*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #496
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    lol, hea suhtumine.
    mul oli kunagi 1 tuttav, kes igalpool pidudel ja suveüritustel rabas sellised kogukamaid ja noh ka päris pakse neidusid.
    uuriti siis , et miks sa kogeaeg pakse maha võtad?
    ta vastas, et kolmel põhjusel:
    1. neid on poole lihtsam rabada, kuna pole nina püsti ajanud
    2. nad saavad harvemini, seega on voodis püüdlikumad
    3. noh, keegi peab ju neid ka n....ma.
    4. paksematel ka suuremad tissid. tissifännide eri

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #497
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      qbj0hn lõpuks üks normaalse jutuga vend. Viimasel ajal kõik foorumis sellised elumehed et ma isegi ei oska ette kujutada mis naistega nad ringi käivad.

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #498
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        mu arust on üldse mingi naiste võrdlemine suht mõttetu teema. Igaüks valib selle mis meeldib ja lõpuks jääb määravaks ikkagi see mis naise peas on, mitte see kui suured rinnad on.

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #499
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          laupäeval tuleb lõpuks väga laiahaardeline ja raske Ladies Special, kõige väärtuslikum tiitel on up for grabs

          aga no spoil, stay tuned

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #500
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            isiklikult soovitaks sellise plagieerimisteemaga ettevaatlik olla. Mingi lambiprojektil ei ole vahet, kuid selle õppeaasta lõpuks (arvatavasti siiski 2013 õppeaasta ) loodetakse valmis saada paar aastat töös olnud programm, mis peaks siis tuvastama plagiaadid. Iseasi, kui hästi see programm reaalsuses toimib... (ühe looja sõnul muidugi toimib hästi)
            TÜ-st siis jutt

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #501
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Anatoli Grinder ja M-iga (mees) mu juures koos Camuga. Me Camuga laksime viina, Grinder ja M. on saunas ning lähen WC-sse ja kuulen, kuidas üks sosistab teisele (vist äkki võis ka kubet silitada samal ajal): kuuled pane käsi siia peale!

              Uurisin, et noored-noored, õitsete w, siis eieieieiei, et pokkerikäe peale tuleb panna!

              Kummaline.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #502
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas Tarmonator
                njaaa....ei tea küll kas meditsiinikool kasutab sama programmi või neil mingi enda aretus, naise kursusel tunnistas see imeloom enamvähem kolmandiku töödest plagiaadiks. Hiljem need otsused vaadati küll ümber, aga selleks ajaks oli juba palju sit.a laiali loobitud.
                meditsiinikoolis oli pigem asi see, et inimesed ei osanud korrektseid viiteid kasutada. Kuigi see fakt ei tee tööd vähem plagiaadiks. Küll toodi aga see põhjuseks, miks siis nii palju "hapusid" töid oli.
                Mis puutub aga mu poolt mainitud programmi, siis imo see on TÜ hange (ei anna pead, võib ka TLÜ ja TTÜ-ga ühishange olla) ning hetkel seda veel ei kasutata.
                Kuna pole IT inimene, siis täpsemalt ei oska programmi kohta öelda. Eks küsin üle kui juhtun nägema asjaosalisi.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #503
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  TTÜ-s see nö plagiaadi vastane masin on juba kasutusel. Ja päris efektiivne on. Vormistus on jah ülioluline, sellega tuleb tähelepanelik olla! Vormistamist taotakse pealuu sisse algusest peale, kõik juhendid jne on ka olemas.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #504
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas Junken Vaata postitust
                    mu arust on üldse mingi naiste võrdlemine suht mõttetu teema. Igaüks valib selle mis meeldib ja lõpuks jääb määravaks ikkagi see mis naise peas on, mitte see kui suured rinnad on.
                    võrdlemine võrdlemiseks aga kui sa ütled naiste kohta kellega sa ise semmiks kui juhtuub kokku sattuma et nad on valusad maltsad siis ajab ikka tilti küll.

                    Ja tegelt kah mile eest see ahv bänni sai piltide eest ?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #505
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Krt, vaatan siin ja mõtlen ja ei saa aru, mida kuradit te selliste naiste juures leiate, et väärivad foorumisse linkimist? Puusasid ei ole, pepu puudub, tisse pole. Raam on nagu 9 aastasel poisil imo. Rõngaga toimetab muidu täitsa kenasti ja tantsusammud ka selged. Aga ei mitte midagi erilist. Harilik taldrik.
                      :)
                      Edit: ok, tissid on solid.
                      +1 faking üks nagu
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #506
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Krt, vaatan siin ja mõtlen ja ei saa aru, mida kuradit te selliste naiste juures leiate, et väärivad foorumisse linkimist? Puusasid ei ole, pepu puudub, tisse pole. Raam on nagu 9 aastasel poisil imo. Rõngaga toimetab muidu täitsa kenasti ja tantsusammud ka selged. Aga ei mitte midagi erilist. Harilik taldrik.
                        :)
                        Edit: ok, tissid on solid.
                        aamishipoiss "spordifilmist" kingpin tuli meelde - https://www.youtube.com/watch?v=iy6CKiCQaRw#t=2451s

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #507
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          http://www.lottagame.com/GameRooms/G...eTrouble2.aspx kesse **** pani selle mängu. ma fcking addicted, ei saa lvl 25 läbi FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #508
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            LOL, mina panin, ise olen 45. levelis, ei saa edasi :( 25 oli ka korralik tiltamine, vasakult nurgast üles lastes saad selle sinise rõnga muidu, gl!

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #509
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              http://www.lottagame.com/GameRooms/G...eTrouble2.aspx kesse **** pani selle mängu. ma fcking addicted, ei saa lvl 25 läbi FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
                              Niki- mine sa ka perse!

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #510
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                http://forum.lowcarber.org/showthrea...89#post6036989

                                : (

                                Comment

                                Working...