Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #571
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Chrysler 300M-il peab esimese bumperi ära kakkuma.
    Ja mingil uuemal citroen Berlingol oli aku täpselt selle tule ees, koos kimbu juhtmetega. Persses värk jah üldiselt.
    Endalgi berlingo ( mitte kõige uuem ) ja tõesti ruumiga just kiita ei ole. Samas hakkama saab, muidugi õues külmaga vahetamine on ilgelt ****** ja naisele pakub alati nalja kui palju huvitavaid sõnu ma tean kui pirni vahetan. Julge pealehakkamine on pool võitu.

    Juhtmeid saab eest ära võtta

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #572
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Algselt postitas jozik Vaata postitust
      Endalgi berlingo ( mitte kõige uuem ) ja tõesti ruumiga just kiita ei ole. Samas hakkama saab, muidugi õues külmaga vahetamine on ilgelt ****** ja naisele pakub alati nalja kui palju huvitavaid sõnu ma tean kui pirni vahetan. Julge pealehakkamine on pool võitu.

      Juhtmeid saab eest ära võtta
      Mingi vanem Berlingo, äkki umbes aasta 2000 väljalase, oli kunagi tööauto. Seal polnd mingit probleemi. MIngi 2009 Berlingol oli see-eest suur kammajaa sellega ning pimedas jäigi vahetamata.

      Comment

      • Trapface
        Jube Noob
        • Feb 2012
        • 197

        #573
        Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #574
          Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

          yeah mul kunagi oli 2008 C4, ulme....1,5h vahetati pirni

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #575
            Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

            mul Škoda Octavia, tagumisi pirne/tulesid olen ise vahetanud.. aga esipirinide puhul iga kord otse esindusse, joon kohvi ja loen ajakirja.. ja maksan 20min pärast toodava arve ära.. kallis on, aga tean, et krdi persenuss on neid tulesid seal lahti lasta ja võtta ja pirn asemele panna + tuletan meelde, et enamikke pirne ei tohi näiteks palja näpuga puutuda.. mootoriõli vahetan ka esinduses.. stressivaba valge inimese autoremont..

            prantsuse autodel on ka kõik vidinad kuidagi ära peidetud, kunagi ühel Fiatil oli vaja starterit kätte saada.. käigukasti otsa pidi lahti laskma, et starterit kätte saada..
            Last edited by Rage; 22.11.12, 11:27.

            Comment

            • PlanetRJ
              Jube Noob
              • Oct 2011
              • 173

              #576
              Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

              lol @ pealkiri

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #577
                Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                Tänan sellise vastukaja eest, aga tegemist töö autoga ja mul on paremat ka teha kui hakata mõtlema kuidas ise saaksin pirni vahetatud. Lihtsalt kiirelt vaja vahetada, et sõidud saaks tehtud.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #578
                  Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                  Sekundeerin Jumperiga. Juhipoolsele veel saab ligi, aga sittagi näha ei ole ja tunnnetus ka pask siis ei saagi neid pirne paika. Paremal pool on vabsee nii kitsas, et käsi vahele ei mahu aga õnneks avastasin, et sealt saab klaasipesu paagi täitmise toru eest ära võtta. Siis nagu punnides läheks käsi ikka sisse. Aga tegelikkus on see, et kui mul on vaja siis lähengi esindusse ja maksan 10€ pirnist mis on 3x kallim kui autopoes +vahetamine 4€. Aega pole kunagi pidanud panema. Lendan kohale ja keegi garaažist ikka tuleb ja vahetab ära mõne minutiga. Lõppkokkuvõttes ega mina ju ei maksa selle eest ja mul on vaj atööd teha masinaga.

                  Teine asi on muidugi mainitud klaasipesupaagi täiteava. Sinna ei ole võimalik midagi kallata pudelist ega kanistrist. Ainult siis kui on see pikk painduv tila olemas. Ise olen kasutanud senimaani lillede jaoks mõeldud kastekannu tööjuures :)

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #579
                    Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                    enda Civicuga oli sama nali. tükk tegemist, et pirn ära vahetada. vähe suurema kämblaga inimene (kui mul) küll ligi ei pääse.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #580
                      Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                      Subaru outback mul ja esitule pirni vahetamiseks vaja samuti aku maha tõsta. Siiani olen ise hakkama saanus sellega, kuid parktulede pirnide vahetamiseks prolly vaja esindusse minna, kuna minu meelest on vaja pool autot laiali võtta, et ligi pääseks. Kui viimati vahetasin, siis tuli küll mõte, et need insenerid on debiilsed vist, et selline haige lahendus leitud (õigemini lahendus puudub)

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #581
                        Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                        Mõndadel uutel autodel ei saagi pirni vahetada,peab terve tule vahetama.(tagatuledest jutt)

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #582
                          Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                          Snoobid vahetavad auto välja, kui pirn katki on.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #583
                            Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                            Lol, welcome to the club.
                            Pesukott 206l viimati vahetasin kõrvalistuja poolset pirni. 5h+
                            Ma ei tea mis retardid selle auto ehitasid, kuradi aknapesuvedeliku paak on täpselt selle tule koha ees lihtsalt. Lisaks lõhkusin selle porno käigus selle traadi koha ära mille taha tuli kinni jääb ja nägin ikka head keppi, et see sinna normaalselt tagasi saada.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #584
                              Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                              tuled tuledeks aga need, kes kojamehi esinduses vahetamas käivad on küll natuke naljakad :)

                              Comment

                              • JohannesJ
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 684

                                #585
                                Re: Novembri offtopic: Mitu tallinlast on vaja, et autol pirni vahetada?

                                Tarbija ühiskond :)

                                Comment

                                Working...