TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #271
    Re: TV-showd/seriaalid

    Tahaks mainida, et Tim Minchin mängib ikka sitaks hästi Californicationis seda Atticus Fetchi. Tõsiselt hea näitlejatöö imo.

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #272
      Re: TV-showd/seriaalid

      Vegase kohta muljeid?
      see uus kus räpane mäki ka mängib

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #273
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
        Vegase kohta muljeid?
        see uus kus räpane mäki ka mängib
        Keskpärane at best. Lõpus viimased paar osa tõid veits pinget, aga üldine storyline on üsna lihtne ja character development kui selline puudub täielikult.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #274
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Keskpärane at best. Lõpus viimased paar osa tõid veits pinget, aga üldine storyline on üsna lihtne ja character development kui selline puudub täielikult.
          Jah, suhteliselt nõus. Samas mulle mõneti istub. Ilus naine on seal.
          tegelased on suht likeable, isegi nö pahad jne. Vaadatav ja mulle suht meeldib.

          Comment

          • valustyng
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 450

            #275
            Re: TV-showd/seriaalid

            see naine on tohutu pluss vegases , muidu vist ei vaataks

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #276
              Re: TV-showd/seriaalid

              plebs imo ok uus komöödiasari. tegevus toimub siis roomas ca 25 eKr vms. n.ö. tänapäeva huumor tolles ajastikus. midagi supererilist ei ole, aga ajaviiteks kõlbab hästi imo. eztv-st saadav ka kenasti

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #277
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                see naine on tohutu pluss vegases , muidu vist ei vaataks
                Kui me nüüd samast naisest räägime, siis Alcatrazis ei näinud ta sugugi nii hea välja.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #278
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Kui me nüüd samast naisest räägime, siis Alcatrazis ei näinud ta sugugi nii hea välja.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #279
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Kui me nüüd samast naisest räägime, siis Alcatrazis ei näinud ta sugugi nii hea välja.
                    Ei näinud jah ning ma algselt ei tundnud äragi, et ta Alcatrazis mängis. Alles siis, kui imdb-st järgi tsekkasin, et kellega tegu.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #280
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Parim "totaalne muutumine" imo. Üldiselt lausa raudse reeglina tehakse filmimaailmas siiski inimesi ilusamaks, mitte koledamaks. Alcatrazis võisis Sarah olla ehk päris enda nägu ja tõenäoliselt näeb Charlize enamjaolt filmides siiski parem välja, kui ta irl on.

                      Comment

                      • Cheating
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 447

                        #281
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        On kellegil teada miks seda Alcatrazi edasi ei teha? Või mis teema üldse nende seriaalidega on mida lastakse vaid 1 hooaja, samas on kuulda, et paljudele meeldib. Mingid kriitikud panevad asja paika, et see umbes ei sobi or what?

                        **

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        Sherlock Holmes uues kuues, mulle väga meeldib - http://www.imdb.com/title/tt2191671/?ref_=sr_1

                        Hannibali Ep1 peaks ka kohe-varsti interneti jõudma, can't wait.
                        Elementary - Kindlasti sari mille lisan enda listi.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #282
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                          On kellegil teada miks seda Alcatrazi edasi ei teha? Või mis teema üldse nende seriaalidega on mida lastakse vaid 1 hooaja, samas on kuulda, et paljudele meeldib. Mingid kriitikud panevad asja paika, et see umbes ei sobi or what?

                          **



                          Elementary - Kindlasti sari mille lisan enda listi.
                          Vaatajad panevad asja paika ikkagi. Alcatraz oli paras saast ka ikka.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #283
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Vaatajad panevad asja paika ikkagi. Alcatraz oli paras saast ka ikka.
                            +1

                            ise esimese osa vaatamist alustasin suure põnevusega, sest vanglatemaatilised sarjad/filmid meeldivad. Nii kui mingi fantoomide/kummituste/after life vms iba sisse tuli oli nägemist. Maitse üle ei vaielda, aga absoluutselt ei seedi sellist iba ja eks rahvas ka ootas alcatraziga seoses midagi IRL-imat.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #284
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Netflixi originaalsari "House of Cards" - Washingtoni poliitiline niiditõmbamine, Kevin Spacey mängib evil mastermindi. Tõsiselt kvaliteetsari.

                              Muuhulgas on producerite hulgas David Fincher (Fight Club, Se7en), kes directis ka mõned algusepisoodid.
                              Kui see temaatika vähegi korda läheb, soovitan soojalt. Siiani üks hooaeg tehtud( 13 osa), järgmine hooaeg alles 2014 :(

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #285
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                Netflixi originaalsari "House of Cards" - Washingtoni poliitiline niiditõmbamine, Kevin Spacey mängib evil mastermindi. Tõsiselt kvaliteetsari.

                                Muuhulgas on producerite hulgas David Fincher (Fight Club, Se7en), kes directis ka mõned algusepisoodid.
                                Kui see temaatika vähegi korda läheb, soovitan soojalt. Siiani üks hooaeg tehtud( 13 osa), järgmine hooaeg alles 2014 :(
                                tänan ! pole ammu ühtegi sarja niimoodi sisse elanud

                                Comment

                                Working...