Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #766
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Päris mahe värav ikka. Kas see saali jalkas tavaline, et vaht tuleb pallile vastu ja on pm müüris?
    pm küll, kuna reeglina mängitakse pall lahti ja minnakse kohe löögile.
    väravavaht hüppab vastu ja teeb ennast võimalikult "suureks", kuna siis jääb palju vähem vaba ruumi, kuhu ründaja saab lüüa.
    4-5m pealt ei jõuta reeglina pommile joonelt nagunii reageerida.

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #767
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Algselt postitas valustyng Vaata postitust
      kusjuures ei ole , eile just vaatasin seda reklaamlehte ja karl on kallim kui oli jaanipäeval
      Jaanipäeval jagataksegi õlut poes tasuta :D. Neid hindu ei ole mõtet võrrelda.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #768
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Suht creepy, aga mingit muud emotsiooni küll ei tekita. Lasku kasvõi vana välja peale pimedat kuskil trollipargis, mis see minu perset torgib.
        Tüüp endale küll soulmate leidnud selle neiu näol.
        Ma oleks nõus, et mu lapsed sõidavad ennem trolliga päevad läbi, kui ostavad 8K€ eest virtuaalse haamri.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #769
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Siis tuleb tasuta üks virtuaalne kuklapekk anda hoolikalt välja looditud nurga alt.

          Mis ime vidin on virtuaalne haamer anyway?
          Last edited by qbj0hn; 19.12.12, 13:32.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #770
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...mer#post478595

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #771
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              mõtlesin et lähen Pärnu, heh MÕELDUD; TEHTUD!!

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #772
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Sõber müüs kunagi enda online mängu kasutaja 7.5k eegi eest maha+itemid sealt veel eraldi umbes taolise summa eest.
                Raha millega ostja tasus antud tehingus oli vanemate tagant varastatud.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #773
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Sõber müüs kunagi enda online mängu kasutaja 7.5k eegi eest maha+itemid sealt veel eraldi umbes taolise summa eest.
                  see on kahe otsaga asi, a la meiesugused töö või koolininimesed.. kel pole lõputult vaba aega kuskil mängus kolle grindides looti koguda ei saa mängu nautida kui pole vastavat meest ja geari.. kohati tuleb odavam asjad osta kui oma aega raisata meeletu grindi alla.. seega lihtsalt entertainment value.. obv ei laseks oma lapsel sellist jama korraldada.. aga kui keegi täiskasvanud mees leiab, et tal on odavam kahe kuise grindi eest maksta oma vaba aja meeldivaks nautimiseks, siis lasku käia..

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #774
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    See treenimine ja sõpradega koos trippidel käimine+progress oligi entertainment imo.
                    [ ] Kahe kuuse grindi eest.
                    [X] 3-4 aasta solid grindi eest.

                    Ma panin 4 aastat ise selle mängu alla, lõpuks müüsin kasutaja 2 pakki LM lightsi ja kahe blond ice eest maha, parm kes ostis neid asju mulle ostis valed suitsud ja tumedad blondid ka veel peale kauba. Tegelt see raha rahaks, endal oli hea meel, et sain lahti sellest sõltuvusest lihtsalt. Mängisin seda mängu kuus tublisti rohkem tunde kui atm pokkerit.
                    Last edited by qbj0hn; 19.12.12, 14:02.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #775
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Sõber müüs kunagi enda online mängu kasutaja 7.5k eegi eest maha+itemid sealt veel eraldi umbes taolise summa eest.
                      Raha millega ostja tasus antud tehingus oli vanemate tagant varastatud.
                      no too 8k€ oli ainult 1 haamer :D
                      üle 100k eek siis:D
                      too kes müüs selle haamri ostis ise selle 250€-ga
                      kuna seal diablos läheb su kasutajale selga 10 asja, siis tollel poisil peab päris suur tasku olema, kes paneb 1 sloti peale 8k€ lol freakshow.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #776
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Antud ajal oli see 7.5k ulme summa, mingist 8k€st ei osanud keegi und ka näha.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #777
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #778
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            lugesin 3 viimast lk läbi, pea hakkas ringi käima. 7,5k€ virtuaalne haamer, botid arvutimängus jne. wtf?!?

                            pacman generation ftw.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #779
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              ja mis sa arvad et kui meil eurot poleks tulnud oleks see härra tänasel päeval 249 krooni eest oma pirnid saanud? lol yeah sure ..
                              Sama moodi; arvad, siis et ilma eurota oleks see härra 800 krooni eest oma pirnid saanud? Et põhimõtteliselt 2 aastaga hind 3xeks. See ei ole normaalne inflatsioon igal juhul euroga või eurota.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #780
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Ma oleks nõus, et mu lapsed sõidavad ennem trolliga päevad läbi, kui ostavad 8K€ eest virtuaalse haamri.
                                Kui see haamer seda väärt on, siis miks mitte? Kunagi tatina panin kogu oma raha, mingi 5K EEK, RuneScape raha alla, paari kuu pärast hakkas iga kuu sisse tulema 3K EEK tänu sellele.

                                Atm vb parem investeering on RuneScapes päris raha eest Partyhatte osta €1000 tk või mis nad maksavad, kui aktsiaid nt. Ühesugune virtuaalraha kõik.

                                Comment

                                Working...