Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #706
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    õpetaks nad vaid teooriat. enamus õppejõude lihtsalt loevad õpikut/teksti tuimalt maha. küsimustele ei vasta/ei taha vastata. sama palju saan raamatuid lugedes
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #707
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
      Teil ülikoolides maru vale arusaamine. Ametit õpitake ametikoolides. Ülikool peabki teooriat ja mõtlemist õpetama.

      Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

      Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri?

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #708
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

        Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri?
        Ei saa võrrelda erinevaid asju. Ma ei ütle, et üks teisest parem oleks, kuid siiski liialt erinevad = märgi jaoks. Imo

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #709
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

          Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri?
          Mis see midagi enamat on? Kui doktorikraadi silmas pead on reaalsuses tegemist üpris kasutu paberiga, kui just akadeemikuks plaanis hakata pole.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #710
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            oi jah.. õppejõud ja nende palgad.. 1 lektor rääkis, tema aine, ka pmts maha lugemise aine ja nats seletamist kui keegi küsib(obv peab valdama ainet), seal saab tunnist 25 euri. Ehk 1 loeng 2 tunnine, mis on reaalselt 1.5h, saab 50 euri... POLEEE PAHAAAAA

            E: TÜ-s siis

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #711
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              ülikooli paber kuidagi väga devalveerunud minu silmis. Mingi hetk olid töövestlused milles mina ka osalesin, enamus need nö. värsked ülikoolilõpetajad, IT Kolledž, Mainor jne. Tüübid olid reaalselt idioodid, paha hakkas seda juttu kuulates mis sealt tuli. Obviously palganumber oli ka kuskilt laest võetud, tööle võtsime ikka kutseka haridusega inimese.
              Nendest humanitaarharidusega tolgustest pole ka mõtet rääkida. Õppima minna midagi lihtsalt seepärast, et mingi ülikoolipaber kätte saada...

              Ise tahaks ka mingi rakendusliku kätte saada kuskilt, aga hetkel primaarne ei ole. Töökogemus oluliselt tähtsam

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #712
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                Ning mida on vaja, et seda eriala õppida? Mõtlen eksameid ja nende punktisummasid.
                Uuri eelmiste aastate riigitellimusi tasuta ja tasulistele kohtadele.

                Ülikoolid korraldavad pingeridasid ja neil on sisseastumiseksam/punktisüsteem, mida võib ilmselt küsida, kui netist ei saa. Ei tohiks saladus olla. Saad mingi pildi ette viimase 2-3 aasta sisseastumistulemuste põhjal.

                Võiksid uurida erialale sisseastujate vs baka / magistriõppe õigeaegselt (nominaalajaga) lõpetanute arvusid. Efektiivsuse mõõt. Mõnedesse kohtadesse on kerge sisse pääseda, aga lõpetab väike %. Erialati kohati suur kõikumine.

                Kui kaugemale oled mõelnud, siis võiks olla magistriõpingud. Praegused õppekavad on osades reaalteadusharudes pigem õhukesed ja ei võeta asju väga süvitsi vm (halvemal juhul keskkooli kordamine teisest vaatenurgast nagu siin juba mainiti), eriti bakas. On erandeid muidugi.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #713
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Tervitused kõigile kes iga aasta loodavad leida Eesti Laulult mõnd plagiaati.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #714
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    värsked ülikoolilõpetajad, IT Kolledž, Mainor jne.
                    need ei ole ülikoolid.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #715
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Ülikooli baka on nkn põhimõtteliselt vähemalt võrdne tehnikumi või kutsekooli diplomiga. Asjast rääkima saab hakata ainult siis, kui mängu tuleb magistrikraad või midagi enamat.

                      Tehnikume vist tänapäeval ei eksisteeri?
                      baka võib olla veel kasutum pm kui tehnikum. Tehnikumist sa võid omandada midagi reaalset, milles saad ka kohe tööd

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #716
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!




                        võtke kiiresti naine...pärast enam ei saa !

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #717
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          hea loogika sul.

                          ükski lektor muidu loenguid kunagi ette ei valmista, õppekava ei koosta ning tagasisidega ei tegele, eksole.

                          Ja muuseas, TÜ lektorite palgad on häbiväärselt väiksed, see 25 € h sisaldab nii ettevalmistust kui ka tagasisidet. Rääkimata, et kui tegemist on tema ainega siis ka õppekava koostamist.

                          lähiajal tuleb lektoritele doktorikraadi nõue, tahaks siis näha palju neid inimesi alles jääb, kes doktorikraadiga viitsivad 1000€ bruto eest õppe/õppe-metoodilsie tööga tegeleda. Seda eriti realias.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #718
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            hea loogika sul Junken.

                            ükski lektor muidu loenguid kunagi ette ei valmista, õppekava ei koosta ning tagasisidega ei tegele, eksole.

                            Ja muuseas, TÜ lektorite palgad on häbiväärselt väiksed, see 25 € h sisaldab nii ettevalmistust kui ka tagasisidet. Rääkimata, et kui tegemist on tema ainega siis ka õppekava koostamist.

                            lähiajal tuleb lektoritele doktorikraadi nõue, tahaks siis näha palju neid inimesi alles jääb, kes doktorikraadiga viitsivad 1000€ bruto eest õppe/õppe-metoodilsie tööga tegeleda. Seda eriti realias.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #719
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              no temal on doktorikraad olemas
                              ja ette ta ka midagi ei valmistand, tuleb sinna, lööb asjad lahti, nii kuhu me jäime, aa siia, ja sealt edasi

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #720
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                noh jah.. eks slackijaid on igal erialal.

                                mis erialast muidu jutt?

                                Üldiselt TÜ-s kui näete, et õppejõud ikka on sitt ja mingit kasu tast ei ole, siis leppige kursusega kokku ja aasta lõpus pange mitterahuldav tagasiside talle ÕIS-s. instituut või dekanaat on sunnitud sellele ka reageerima.

                                Comment

                                Working...