TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #841
    Re: TV-showd/seriaalid

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    [/SPOILER]
    Heakene küll, Grete Kleini pärast peab piloodi ära vägistama.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Lisatud failid

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #842
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Ranka just skypes rääkis, et pastilaa kandideeris ka sinna padjaklubisse ja pidigi algselt selle korteriühistu esimehe vms rolli omale saama aga jäi siiski ilma.

      Nüüd on obvious, miks see sari saast on tema arust.
      näide sellest, mida teeb liigne padjaklubi vaatamine inimese huumorisoonega. ühest visahingest meile juba piisab (isegi see ülearu)

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #843
        Re: TV-showd/seriaalid

        Sorry pastilaa, vb kunagi jõuan sinu levelile.

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        aga jah - see, et skyleril enne oli salasuhe hankiga, oli rõve

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #844
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Sorry pastilaa, vb kunagi jõuan sinu levelile.
          selle eelduseks oleks sõbrad ja facebooki konto

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #845
            Re: TV-showd/seriaalid

            Basically on 99% sarjadest saast. Sinisel esmaspäeval pärast nädalavahetuse tsüklit hea kodumaine jalaga perse huumor, mille sisse on oskuslikult põimitud ka suurte potensiaalidega Grete Klein.

            Ja Grete Kleini heitimine on ka nagu mingi uus hipsterite värk. Blondiin, silikoontissidega - ju on loll. Mina nt ei teadnud samuti Grete Kleinist enne midagi. Sellepärast ei oska nagu sellist hoiakut võtta nagu pastilaa. Aga näe pastilaa tunneb ja teab ning oskab isegi selle baasil järeldusi teha sarja kohta. Imo mängib oma rolli sarjas kenasti välja.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #846
              Re: TV-showd/seriaalid

              ma ei saa aru, millest selline erutus - kõik kiitsid taevani ühte sarja ja ma olen ka ühte osa näinud (poolt suutsin vaadata). minu meelest väga halvad näitlejad + kahtlane plämisev dialoog. julgen öelda jätkuvalt, et mu meelest ei ole hea sari.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #847
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                ma ei saa aru, millest selline erutus - kõik kiitsid taevani ühte sarja ja ma olen ka ühte osa näinud (poolt suutsin vaadata). minu meelest väga halvad näitlejad + kahtlane plämisev dialoog. julgen öelda jätkuvalt, et mu meelest ei ole hea sari.
                Eino eks igale ühele oma. Keegi ei erutu, lihtsalt su remark oli veidi selline pushitud ning nagu bauss ütles, siis mitte üldsegi üllatav.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #848
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  Eino eks igale ühele oma. Keegi ei erutu, lihtsalt su remark oli veidi selline pushitud ning nagu bauss ütles, siis mitte üldsegi üllatav.
                  kui täpne olla, siis baussi just üllatas :P. naiste/näitlejate osas erinev maitse ei ole õnneks suur häda...

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #849
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    kui täpne olla, siis baussi just üllatas :P. naiste/näitlejate osas erinev maitse ei ole õnneks suur häda...
                    ma 90% kindel, et ta oli seal irooniline :)
                    Last edited by karupoeg; 09.04.14, 09:16. Põhjus: usk kasvas

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #850
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      aga mis siis kui mulle meeldib grets ja ütlen et sari on saast? sest seda see on.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #851
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Sarja sihtgrupp on ka vähe teine kui pokkeripro...

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #852
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          mis see sihtgrupp on siis?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #853
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            mis see sihtgrupp on siis?
                            fb laikijate järgi 10-13a tüdrukud

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #854
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              fb laikijate järgi 10-13a tüdrukud

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Ehk siis ikkagist terve see foorum siit ju?

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #855
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                fb laikijate järgi 10-13a tüdrukud

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                kõrvetab

                                Comment

                                Working...