TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #571
    Re: TV-showd/seriaalid

    lõppeski päris ära w

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #572
      Re: TV-showd/seriaalid

      minuarust ka väga solid lõpp korralikule sarjale, veidi kahju et läbi sai, aga hea et kunstlikult ei hakatud venitama. imdb R1 ka nüüdsest

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #573
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        minuarust ka väga solid lõpp korralikule sarjale, veidi kahju et läbi sai, aga hea et kunstlikult ei hakatud venitama. imdb R1 ka nüüdsest
        yep. samas see viimane tseen kus walter juunior pärast politseis ütlusi andmist minema lonkab karkudega ja siis järsku viskas kargud minema ja hakkas normaaselt kõndima ning istus autosse tundub väga ühe teise filmi lõpu moodi (ei tule meelde praegu nimi)

        aga jah ikkagi wow, kes oleks arvanud et walter juunior oli see mastermind

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #574
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          yep. samas see viimane tseen kus walter juunior pärast politseis ütlusi andmist minema lonkab karkudega ja siis järsku viskas kargud minema ja hakkas normaaselt kõndima ning istus autosse tundub väga ühe teise filmi lõpu moodi (ei tule meelde praegu nimi)

          aga jah ikkagi wow, kes oleks arvanud et walter juunior oli see mastermind
          wat

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #575
            Re: TV-showd/seriaalid

            Never say never..

            Huvitav, kas tants läheb edasi ja peategelaseks saab Saul Goodman :D
            Last edited by levis; 30.09.13, 21:58.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #576
              Re: TV-showd/seriaalid

              vets napakas on sarjalt oodata, et viimane osa oleks kuidagi eriliselt põrutav või võimas. see oleks sama, kui raamatu viimane lause lööks põhja alt ära. ebareaalne. mu meelest nii breaking bad kui dexter olid head sarjad (eriti bb muidugi) ja viimaste osade üle pikalt ei maksa arutleda eraldi. aga jah - see, et skyleril enne oli salasuhe hankiga, oli rõve

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #577
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                vets napakas on sarjalt oodata, et viimane osa oleks kuidagi eriliselt põrutav või võimas. see oleks sama, kui raamatu viimane lause lööks põhja alt ära. ebareaalne. mu meelest nii breaking bad kui dexter olid head sarjad (eriti bb muidugi) ja viimaste osade üle pikalt ei maksa arutleda eraldi. aga jah - see, et skyleril enne oli salasuhe hankiga, oli rõve
                mis dexterit puudutab siis asi ei olegi viimases episoodis

                kirjuta sinna lahtrisse "dexter"

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #578
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #579
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    mis dexterit puudutab siis asi ei olegi viimases episoodis

                    kirjuta sinna lahtrisse "dexter"

                    http://graphtv.kevinformatics.com/
                    Ei tundu eriti objektiivne. Nt. Entourage S08E08 (series finale) rating on 8.6 aga reaalsuses oli see 30 minutit ikka utter shit.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #580
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Ei tundu eriti objektiivne. Nt. Entourage S08E08 (series finale) rating on 8.6 aga reaalsuses oli see 30 minutit ikka utter shit.
                      imdb-s ongi enamus asjad subjektiivselt (ja seega overrated) hinnatud, kuna seal viitsib hindamas käia teatud grupp

                      (see script kuvab imdb hinded graafikul kui see märkamatuks jäi)

                      see ei muuda fakti et viimane dexteri season oli halb

                      entourage pole vaadanud, ei oska kommenteerida

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #581
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        super lõpp +1

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #582
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          suht ok lõpp jah imo, iga series ei saagi nii hästi lõppeda nagu the shield

                          Comment

                          • paradigmlost
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 421

                            #583
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            BB lõpuga rahul, meeldis! 1,2 ja 5 seasonid imo parimad.

                            Dexter läks 5,6,7 ja 8 seasoniga aina alla, lõpp oli masendav.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #584
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Supernatural võiks uuesti hakata juba :( Muu eriti pole huvitanudki >.<
                              Ootan samuti, kuid...

                              Juuli lõpus hakkasin sarja uuesti vaatama ja algus oli hea, kuigi kogu see kummituste teema jätab mind külmaks. Ikka deemonid ja inglid jne. Hetkel olen juba mõnda aega seitsmendas hooajas kinni. Ma tean, et mingi hetk läks paremaks, aga kinni olen ikka.

                              Muide, Boardwalk Empire suunas mind mingil hetkel maffiafilmide lainele. Eks ma olen neid omajagu näinud, kuid ehk oskab keegi midagi uut soovitada? Eriti huvitaks Iiri ja Vene maffia suunitlusega filmid.
                              Last edited by Potsataja; 01.10.13, 20:43.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #585
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Ootan samuti, kuid...

                                Juuli lõpus hakkasin sarja uuesti vaatama ja algus oli hea, kuigi kogu see kummituste teema jätab mind külmaks. Ikka deemonid ja inglid jne. Hetkel olen juba mõnda aega seitsmendas hooajas kinni. Ma tean, et mingi hetk läks paremaks, aga kinni olen ikka.

                                Muide, Boardwalk Empire suunas mind mingil hetkel maffiafilmide lainele. Eks ma olen neid omajagu näinud, kuid ehk oskab keegi midagi uut soovitada? Eriti huvitaks Iiri ja Vene maffia suunitlusega filmid.
                                Arvatavasti oled näinud: http://www.imdb.com/title/tt0144117/

                                Comment

                                Working...