*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #526
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    pokkerisheriff on kuidagi muutunud naq...jube äkiline:D

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #527
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
      lahendage ära
      Leiad poest jaki , mis maksab 97 eurot aga sul ei ole raha ja otsusad laenata. Laenad isalt 50 eurot ja emalt 50 eurot . 50 + 50 = 100 . Ostad jaki ja saad 3 eurot tagasi . Annad isale 1 euro , emale 1 euro ja 1 euro jääb alles . Isale oled võlgu 49 eurot , emale oled võlgu 49 eurot . 49 + 49 = 98 + sinu 1 euro = 99 eurot . Aga kuhu kadus üks euro ?
      Võta parem staket kuskilt see €100, grindi NL5 mingi 100k kätt ja saad oma raha eest selle jaki osta. Problem solved ja ei kao see 1 eur ka kuskile.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #528
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Üks, kes on saanud ühe (nõrga) firma koolitust helistab teisele, kes on juhuslikult koolitusfirma juht ja see kasutab seda kõnet/kõnesid oma toote müümiseks.

        muidu, youtube´i myygiproffi videod on päris lõbus vaatamine.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #529
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          LOL

          http://ohtuleht.ee/495613

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #530
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kas kellelgi on nende kapselkohvimasinatega kogemusi? Ei viitsi iga päev €2 eest Stockmannist lattet osta, aga mingit päris espressomasinat osta ei taha, sest keegi ei viitsi seda never puhastada...
            Jumala eest ei. Kommertskohvi on niigi täielik pasahunnik, kapselkohvi on jäämäe tipp sellega...

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #531
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              codecci, need aparaadid peaks ennast ise puhastama ja loputama, endaomal vahetevahel peab mingit vedelikku panema ja mingi puhastusprogrammi aktiveerima, see on ka kõik ja mul pole see päris kallis masin, miski 300eurine

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #532
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                aga see kapslite puhul on see nö vahustatud piim ka kohe kapslis voi see vaja mingit moodi eraldi teha vms

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #533
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  aga see kapslite puhul on see nö vahustatud piim ka kohe kapslis voi see vaja mingit moodi eraldi teha vms
                  enamustel tuleb selline toru välja masinast, paned tassi põhja piima(ise kasutan cappuchino piima, tavalise piimaga ka väga hea)
                  siis paned toru sinna tassi kohale ja see toru ajab kuuma auru välja mis vahustab piima ära ja siis paned tassi alla ja vajutad nuppu ja ongi korras.
                  kallimatel aparaatidel käib see piim või mingi piima pulbri või dno mis sinna käib masina sisse ja tuleb automaatselt, aga need masinad on tavainimesele way too expensive, vb kuskile firmasse või kohta on ok,aga jah.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #534
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    osta see tavaline väike espressomasin. puhastamine 20 sekki ja espresso parem kui masinast
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #535
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      kohv on solk!

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #536
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        kohv on solk!
                        Ei. Üks tass päevas, hommikul, soojade võileivade kõrvale on tõesti hea. Hästi tehtud ja koorega muidugi! Tervise kohapealt ka kõige optimaalsem kogus.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #537
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          kohv on solk!
                          Matsid jäävad matsideks...

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #538
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            pastilaa on liiga esteet lihtsalt

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #539
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Tõeline kohv oli on siiski rikaste jooks, lihtsalt meie pastilaaga pole kunagi vist õiget kohvi proovinudki. Samas mina olen siiski päris rahul olnud ka selle "solgiga", mida mulle varem ja praegu on kohvi pähe müüdud, kuid pastilaa vist aimab, milliseid maitseelamusi tõeliselt kohvilt ootama peaks.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #540
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Hea kohvi on tõesti mõnusa maitsega - ei vaidle vastu. Ja kindlasti vähestes kogustes, nagu inward mainis, ei kujuta see endast mingit probleemi. Teatavasti aga väga suur osa inimesi on sellele vaatamata 10-20 aasta möödudes täielikus sõltuvuses, nii et ei saa üleüldse päeva alustadagi ilma kofeiinilaksuta - doesn't sound too appealing.

                                Comment

                                Working...