TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • akristjan
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 406

    #736
    Re: TV-showd/seriaalid

    Helix praegu kõige lubavam. ise ei ole vaadanud, aga kas tõesti hypetakse supernaturali? natuke tiinekas ei ole? millest ma aru ei saa?

    Comment

    • KeRRRt
      Grinder
      • May 2009
      • 774

      #737
      Re: TV-showd/seriaalid

      puhkus mehhikos http://www.tv3play.ee/play/323654?autostart=true

      reality vene töllidest ja vene raamidest. imo väga hea vaatamine. milliseid lolle ja kavalaid inimesi olemas on :D

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #738
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
        Kas Boardwalk Empire põhineb tõsielul? Tean et mõned tegelased seal on päriselt eksisteerinud, aga kas ka tegevus põhineb tõsielul?
        ei viitsi otsida, aga jah, isegi nimed on samad ja ikka vähemalt 50% juhtunust peaks tõsi olema, ilmselt teatud nüansid on muudetud, et sarja vaadatamaks teha

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #739
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
          Kas Boardwalk Empire põhineb tõsielul? Tean et mõned tegelased seal on päriselt eksisteerinud, aga kas ka tegevus põhineb tõsielul?
          ütleks nii et wikist päriselt eksisteerinud karakterite prototüüpide kohta lugedes võib omajagu sarja ära spoilida.
          Algselt postitas bounce Vaata postitust
          boardwalki gangsterite prototüübid
          http://denofgeek.us/tv/boardwalk-emp...ardwalk-empire

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #740
            Re: TV-showd/seriaalid

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            vaatasin uuesti ära. Tegelikult ikka väga hea. Ainuke asi, et ei ole päris selline sari, mida muude asjade kõrvale vaadata ning peab 100% keskenduma. Lõpus hakkas hästi lahti ka kooruma.
            Esimese kahe osa põhjal mulle väga meeldib. Väga head kaks karakterit ning McConaughey oma on eriti badass.
            Tegelikult hakkasin rohkem vaatama sellepärast, et seriaalis pidi rinda näidatama. Juba see stseen on väärt kogu seda aega, isegi kui muu täielik jura oleks.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #741
              Re: TV-showd/seriaalid

              Jõudsin lõpuks The Wire ära vaadatud. Super.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #742
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Kas keegi Black Sails või The Muskteers on vaadanud?

                Arvamusi?
                Mulle meeldib selle hooaja "ajaloolistest" kõige rohkem Reign, kuigi samas see on neist kõige kergem vms. Mary Stuart on vist kõigist kuningannadest ka üks kõige rohkem kannatanuid.

                The Muskteers meenutab muidu kõige rohkem kõigist aastakümnete jooksul nähtud versioonidest esimest nähtut ehk vene oma. Umbes sama teema nagu vene Sherlocki ja viimase Sherlocki puhul.

                Comment

                • Looper
                  Grinder
                  • May 2013
                  • 576

                  #743
                  Re: TV-showd/seriaalid



                  The Nuts.

                  Hetkel 38 osa peal.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #744
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas Looper Vaata postitust
                    http://www.tv3play.ee/program/puhkus-mehhikos

                    The Nuts.

                    Hetkel 38 osa peal.

                    Tundub lamp imo :D Aga poh boobs

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #745
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      the following is back!!!!1111
                      He he, ma arvasin, et lõppes ära, aga wow... kohe vaatama :D

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #746
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Sleepy hollow hakkas nüüd täitsa meeldima , tõmbasin esimese hooaja ja cant stop watching :O

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #747
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Mingi aeg uurisin siit, kuidas osad 80-ndate kultussarjad lõppesid. Googeldasin veidi, kui kedagi huvitab:

                          A-Team
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          MacGyver
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Knight Rider

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Cliffs:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #748
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            keegi oskab soovitada the wire sarnast mõnda teist seriaali? see võik olla esimesele 3-le hooajale sarnane, sest mingi 13 aastaste gangsta mängimine mind eriti just ei köida.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #749
                              Re: TV-showd/seriaalid



                              Naerda saab kõvasti. Selline Office stiilis otse kaamerasse rääkimine jne.

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #750
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Black Sailsi olete vaatand? http://www.imdb.com/title/tt2375692/?ref_=nv_sr_1

                                ei ole never olnud mingi piraatide fänn ega raamatuid lugend nendest, aga imo sarjal potentsiaali on. ootan kolmandat eppi.

                                Comment

                                Working...