Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #766
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Selles kanepivastases/poolses võitluses on üks juhtum, mis mul alati katuse sõitma ajab, kui ma sellele mõtlen. Weldon Angelose juhtum. See on vale nii mitmel tasandil, et ma ei suuda seda mõista. Lühidalt jäi ilma krim. karistuseta kahe lapse isa kanepimüümisega vahele, 350$ eest kokku ja sai 55 aastat reaalset karistus ilma parole võimaluseta. Pakuti veel kokkuleppemenetlusega algul 15a, sellega nõus ei olnud ja siis sai 40 veel lisaks. Praeguseks 10 aastat ära istunud ja veel 45 jäänud.

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #767
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Elu on ebaõiglane, selles pole kahtlust. Uut maailmakorda oleks vaja, et midagi muutuma hakkaks.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #768
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        Ameerika on retarded maa rohkem kui ühest küljest. Kui vaene oled, väänatakse sulle karistusi kurat teab kuidas.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #769
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Selles kanepivastases/poolses võitluses on üks juhtum, mis mul alati katuse sõitma ajab, kui ma sellele mõtlen. Weldon Angelose juhtum. See on vale nii mitmel tasandil, et ma ei suuda seda mõista. Lühidalt jäi ilma krim. karistuseta kahe lapse isa kanepimüümisega vahele, 350$ eest kokku ja sai 55 aastat reaalset karistus ilma parole võimaluseta. Pakuti veel kokkuleppemenetlusega algul 15a, sellega nõus ei olnud ja siis sai 40 veel lisaks. Praeguseks 10 aastat ära istunud ja veel 45 jäänud.
          USA?

          Retarded jep, aga kaugeltki mitte kõige hullem... Tais lähed vb pläru tõmbamise eest kinni kui altkäemaksu ei maksa, Aafrikas gei oled saad eluaegse jne.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #770
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            USA jah. Mujal maailmas pole veel alati demokraatia ja vabaduseni jõutud, seal kividega surnuksloopimisest jms saab ikka aru, aga demokraatia kantsis astutakse samm edasi(tagasi?) ja korraldatakse jällegi näidishukkamisi. Paneb mõtlema, kui õhuke see tsivilisatsioon ikka on.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #771
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Kolm isikut said 2 küla varast kätte.
              Viisid metsa neid piinama ...Pärast piinamist jätsid ööseks nad metsa(kinni seotult)...Hommikul tulid piinajad tagasi sidusid ühe venna paljalt auto taha järgi lohisema mille tagajärjel isik suri.
              Karistus kõigile kolmele piinajale TINGIMISI.

              RIIK: EESTI.
              (EI mäleta juhtumit küll väga täpselt ,aga umbkaudu oli nii....Juhtum oli nii reporteris kui saladustes isegi)


              Usa antakse minu arvates kohati idiootselt karmilt, aga mõrvarid vägistajad pedofiilid saavad seal minu arvates küll õiglasema karistuse kui Eestis.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #772
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                Usa antakse minu arvates kohati idiootselt karmilt, aga mõrvarid vägistajad pedofiilid saavad seal minu arvates küll õiglasema karistuse kui Eestis.
                Siin pole juttu olnud vägivaldsetest kuritegudest vaid narkootiliste ainete omamise või müümise eest saadavatest ränkrasketest karistustest, mis tulenevad kiiruga vastu võetud ja iganenud seadustest. Tihti peale on need seadused ka rassistlikud.

                Viimasel ajal on küll jää hakanud vaikselt liikuma, Obama andis just kaheksale kannatanule armu. http://www.theguardian.com/world/201...-crack-cocaine

                Comment

                • PlanetRJ
                  Jube Noob
                  • Oct 2011
                  • 173

                  #773
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Ega keegi ei tea juhuslikult, kus saaks seda doki tõmmata või vaadata.Leidsin aint ühe torrenti mis pole 2 päeva jooksul ühtegi protsenti tõmmand.Esimene osa oli nagu üli hea,vb et parim dok ever mis näind olen.

                  Comment

                  • PlanetRJ
                    Jube Noob
                    • Oct 2011
                    • 173

                    #774
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                    nice dok (Y)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #775
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                      Ega keegi ei tea juhuslikult, kus saaks seda doki tõmmata
                      Mis see dok on? Uus narkootikum? Savu olen tõmmanud, doki veel mitte.

                      Comment

                      • PlanetRJ
                        Jube Noob
                        • Oct 2011
                        • 173

                        #776
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        nice level.Tõsta ümber siis

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #777
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus



                          USAs müüdi marihuaanat esimesel müügipäeval miljoni dollari eest

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #778
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Hea kommentaar oli, "organiseeritud kuritegevusel jäi selle päeva miljon saamata". Väga karm, kui nii mõelda.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #779
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Peale otsese rahalise kasumi on seal veel palju muid tõikasid ka, mis on väga olulised, mis ühiskonnale kasu toovad või siis kahju ära hoiavad. Minu jaoks on legaliseerimise olulisim argument siiski ühiskondlik õiglus ja inimeste vabadus ja see, et riik selle pealt teenib on teisejärguline, kuid samas mitte vähe oluline, arvestades, et sellega kaasneb suurem avatus ja tõenäoliselt jääb isegi korruptsiooni või võimalusi korruptsiooniks mingil määral vähemaks jne.

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #780
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                http://www.e24.ee/2651042/usa-s-muud...i-dollari-eest

                                USAs müüdi marihuaanat esimesel müügipäeval miljoni dollari eest
                                Jah, ma tean mis on Postimehe koduleht

                                Comment

                                Working...