Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
pm küll, kuna reeglina mängitakse pall lahti ja minnakse kohe löögile.
väravavaht hüppab vastu ja teeb ennast võimalikult "suureks", kuna siis jääb palju vähem vaba ruumi, kuhu ründaja saab lüüa.
4-5m pealt ei jõuta reeglina pommile joonelt nagunii reageerida.
Algselt postitas timz0333
Vaata postitust
väravavaht hüppab vastu ja teeb ennast võimalikult "suureks", kuna siis jääb palju vähem vaba ruumi, kuhu ründaja saab lüüa.
4-5m pealt ei jõuta reeglina pommile joonelt nagunii reageerida.
Comment