Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Põhja Korea
Olen nõus, et kõige hullem seis meil ei ole ja nõiajahti ei toimu, aga nt Hispaania või Hollandiga meid küll ühte patta ei saa panna. 5 taime kasvatamise eest tingimisi vangistust ei saa muarust dekriminaliseerimiseks nimetada.
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Comment