Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
Ma olen elus vist kolme Siimu kohanud(rohkem kui 5 sekundit), kellest kõik on üsna okeid ja täiesti reaalne, et kõige normaalsem neist on maalt. Kui sa kunagi oma "geeniuse" tasemega nii kaugele jõuad, et sa hakkad keelelist kõla lauseehitustes mõistma, siis sa äkki saad aru ka, miks see nimi Siim seal on.
PS. kui sa kunagi piloodiks saad, siis teata palun ette mis firmas, teab millisega mitte lennata.
Algselt postitas Junken
Vaata postitust
PS. kui sa kunagi piloodiks saad, siis teata palun ette mis firmas, teab millisega mitte lennata.
Comment