Re: *** Oktoobri offtopic ***
Imo juht peaks maksma ikka kui ise süüdi. Ise teab oma riske kui kainekaks tuleb, päris nii freerollida ka ei saa lasta teisel. Hea sõber maksab ise kinni oma crashi ja vabandab ette ja taha.
Imo juht peaks maksma ikka kui ise süüdi. Ise teab oma riske kui kainekaks tuleb, päris nii freerollida ka ei saa lasta teisel. Hea sõber maksab ise kinni oma crashi ja vabandab ette ja taha.
Comment