Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
õpetaks nad vaid teooriat. enamus õppejõude lihtsalt loevad õpikut/teksti tuimalt maha. küsimustele ei vasta/ei taha vastata. sama palju saan raamatuid lugedes
õpetaks nad vaid teooriat. enamus õppejõude lihtsalt loevad õpikut/teksti tuimalt maha. küsimustele ei vasta/ei taha vastata. sama palju saan raamatuid lugedes
Comment