Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #661
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ghost, kui regulaarne suitsetaja oled ? Okei, vastasid eelnevalt, 10x umbes elu jooksul.*
    Millal viimati vererõhku mõõtsid ?
    Võib väga vabalt ka mingi anxiety-related probleem olla, mis jäi kestma tavalisest kauemaks.

    Kuidas üldine olek on ?
    Mitu kuud tagasi, lasen homme uuesti m66ta.
    Yldine olek? M6nus lol :) Ainuke asi, mis n2rvi ajab ongi see, et "tavalises" olekus j6uaks rohkem asju p2eva jooksul tehtud, ei suuda keskenduda nii h2sti kui v6iks.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #662
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Motivatsioonipuudus, asjad ei tundu nii huvitavad, apaatne. Tavalised järelnähud, ära peale tee.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #663
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        USA ja Mehhiko vahelt leiti maa alt elektri, ventilatsiooni ja raudteega varustatud tunnel, mida kasutati narkootikumide üle piiri smugeldamiseks. Tunneli üks ots asus USAs California osariigis San Diegos ja teine Mehhikos Tijuanas.


        "2008. aastast saadik on kahe riigi vahel avastatud üle 75 sarnase salatunneli."

        Johhaidiii. Huvitav palju neid tunneleid kokku on :D

        Comment

        • JaanusX
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 392

          #664
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Kui sa oled ntx härra Loera (Sinloa kartelli juht) ja sul on raha ca 3 miljardit siis võid neid paar(kümmend) tükki ehitada lasta ju :D

          Rääkimata kadunud hr Escobarist kelle net worth mingil hetkel oli 30 miljardit ja kes korraldas igakuise 80 tonnise kokaiini veo USAsse.
          Last edited by JaanusX; 03.11.13, 10:18.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #665
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Kellelgi selle NZT source pole?

            Comment

            • rahulik
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 9

              #666
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Otsi netist ''modafinil'' ja peaks mitmeid kohti leidma.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #667
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Varsti pannakse kiip pähe ja saad omale sinna kõike vajalikku ja mittevajalikku installida. Võid installida sinna kiibile uuendusi nagu pro pokkerimängija mindset, kõrgem matemaatika, ajalugu, loov mõtlemine jne.
                Selle modafinil kohta ka, et wikipedia andmetel ta päris imerohi ikka pole, vaid tõenäoliselt siiski lihtsalt pikendab seda ajavahemikku mille jooksul oled võimeline fokusseeritud olema pmst. Nt. tavaliselt väsib aju peale tundi mängimist ära, kuid sellega vbl kannatab veel paar tundi otsa lasta ja tulemused ei kannata. Tõenäoliselt on sellel ka mingid kõrvalnähud? Sest seal kus võetakse, tuleb midagi ka asemele panna, ehk kui näiteks hoiad end kohvi abil öö läbi ärkvel, siis see ei tee sind superinimeseks, vaid lihtsalt pärast oled selle arvelt jälle kurnatum ja väsinum ja pead ikkagi lõpuks selle ärkvel oldud aja kuidagi tagasi tegema ja ära taastama end.
                Last edited by Vandalar; 06.11.13, 14:48.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #668
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Ma tahaks vandalari internet historyt näha :D

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #669
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Mul olemas ta history.

                    icmag.com
                    grasscity.com
                    uk420.com
                    rollitup.com

                    Jutud kanepist. Ausalt ja keerutamata.


                    h4xftw

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #670
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      Noorte narkootikumide pruukimise tõttu satuvad probleemidesse ka nende pered, kuna narkojõugud hakkavad santažeerima noorte vanemaid.


                      Julm bisness. Kõigepealt antakse tuhandete eurode eest narkot võlgu ja siis pressitakse vanematelt välja juba kümneid tuhandeid ning need ullikesed maksavadki.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #671
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Esimene doos on alati tasuta, kehtib narko-alko-tubakavaldkondades.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #672
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Kanepi seadustamine on maailmas jõudsalt hoogu kogumas ja pea igas riigis kogutakse selle heaks allkirju. Nüüd on see laine jõudnud ka Eestisse ning lehel petitsioon.ee võib igaüks anda oma hääle kanepi seadustamise poolt.   Kuid enne allkirjastamist tasuks enda tarvis välja mõelda kanepi tähendus: kas sinu jaoks on tegu järjekordse lõbu pakkuva meelemürgiga (nagu alkohol […]

                          lihtsalt noh, igav, et teemat algatada
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #673
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Kas FBI ja/või KAPO hakkavad mind 24/7 jälgima, kui ma selle petitsiooniga liitun?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #674
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Kas FBI ja/või KAPO hakkavad mind 24/7 jälgima, kui ma selle petitsiooniga liitun?
                              Vahet pole, NSA jälgib nii kui nii kõiki ja kõike juba.

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #675
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Lõuna ajal vahtisin korra aknast välja, kuidagi kahtlane vend liikus ringi. Ei osanud algul kuhugile minna, tundus kohe nagu otsib mingit vaiksemat place. Vaatasin liigub maja taha, läksin akna peale ja nagu arvasingi, Euroopa naarikud. Kõik see kesklinnas pmts.

                                Comment

                                Working...