minuarust ka väga solid lõpp korralikule sarjale, veidi kahju et läbi sai, aga hea et kunstlikult ei hakatud venitama. imdb R1 ka nüüdsest
yep. samas see viimane tseen kus walter juunior pärast politseis ütlusi andmist minema lonkab karkudega ja siis järsku viskas kargud minema ja hakkas normaaselt kõndima ning istus autosse tundub väga ühe teise filmi lõpu moodi (ei tule meelde praegu nimi)
aga jah ikkagi wow, kes oleks arvanud et walter juunior oli see mastermind
yep. samas see viimane tseen kus walter juunior pärast politseis ütlusi andmist minema lonkab karkudega ja siis järsku viskas kargud minema ja hakkas normaaselt kõndima ning istus autosse tundub väga ühe teise filmi lõpu moodi (ei tule meelde praegu nimi)
aga jah ikkagi wow, kes oleks arvanud et walter juunior oli see mastermind
vets napakas on sarjalt oodata, et viimane osa oleks kuidagi eriliselt põrutav või võimas. see oleks sama, kui raamatu viimane lause lööks põhja alt ära. ebareaalne. mu meelest nii breaking bad kui dexter olid head sarjad (eriti bb muidugi) ja viimaste osade üle pikalt ei maksa arutleda eraldi. aga jah - see, et skyleril enne oli salasuhe hankiga, oli rõve
vets napakas on sarjalt oodata, et viimane osa oleks kuidagi eriliselt põrutav või võimas. see oleks sama, kui raamatu viimane lause lööks põhja alt ära. ebareaalne. mu meelest nii breaking bad kui dexter olid head sarjad (eriti bb muidugi) ja viimaste osade üle pikalt ei maksa arutleda eraldi. aga jah - see, et skyleril enne oli salasuhe hankiga, oli rõve
mis dexterit puudutab siis asi ei olegi viimases episoodis
Minu arust solid lõpp sarjale. Ise ennustasin ka ette, et tapab kõik natsid enda leiutatud vidina/süsteemiga ära, aga meeldis sellele vaatamata, kuidas kogu aeg pinge oli hästi üleval oli hoitud etc.
Supernatural võiks uuesti hakata juba :( Muu eriti pole huvitanudki >.<
Ootan samuti, kuid...
Juuli lõpus hakkasin sarja uuesti vaatama ja algus oli hea, kuigi kogu see kummituste teema jätab mind külmaks. Ikka deemonid ja inglid jne. Hetkel olen juba mõnda aega seitsmendas hooajas kinni. Ma tean, et mingi hetk läks paremaks, aga kinni olen ikka.
Muide, Boardwalk Empire suunas mind mingil hetkel maffiafilmide lainele. Eks ma olen neid omajagu näinud, kuid ehk oskab keegi midagi uut soovitada? Eriti huvitaks Iiri ja Vene maffia suunitlusega filmid.
Juuli lõpus hakkasin sarja uuesti vaatama ja algus oli hea, kuigi kogu see kummituste teema jätab mind külmaks. Ikka deemonid ja inglid jne. Hetkel olen juba mõnda aega seitsmendas hooajas kinni. Ma tean, et mingi hetk läks paremaks, aga kinni olen ikka.
Muide, Boardwalk Empire suunas mind mingil hetkel maffiafilmide lainele. Eks ma olen neid omajagu näinud, kuid ehk oskab keegi midagi uut soovitada? Eriti huvitaks Iiri ja Vene maffia suunitlusega filmid.
Comment