Re: *** Oktoobri offtopic ***
Ma helistaks Kanal 12 selgeltnägija Edgarile ja küsiks mis tema näeb ja arvab sinu pokkeri mängimise kohta.
Sealt saab igasugustele küsimustele kõige advekvaatsema vastuse.
Ps. soovitan sms saata, sest liinile seal vääääga raske pääseda.
Algselt postitas Romka
Vaata postitust
Sealt saab igasugustele küsimustele kõige advekvaatsema vastuse.
Ps. soovitan sms saata, sest liinile seal vääääga raske pääseda.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

TC
Comment