*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #481
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Said kätte ja kuidas muljed on? Kuidas kinni lahti käib ja mis meeldib jne?
    pole k2es veel

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #482
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      said kätte ka juba? kui jah, siis kuidas on? tahaks ise ka midagi sarnast osta.
      vaata siit hea review https://www.youtube.com/watch?v=jdXWel2zvpo

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #483
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        EPT San Remo finaallaud otseeetris: http://www.pokkeriprod.com/2012/10/1...emo-finaallau/

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #484
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          ty ty. tundub, et tuleb ka ära tellida. tundub solid.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #485
            Re: *** Oktoobri offtopic ***



            Info mis Anonymouse hackerid on varastanud??
            Unsure, kas tõsi.

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #486
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              äkki kellelgi on mõni Research Project arvutis olemas? (eelistatult inglisekeeles) Olen oma koolitööga veidi hiljaks jäänud.. Samuti võib soovitada teemasid mida uurida, tingimusel et selle kohta on teoreetilist materjali ning eelnevaid teadustöid.

              ty

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #487
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Täitsa haige, kui tilti ajab. Iga kuu alguses, kui kõik arved ära tulnud, siis lihtsalt ei viitsi panka logida ja mailides sorada, et arveid maksta. Nii haige lihtsalt. Tean, et on otsekorralduse võimalus aga see mulle miskipärast ei meeldi - tunduks, nagu kaotaks kontrolli.
                väga tuttav tunne

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #488
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Otsekorraldus ikka väga mõnus asi. Alati saab ära canceldada kui ei meeldi ju.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #489
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                    äkki kellelgi on mõni Research Project arvutis olemas? (eelistatult inglisekeeles) Olen oma koolitööga veidi hiljaks jäänud.. Samuti võib soovitada teemasid mida uurida, tingimusel et selle kohta on teoreetilist materjali ning eelnevaid teadustöid.

                    ty
                    Ma ei usu väga, et keegi oskab sulle siin 'puusalt' teema välja pakkuda mida uurida. Kuna hea kirjatöö üheks eelduseks on ka autori isiklik huvi kirjutatava subjekti vastu ei oska soovitada muud kui ülikooli raamatukogu kodulehel andmebaasid lahti võtta ja sealt uurima hakata.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #490
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      mul kotkaga sama maitse. ei meeldi paksud obv, aga kondiklibud on kõige koledamad!
                      Kui just abielluma ei hakka või masin legodest pole tehtud mis kokku variseb pumbates siis who gives a shit.
                      Srsly, fu nits.

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #491
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Kui just abielluma ei hakka või masin legodest pole tehtud mis kokku variseb pumbates siis who gives a shit.
                        wow
                        ma ei saa siiamaani aru, mida "masin legodest tehtud, mis kokku variseb pumbates" tähendab aga vb ongi parem, kui lahti ei seleta

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #492
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Siis võib julgelt jalga puhata.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #493
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Kui just abielluma ei hakka või masin legodest pole tehtud mis kokku variseb pumbates siis who gives a shit.
                            Srsly, fu nits.
                            lol, hea suhtumine.
                            mul oli kunagi 1 tuttav, kes igalpool pidudel ja suveüritustel rabas sellised kogukamaid ja noh ka päris pakse neidusid.
                            uuriti siis , et miks sa kogeaeg pakse maha võtad?
                            ta vastas, et kolmel põhjusel:
                            1. neid on poole lihtsam rabada, kuna pole nina püsti ajanud
                            2. nad saavad harvemini, seega on voodis püüdlikumad
                            3. noh, keegi peab ju neid ka n....ma.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #494
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              kui keegi IPtorrents´i invite tahab siis PM oma e-mail

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #495
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                lol, hea suhtumine.
                                mul oli kunagi 1 tuttav, kes igalpool pidudel ja suveüritustel rabas sellised kogukamaid ja noh ka päris pakse neidusid.
                                uuriti siis , et miks sa kogeaeg pakse maha võtad?
                                ta vastas, et kolmel põhjusel:
                                1. neid on poole lihtsam rabada, kuna pole nina püsti ajanud
                                2. nad saavad harvemini, seega on voodis püüdlikumad
                                3. noh, keegi peab ju neid ka n....ma.
                                Antud videos raviti suht 7/10 naiskat.
                                Võtt käib siis enamustel läheb 4/10 ka loosi. Kuskil foorumis way above avg. maha teha on lame.
                                Kõik kes kedagi ravivad võiks enda mustikad letti lüüa, vbl vabal ajal veits fap materjali ka.

                                Comment

                                Working...