TV-showd/seriaalid
Collapse
X
-
Re: TV-showd/seriaalid
Olgugi, et buildup on, on ikkagi sitaks hea.Algselt postitas Romka Vaata postitustMinu arust on GoT viimasel ajal out of the fucking mind hea.
siaani top1 seriaal
Comment
-
-
Re: TV-showd/seriaalid
Võtsin ennast kätte ja vaatasin ka kogu GoT ära. Meenutab nagu breaking badi natuke selle poolest, et osade dialoogide ajal on nii igav, et tulistaks ennast kaheraudsest kurgulakke. A kokkuvõttes päris hea. SoA-le jääb alla obv ja mitte vähe.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
Pole aimugi, kas seda on siin varem mainitud, aga sai kunagi vaadatud sarja The Increasingly Poor Decisions of Todd Margaret. Oli päris hea.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
mõnus jep (sarja soovitan vaadata alates 2. hooajast)Algselt postitas qbj0hn Vaata postitustLouie viimased osad nutsud, kuigi on mulje jäänud, et see hooaeg on rohkem rõhku miskil personal teemadel kui toorelt nalja tegemisel.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
hakkasin sellist sarja vaatama... päris nuts !
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
See on hea sari järjest läbivaatamiseks. Huvitav on see, et kui satun telekast mõnda üksikut osa uuesti nägema, siis ma ei mäleta mitte midagi, mis seal toimub.Algselt postitas cpkr Vaata postitusthakkasin sellist sarja vaatama... päris nuts !
http://www.imdb.com/title/tt1632701/?ref_=nv_sr_1
Comment
Comment