Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Ei, mulle ei kirjutatud, pole viimase 15 aasta jooksul õnneks arsti juurde asja olnud, sai niisama proovitud. Imo ei ole sellist tüüpi ravimiäril ja narkoäril suurt muud vahet kui see, et see üks on legaalne ja teine mitte. Leitsil tervisest suht pohhui, kui tahab midagi, mis töötaks, võib proovida. Regulaarsel tarvitamisel tekib muidugi suht kiirelt sõltuvus.
Ei, mulle ei kirjutatud, pole viimase 15 aasta jooksul õnneks arsti juurde asja olnud, sai niisama proovitud. Imo ei ole sellist tüüpi ravimiäril ja narkoäril suurt muud vahet kui see, et see üks on legaalne ja teine mitte. Leitsil tervisest suht pohhui, kui tahab midagi, mis töötaks, võib proovida. Regulaarsel tarvitamisel tekib muidugi suht kiirelt sõltuvus.
Comment