Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Sedasama mõtlengi. Palju elada kavatsed? 85? Palju elatud on? mingi 60 on veel jäänud ehk? See kuulikindel tunne hakkab peale 30 ära kaduma, eriti kui esimesed kiiremad tuttavad kasti lähevad tervisehädadega. Ja päris kindlasti kaob ära "ma küll pensionini elada ei kavatse" suhtumine.
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
Comment