Re: *** Oktoobri offtopic ***
Ühest küljest ma tegelikult pooldan seda, et ei anta väga karmi karistust, sest olles näinud dokumentaale sellest, mida isolatsioon inimesega teeb, siis ei saa see pikem karistus küll kuidagi midagi paremaks teha. Samas endal on taimede kasvatamise eest u. sama, mis teisel mehel korvamatu kahju põhjustamise eest- inimelu ei anna tagasi ükski vabandus ega karistus.
Ühest küljest ma tegelikult pooldan seda, et ei anta väga karmi karistust, sest olles näinud dokumentaale sellest, mida isolatsioon inimesega teeb, siis ei saa see pikem karistus küll kuidagi midagi paremaks teha. Samas endal on taimede kasvatamise eest u. sama, mis teisel mehel korvamatu kahju põhjustamise eest- inimelu ei anna tagasi ükski vabandus ega karistus.
Comment