*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #736
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Ühest küljest ma tegelikult pooldan seda, et ei anta väga karmi karistust, sest olles näinud dokumentaale sellest, mida isolatsioon inimesega teeb, siis ei saa see pikem karistus küll kuidagi midagi paremaks teha. Samas endal on taimede kasvatamise eest u. sama, mis teisel mehel korvamatu kahju põhjustamise eest- inimelu ei anna tagasi ükski vabandus ega karistus.

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #737
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Õiglus on paigas vähemalt

      „1 viin“, „2 viin“, „1“ ja „1 teine“. Nõnda oli kunagise lootustandva korvpalluri ja tubli tehnikatudengi Romani (26) telefonides maskeeritud mees, kellelt Roman rohkem kui tuhande euro ees marihuaanat ostis. Et ise tarvitada ja vaheltkasuga edasi müüa.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #738
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        ma estpatrickule: lähme teeme ühe viina baaris ... mäletan kuni 3 viin toodi lauda ja ylej22nd on mäluauk .. gg fcking joomine

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #739
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
          lol
          üks sõitis 3 inimest surnuks sai 3a tingimisi vist?
          teine kasvatab väikse kanepi ja läheb 13a reaalselt vanglasse. gg riik see Eesti.

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #740
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Huvitav kui keeruline on vahele jääda, kui sul on maal puukuur ja 200W "säästukad" säravad 24/7

            Comment

            • Platinum
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 248

              #741
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              http://www.osta.ee/0-10-alghinnaga-b...-30235936.html
              Väärt numbrid, teine samasugune on veel seal müügis.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #742
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Huvitav kui keeruline on vahele jääda, kui sul on maal puukuur ja 200W "säästukad" säravad 24/7
                Arvan, et kui sul sõpru ei ole, käid nädalas korra poes, ülejäänud jaa oled oma toas/majas ja mängid arvutimänge ning tõesti kasvatad enda tarbeks, siis vahele jäämise võimalus on 0.

                Kui aga peaksid müüma, siis sealt need jutud ju liikvele lähevadki.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #743
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                  http://www.osta.ee/0-10-alghinnaga-b...-30235936.html
                  Väärt numbrid, teine samasugune on veel seal müügis.

                  ongong küsis 17.10.2012 13:10

                  Tahavaatepeegli küljes tilbendavad georgi lint ja punased poksikindad. Kolm korda võite arvata, kes võib diilist teada saades teie ukse taha oma vara tagasi nõudma tulla. Või annab pätt politseile allkirja, et ta uut omanikku tüütama ei hakka?


                  Kui PPA-l on üks võti ja tegelikult eksisteerib neli võtit, siis on väike risk included.

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Arvan, et kui sul sõpru ei ole, käid nädalas korra poes, ülejäänud jaa oled oma toas/majas ja mängid arvutimänge ning tõesti kasvatad enda tarbeks, siis vahele jäämise võimalus on 0.

                  Kui aga peaksid müüma, siis sealt need jutud ju liikvele lähevadki.
                  Vandalar, isegi sina tahtsid ratsa rikkaks saada?

                  Comment

                  • Ajuvaba
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 634

                    #744
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    kus saab cashgame mängijate kohta infot, et kas hr on võitev v mitte? ennem oli pokertableratings, kas täna pakutakse ka midagi sellist? Pean siis starsi mängijaid silmas...

                    Comment

                    • Loksutaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jun 2010
                      • 448

                      #745
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Ei pakuta, kui siis mingi privatevärk.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #746
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                        kus saab cashgame mängijate kohta infot, et kas hr on võitev v mitte? ennem oli pokertableratings, kas täna pakutakse ka midagi sellist? Pean siis starsi mängijaid silmas...
                        siit foorumist saab head infot. kelluuluga mängi siis kui ta joob, estpatrickut aga tasuks praegu vältida kuna tal hiiter.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #747
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas BentleyMulsanne
                          another nominate found xD
                          Mis sul viga on?

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #748
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas Poke Vaata postitust
                            lol
                            üks sõitis 3 inimest surnuks sai 3a tingimisi vist?
                            teine kasvatab väikse kanepi ja läheb 13a reaalselt vanglasse. gg riik see Eesti.
                            Selliste koguste kasvatamisega rikub oluliselt rohkem kui 3 elu. 25% saavad kahest mahvist kohe skisofreenia, internetis oli kirjas, ausõna!

                            Edit: kuigi selline ütlus on veits kohatu, sest selliseid vendasid peabki peedistama, need 1 taime vennad võiks rahule jätta.
                            Last edited by Spewmonkey; 21.10.12, 02:28.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #749
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              ülemistel naabritel algfas vist rallivõistlus, muidu nende "tited" rallivad ku7skil kl 8 ni a hetkel tundub, et ka vanemad on arvutitoolidega sõitma õppinud, õnneks lähen magama,,,

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #750
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Hei,

                                mingi üle aasta sõjaväe tõttu nüüd pokkerist eemal olnud ja tahaks uuesti mängima hakata aga enne seda võiks uuesti õppevideoid vaadata.
                                Mis hetkel head turnade/sng'de õppevideote saidid on? Kunagi vaatasin http://www.tournamentpokeredge.com aga äkki on kellegil veel midagi head soovitada siin? Oleks tänulik :)

                                Comment

                                Working...