Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
10 aastat tagasi viimati. enne seda olin ca 4-5x proovinud. viimane kord läks selliselt, et peale kõrtsi ringi läksime vastu hommikut pinnakale ja panime tobid ette. teised itsitavad ja mul viskas järsku sellise kassi ette ja kohutav tigedus tuli peale. õnneks sain ise aru, et pean veidi maha rahunema ja tõmbasin 10-ks minutiks vannituppa. peale seda oli kõik ok. peale seda pole ise tõmmanud.
teine juhus oli alles paar aastat tagasi. ma ise ei tõmmanud, aga kõrvalolijad popsutasid üsna kõvasti. ma olin paar õlut lasknud ja kõik oli ok kuni lihtsalt ärkasin 8 h hiljem kuskil suvalises voodis. ühesõnaga oli mulle see toas hõljuv toss põntsu ilmselt pannud, sest seda kuidas ma magama läksin, ei möleta ja paarist õllest ma ei tunne tavaliselt kilkigi peas veel.
10 aastat tagasi viimati. enne seda olin ca 4-5x proovinud. viimane kord läks selliselt, et peale kõrtsi ringi läksime vastu hommikut pinnakale ja panime tobid ette. teised itsitavad ja mul viskas järsku sellise kassi ette ja kohutav tigedus tuli peale. õnneks sain ise aru, et pean veidi maha rahunema ja tõmbasin 10-ks minutiks vannituppa. peale seda oli kõik ok. peale seda pole ise tõmmanud.
teine juhus oli alles paar aastat tagasi. ma ise ei tõmmanud, aga kõrvalolijad popsutasid üsna kõvasti. ma olin paar õlut lasknud ja kõik oli ok kuni lihtsalt ärkasin 8 h hiljem kuskil suvalises voodis. ühesõnaga oli mulle see toas hõljuv toss põntsu ilmselt pannud, sest seda kuidas ma magama läksin, ei möleta ja paarist õllest ma ei tunne tavaliselt kilkigi peas veel.
Comment