*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #631
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kõrgemaks saab joomise, suitsetamise ja kõva kohvitamisega. Madalamaks saab nendest tegevustest loobumise või rohtudega.
    ah thatswhy lol.
    anyways mul tuli sõjaväe arstliku komisjoni kutse, ennem seda pidin käima perearsti juures tervisetõendi täitma, mõõtis mul vererõhku ja ütles, et ohooo, päris kõrge:D nüüd saatis mind linna kliinikusse, saan mingi aparaadi mis mõõdab 24h vererõhku vms, päris tuim värk.

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #632
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust


      !!!
      aasta täis trollitud PP-s?
      palju õnne sheriff

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #633
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Algselt postitas Poke Vaata postitust
        ah thatswhy lol.
        anyways mul tuli sõjaväe arstliku komisjoni kutse, ennem seda pidin käima perearsti juures tervisetõendi täitma, mõõtis mul vererõhku ja ütles, et ohooo, päris kõrge:D nüüd saatis mind linna kliinikusse, saan mingi aparaadi mis mõõdab 24h vererõhku vms, päris tuim värk.
        gl magamisega selle aparaadiga, peaks iga 20min tagant mõõtma. Kui kõrge on kõrge muidu ?

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #634
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          gl magamisega selle aparaadiga, peaks iga 20min tagant mõõtma. Kui kõrge on kõrge muidu ?
          ma ei küsinud ja see monitor polnud minu poole kui ta mõõtis.
          iga 20min tagant wtf, mul sõbral oli ka see, kui tänavapeal kõnnid ja see mõõtma hakkad, siis edasi liigutada ei tohi lol, muidu hakkab uuesti pumpama, peab seisma jääma, suht kummaline võib olla:D

          Comment

          • Foux
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 486

            #635
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Poke Vaata postitust
            ah thatswhy lol.
            anyways mul tuli sõjaväe arstliku komisjoni kutse, ennem seda pidin käima perearsti juures tervisetõendi täitma, mõõtis mul vererõhku ja ütles, et ohooo, päris kõrge:D nüüd saatis mind linna kliinikusse, saan mingi aparaadi mis mõõdab 24h vererõhku vms, päris tuim värk.
            Yeah, GL. Mul oli südamerütmi aparaat 24h. Suckiest night evar.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #636
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              varemgi ööläbi üleval olnud tho:D
              kerge pela ja ongi 24h täis:D

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #637
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Aga näidud tulevad valed, kui sunniviisiliselt end üleval hoiad. Stress kehale ja blabla

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #638
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas Foux Vaata postitust
                  Aga näidud tulevad valed, kui sunniviisiliselt end üleval hoiad. Stress kehale ja blabla
                  arvad, et näidud on paremad, kui üritad magama jääda aga aparaat ei lase, saad 20min-ga korraks magama ja hakkab pumpama, ma pakun, et insta tilt ja vererõhk laes.
                  suht savi ka mis need näidud tulevad, tulevad mis tulevad, ega ma meelega see periood ei hakka mingeid aineid ka sisse järama, et vererõhk madalamaks saada vms.
                  üldiselt pole olnud haige ega midagi kunagi eriti, perearsti juures käisin elus teist korda eelmine nädal, haiglas pole elusees käinud ja ma olen 22.
                  kerge lampjalg ka vererõhule otsa, vb ei saa minnagi sõjaväkke. (mitte, et ma sinna kibeleks lol)

                  Comment

                  • Matu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 284

                    #639
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    tulebki k6rgeks ajada, pääsed 2ra

                    Comment

                    • isutuba
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 633

                      #640
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Käisin ka kunagi arsti juures autokooli jaoks tervisetõendit võtmas ja mõõdeti kõrge vererõhk,ennem tõendit ei väljastanud kui olin 24h selle aparaadiga reivinud,ei mäleta küll ,et oleks magamisega probleeme olnud.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #641
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Minul on pidevalt magamisega probleeme olnud ja see aparaat korduvalt küljes olnud, aga kui ma kord magama jään, siis mingi "pinin" ja surve käel mind küll üles pole ajanud.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #642
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #643
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            see on fcking epic asi
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #644
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas Poke Vaata postitust
                              ah thatswhy lol.
                              anyways mul tuli sõjaväe arstliku komisjoni kutse, ennem seda pidin käima perearsti juures tervisetõendi täitma, mõõtis mul vererõhku ja ütles, et ohooo, päris kõrge:D nüüd saatis mind linna kliinikusse, saan mingi aparaadi mis mõõdab 24h vererõhku vms, päris tuim värk.
                              endal sama teema. kaks korda arstlikust komisjonist pikendust saanud vererõhu tõttu (2x6 kuud). märtsis nüüd uuesti minek. pean ka selle holteri peale laskma panna.

                              aga nagu Matu kirjutas, siis sellega saavad päris paljud ära (suur osa nendest ajab tahtlikult vererõhu selleks ajaks üles - eelnevalt magamata ööd, jood alkoholi, hommikul kohvi/energiajook/soolavesi sisse jne). kui esimene kord käisin, siis olid seal mingid tüübid, kes juba kolmas/neljas kord said pikendust.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #645
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Kas siin on kellelgi Juridica konto ja saaks mulle sealt ühe .pdf artikli saata? Abistajale teen järgmisel kokkutulekul joogi-kaks välja.

                                //edit: sain.
                                Last edited by Fabulous; 13.10.12, 18:30.

                                Comment

                                Working...