*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #781
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    tartus reedel, laupäeval mingit cashi ka toimub? (va. olymps)

    Comment

    • ninasarvik11
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 126

      #782
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Comment

      • Juhhei
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 154

        #783
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Saadeti väljamaalt telefon tüdrukule ( xperia 15i ) ja miski unlock network koodi küsib peale sisselülitamist any advice ?
        Netis küll pakutakse seda aga raha eest. Kas mingeid tasuta varjante ei ole ja/või ehk on kellegil sellega kokkupuudet ja oskaks miskit infot jagada ... tänud ette

        Comment

        • Cheating
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 447

          #784
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
          Saadeti väljamaalt telefon tüdrukule ( xperia 15i ) ja miski unlock network koodi küsib peale sisselülitamist any advice ?
          Netis küll pakutakse seda aga raha eest. Kas mingeid tasuta varjante ei ole ja/või ehk on kellegil sellega kokkupuudet ja oskaks miskit infot jagada ... tänud ette
          Võid uurida Android Foorumist - http://androidifoorum.ee/

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #785
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Tallinn City - pealinna lood, piirkonnad ja sündmused Tallinn City on pealinna uudiste- ja kogukonnaportaal, mis kirjutab Tallinna linnaosadest, asumitest, liiklusest, kultuurist, haridusest, linnaruumist, ettevõtlusest ja sündmustest. Meie eesmärk on tuua lugejani selge ülevaade sellest, mis Tallinnas päriselt toimub: millised otsused mõjutavad linnaelu, kus muutub liiklus, millised arendused kerkivad ja mida teha nädalavahetusel. Teemad Uudised


            mupo on püha.

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #786
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              olen jälginud kolm-neli õhtut high stakes mänge pokerstarsis ajaviiteks ja vaatan et nanonoko istub pidevalt mingi 16+ lauas ja ei mängi kellegagi....keegi tuleb lauda vend insta sit -out...mis värk on?

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #787
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                olen jälginud kolm-neli õhtut high stakes mänge pokerstarsis ajaviiteks ja vaatan et nanonoko istub pidevalt mingi 16+ lauas ja ei mängi kellegagi....keegi tuleb lauda vend insta sit -out...mis värk on?
                ootab kala?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #788
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                  Olen kl 11 täna Kuku raadios otse-eetris ja tuleb juttu pokkerist, et kellel huvi on, siis kuulake.
                  Järelkuulamist on?

                  Comment

                  • BentleyMulsanne
                    Bännitud
                    • May 2012
                    • 499

                    #789
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    ranka vast juba märkas aga teistele http://www.all-linn.ee/wp-content/up...um20121024.mp3

                    Comment

                    • subnav
                      Räme Fish
                      • Jan 2011
                      • 23

                      #790
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Comment

                      • subnav
                        Räme Fish
                        • Jan 2011
                        • 23

                        #791
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***



                        to ranka

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #792
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          ROFL seda peab hiljem järgi kuulama. Parve hakkab raudselt jälle räigelt lahmima nagu tal kombeks on. Vahepeal läheb neil hr. Kertiga ikka väga käest ära :D.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #793
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            polnud seal midagi erilist. küsimused stndard, vastused etteaimatavad jne. 17 min sain kuulata, siis katkes, seal lõpus uuriti-torgiti OO kohta kahtlaselt palju, ajuvaba vastas ka nii ära laveerides. siis mul katkes, jätku ei viitsinud otsida.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #794
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              nonii ajuvaba jutt kuulatud, nüüd mona vie-d pealtnägijast kuulama

                              Kõige parem küsimus oli see, et kui oled võitnud, kas siis tasub kohe mängimse lõpetada?
                              Last edited by privador; 24.10.12, 18:07.

                              Comment

                              • Remokk
                                Jube Noob
                                • Nov 2011
                                • 171

                                #795
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Tere,

                                Oleks väikene abipalve. Nimelt homme sõbral järeleksam ehitusmehaanikas. Eksam koosneb ühest ülesandest(lisan ka pildi, milline see ülesanne umbes tuleb)
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Lubasin algul ise aidata aga ei tea kas oskan enam. Juhul kui leidub keegi kes osakb seda ja ja tahab aidata siis andku teada.
                                Eksam on homme kell15.00 , abistamine näeb välja järgnevalt. Sõber saadab pildi ülesandest, kas meilile või telefonile ja vastu on vaja saata lahenduskäik koos vastustega. Ülesannet on aega lahendada 1h või 1,5h

                                Sõbral vaja saada hindeks vähemalt 1 ja on valmis selles eest välja käima 50 euri.

                                Comment

                                Working...