TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1051
    Re: TV-showd/seriaalid

    Power oli päris hea, Fargo ka

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1052
      Re: TV-showd/seriaalid

      Homelandi Fara on superhot.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1053
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Kas sa elad kõigest eelmises aastas või koguni aastakümnes?
        Ma ka kunagi tahan nt Anarhia Pojad ära vaadata, a praegu pole viitsinud ette võtta...

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1054
          Re: TV-showd/seriaalid

          Kunagi on niivõrd ebamäärane mõiste ehk kunagi puhul on tõenäolisem kusagil foorumis loetud spoilerivaba posti unustamine kui selle mäletamine.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1055
            Re: TV-showd/seriaalid

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            See jah üsna ok.

            Forever ja Gotham ka üsna normid uuematest asjadest.
            Mõlemad on väga head. Gothami James Gordon on minu jaoks võrdne Rust Cohle´i ja James McNulty´ga. Hetkel on ta sellest aru saamiseks lihtsalt veel liiga noor.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1056
              Re: TV-showd/seriaalid

              Ilma spoileriteta paistab August Marks SoA viimase osa põhjal tõelise idioodina. Nö. kasti oleks ta nkn löödud, hetkel ta lihtsalt turbobuustis seda fakti.

              Õrna hingega tüübid võiks mõelda selle peale, et sarja kõige süütum hukkunu oli Opie naine. Valel ajal vales kohas olnuid on muidugi ka peale seda olnud.
              Last edited by Potsataja; 05.11.14, 20:26.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #1057
                Re: TV-showd/seriaalid

                Tõesti nii raske spoilerit kasutada??
                Last edited by Cypher0; 05.11.14, 22:01. Põhjus: lol @ ilma spoileriteta

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1058
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  21 nov tleb s3 lilyhammeril

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #1059
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    How to get away with murder kerib juba päris hästi, veidi etteaimatavaks on ehk läinud aga siiski ülinauditav vaatamine. Tegelased on piisavalt kavalad, uudishimulikud ja muidu metagamerid - solid kompott.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #1060
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      kas netlfixi vaatamine ongi nii lihtne, et tõmbad Hola, sisestad krediitkaardi andmed ja valmis?

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #1061
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        kas netlfixi vaatamine ongi nii lihtne, et tõmbad Hola, sisestad krediitkaardi andmed ja valmis?
                        Oleneb mis riigis su krediitkaart välja on antud. Näiteks Skrilli kaart on UK-s välja antud ja sellega saab ainult UK Netflixi kasutada (järgi proovitud ja töötab). Selleks et USA versiooni kasutada, on vaja krediitkaarti mis on USA-s välja antud ja selle muretsemine on eestlaste jaoks juba veidi keerulisem teema.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #1062
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          soome oma võttis eesti kaardi vastu. sitaks mugav tundub, ei mingit jebimist torentite ja muu pasaga.

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #1063
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Oleneb mis riigis su krediitkaart välja on antud. Näiteks Skrilli kaart on UK-s välja antud ja sellega saab ainult UK Netflixi kasutada (järgi proovitud ja töötab). Selleks et USA versiooni kasutada, on vaja krediitkaarti mis on USA-s välja antud ja selle muretsemine on eestlaste jaoks juba veidi keerulisem teema.
                            ma maksan Skrilli kaardiga USA Netflixi. Netflixis mingi random Chicago aadress pandud, kaardil Eesti oma, ühtegi probleemi pole tekkinud.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1064
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              The Flash http://www.imdb.com/title/tt3107288/

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #1065
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Thumbs up ka minu poolt.

                                Comment

                                Working...