Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #856
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    10 aastat tagasi viimati. enne seda olin ca 4-5x proovinud. viimane kord läks selliselt, et peale kõrtsi ringi läksime vastu hommikut pinnakale ja panime tobid ette. teised itsitavad ja mul viskas järsku sellise kassi ette ja kohutav tigedus tuli peale. õnneks sain ise aru, et pean veidi maha rahunema ja tõmbasin 10-ks minutiks vannituppa. peale seda oli kõik ok. peale seda pole ise tõmmanud.

    teine juhus oli alles paar aastat tagasi. ma ise ei tõmmanud, aga kõrvalolijad popsutasid üsna kõvasti. ma olin paar õlut lasknud ja kõik oli ok kuni lihtsalt ärkasin 8 h hiljem kuskil suvalises voodis. ühesõnaga oli mulle see toas hõljuv toss põntsu ilmselt pannud, sest seda kuidas ma magama läksin, ei möleta ja paarist õllest ma ei tunne tavaliselt kilkigi peas veel.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #857
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Ma tegin ükskord peale üsna kõva joomat savu lolli peaga ja siis tõmbas südame ikka pahaks, ilmselt oleks ainult joomisestki juba korralikult ropsinud, aga kanep pani ikka tubli punkti asjale.
      Samas ma ei näe mingit põhjust miks mitte sõpradega kanepit teha- nii palju häid aegu on just tänu kanepile olnud.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #858
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        Kas te muidu ei leia, et see teemapüstitus on natukene teistsugune? Vähemalt artiklis ning alaska näites (videot ei vaadanud) oli juttu medical Maryst. See on ju loogiline, et ravimina selle kasutamine on maakeeli öeldes profit. Samamoodi kasutatakse valude leevendamisel (nagu ka maryt) ka morfiini. Kas see paneb ka sellises olukorras "mõtlema"? Loomulik ju, et mingi meditsiinilise konditsiooni puhul on mingi asja kasu suurem kui loodav kahju.

        Ja see, et kui keegi kanepivastane muudab oma arvamuse teistsuguseks ühe näite puhul... Samahästi võiks talle heroiini (meditsiinis kasutatav) ette panna. Kas siis ka muutuks hoiak?
        Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad ja miks. Mind pani mõtlema, et inimest aitas ainult kanep ja ei ükski teine ravim, ma ei tea, kas morfiinil ja heroiinil on kah samasuguseid omadusi, mulle oli see üllatus. Ma ei teadnud tõesti varem, mida nende kanepi raviomaduste all silmas peetakse.
        See kanepivastane tõenäoliselt ei muutnud oma arvamust just selle ühe näite peale, aga kusagilt sai tal see mõte alguse.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #859
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Kas te muidu ei leia, et see teemapüstitus on natukene teistsugune?
          Teema on ju kõigest narkootikumidega seonduvast, nii et ei leia.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #860
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad ja miks. Mind pani mõtlema, et inimest aitas ainult kanep ja ei ükski teine ravim, ma ei tea, kas morfiinil ja heroiinil on kah samasuguseid omadusi, mulle oli see üllatus. Ma ei teadnud tõesti varem, mida nende kanepi raviomaduste all silmas peetakse.
            See kanepivastane tõenäoliselt ei muutnud oma arvamust just selle ühe näite peale, aga kusagilt sai tal see mõte alguse.
            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
            Teema on ju kõigest narkootikumidega seonduvast, nii et ei leia.
            ehk sain valesti aru. Ma lugesin välja, et siinkohal üritatakse järjekordselt välja tulla pigem sellise "kanep on kasulik" jutuga üldises kontekstis (ehk legaliseerimise kontekstis) based on meditsiiniline juhtum. Sellepärast tõingi välja sarnased olukorrad. Tõlgendasin valesti, vabandused.

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #861
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Ei viitsigi viimaseid poste lugeda. Mõttetu vaielda. Kellest saab skiso, kellest mitte. Kellel sitt vaimne tervis, kelle igapäevane joint lumme kusta. Anyway mõttetu jura.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #862
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #863
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Tundub ohtlik värk!!!

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #864
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Mis kuradi mõte sellel pildil on ? Oo kuul ei kasva kanepit. Loog, et ei kasva kui kanep vajab kasvamiseks hapnikku. Pointless pic imo

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #865
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      Mis kuradi mõte sellel pildil on ? Oo kuul ei kasva kanepit. Loog, et ei kasva kui kanep vajab kasvamiseks hapnikku. Pointless pic imo
                      wp

                      Comment

                      • MartinGarcia
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 517

                        #866
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Haha, sain nüüd alles aru :D :D. Aga pildi alapealkiri oli vägagi eksitav :/

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #867
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Kas ma võitsin?

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #868
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            1:0 Sinu kasuks jah

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #869
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              LOL. Drugs are bad mkay.

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #870
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Nonii käsi vaikselt püsti kes võtab või on võtnud kunagi oma elus antideprekaid?

                                Comment

                                Working...