TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #286
    Re: TV-showd/seriaalid

    Nice, põmst mu lemmik näitleja peaosas

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #287
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      Netflixi originaalsari "House of Cards" - Washingtoni poliitiline niiditõmbamine, Kevin Spacey mängib evil mastermindi. Tõsiselt kvaliteetsari.

      Muuhulgas on producerite hulgas David Fincher (Fight Club, Se7en), kes directis ka mõned algusepisoodid.
      Kui see temaatika vähegi korda läheb, soovitan soojalt. Siiani üks hooaeg tehtud( 13 osa), järgmine hooaeg alles 2014 :(
      ty, 2 osa vaadatud .. päris hea

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #288
        Re: TV-showd/seriaalid

        Ei tea kas siit läbi käinud, kuid hetkel 4s hooaeg käimas ja mõnus huumor ümbritseb seda:

        Multikas Archer



        Last edited by Allanaator13; 13.04.13, 15:26.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #289
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          Netflixi originaalsari "House of Cards" - Washingtoni poliitiline niiditõmbamine, Kevin Spacey mängib evil mastermindi. Tõsiselt kvaliteetsari.

          Muuhulgas on producerite hulgas David Fincher (Fight Club, Se7en), kes directis ka mõned algusepisoodid.
          Kui see temaatika vähegi korda läheb, soovitan soojalt. Siiani üks hooaeg tehtud( 13 osa), järgmine hooaeg alles 2014 :(
          gee fucking gee, terve päev selle vaatamiseks nüüd kulunud

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #290
            Re: TV-showd/seriaalid

            praeguseks hooaeg läbi vaadatud :( solid viis ndv veeta

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #291
              Re: TV-showd/seriaalid

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              praeguseks hooaeg läbi vaadatud :( solid viis ndv veeta
              Kust episode 7-13 hea kvaliteediga saab ?

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #292
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                Kust episode 7-13 hea kvaliteediga saab ?
                ma võtsin piratebayst. nad ei ole nii hea kvaliga kui eztvs, aga ajab asja ära.

                Comment

                • Kahololani
                  Julm Donk
                  • Mar 2013
                  • 32

                  #293
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  House of Cards - parim.
                  K. Spacey, Foley ja Fincheriga ei saaksi asi olla ideaalist kehvem.

                  Kõik osad sain kat.ph-st. Kuigi jah eztv omi polnud peale 6ndat vist juba. Teised variandid on ka ok.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #294
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas levis Vaata postitust
                    Hetkel viimane osa oli küll super, et kui nad nüüd suudaksid seda taset hoida :)
                    GoT esimene osa läks mul vanas vaimus, aga järgnevad kaks nädalat olen esmaspäeviti oodanud eelkõige "Vikings" uut osa.

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #295
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      Netflixi originaalsari "House of Cards" - Washingtoni poliitiline niiditõmbamine, Kevin Spacey mängib evil mastermindi. Tõsiselt kvaliteetsari.

                      Muuhulgas on producerite hulgas David Fincher (Fight Club, Se7en), kes directis ka mõned algusepisoodid.
                      Kui see temaatika vähegi korda läheb, soovitan soojalt. Siiani üks hooaeg tehtud( 13 osa), järgmine hooaeg alles 2014 :(
                      GG. Konksu otsas. Üle pika aja uus sari mis on nii haigelt hea.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #296
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Sci-Fi sõpradele midagi uut http://www.imdb.com/title/tt2189221/

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #297
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          Sci-Fi sõpradele midagi uut http://www.imdb.com/title/tt2189221/
                          Algus nähtud ja IMO üsna halb, samas kui sci-fi suur fänn ja midagi muud vaadata pole, siis nohhh... :)

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #298
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            GoT esimene osa läks mul vanas vaimus, aga järgnevad kaks nädalat olen esmaspäeviti oodanud eelkõige "Vikings" uut osa.
                            Mulle Vikings jälle miskipärast kohe üldse ei sümpatiseeri. Siuke suvaline, sarjast "Seiklusjutte maalt ja merelt". Puudub see Spartacusele omane äng ja brutaalsus ning nagu kuskil teravalt märgiti, siis ajalooliselt on see sari umbes sama täpne kui Harry Potter.

                            Aga ma olen siiani siiski kõik(või äkki on viimane vaatamata) osad ära vaadanud ja vaatan ilmselt ka edaspidi :)

                            Comment

                            • Foux
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 486

                              #299
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              http://www.imdb.com/title/tt2094262/?ref_=sr_1 Esimene osa paljulubav

                              Comment

                              • Mardoon
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 83

                                #300
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                http://www.imdb.com/title/tt1299368/?ref_=sr_1 Supeer cop-draama. Iga hooajaga läheb järjest paremaks. Season 5 finale oli lagi.

                                Comment

                                Working...