Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Mitu kuud tagasi, lasen homme uuesti m66ta.
Yldine olek? M6nus lol :) Ainuke asi, mis n2rvi ajab ongi see, et "tavalises" olekus j6uaks rohkem asju p2eva jooksul tehtud, ei suuda keskenduda nii h2sti kui v6iks.
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Yldine olek? M6nus lol :) Ainuke asi, mis n2rvi ajab ongi see, et "tavalises" olekus j6uaks rohkem asju p2eva jooksul tehtud, ei suuda keskenduda nii h2sti kui v6iks.
Comment