Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Lugesin läbi ka eelnevad postitused. Minu arvates kirjutavad siin kõik oma isiklikul kogemusel, mida ei saa kuidagi nimetada objektiivseks vaatenurgaks. 100% antud teema postitustest on olnud subjektiivsed, vähemalt mina pole siiani leidnud ühtegi viidet, mille põhjal saaks näha, et reaalselt on suudetud tõestada ühe või teise aine kahjulikkust.
Ma üritan siiani väita, et kõik kaitsevad meelevaldselt oma seisukohta, kuna see on neile mugav. Üks teeb savu, teine joob viina, kolmas suitsetab paki punast Marlborot päevas ja siis näidatakse üksteise peale näpuga, et sa oled ikka rumal loom küll. Keegi teadjam võiks siis tuua reaalseid numbreid näiteks palju sureb aastas inimesi alkoholi, tubaka või savu liigtarvitamise tagajärjel. Palju satub inimesi ravile jne.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Lugesin läbi ka eelnevad postitused. Minu arvates kirjutavad siin kõik oma isiklikul kogemusel, mida ei saa kuidagi nimetada objektiivseks vaatenurgaks. 100% antud teema postitustest on olnud subjektiivsed, vähemalt mina pole siiani leidnud ühtegi viidet, mille põhjal saaks näha, et reaalselt on suudetud tõestada ühe või teise aine kahjulikkust.
Ma üritan siiani väita, et kõik kaitsevad meelevaldselt oma seisukohta, kuna see on neile mugav. Üks teeb savu, teine joob viina, kolmas suitsetab paki punast Marlborot päevas ja siis näidatakse üksteise peale näpuga, et sa oled ikka rumal loom küll. Keegi teadjam võiks siis tuua reaalseid numbreid näiteks palju sureb aastas inimesi alkoholi, tubaka või savu liigtarvitamise tagajärjel. Palju satub inimesi ravile jne.
Comment