*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #121
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Kas teadsite, et tänapäevalt varustab CIA porikärbseid spetsiaalsete wi-fi vastuvõtja-saatjatega, et nende abil luureinfot hankida? Kas teadsite, et äädikakärbse DNA-d on niimoodi muudetud, et nad suudaksid teie toast teha panoraamvõtte, selle oma mällu salvestada ja siis isandatele edasi saata keskserverisse analüüsimiseks?
    Kas teadsite, et peldikupaberit on immutatud mürgiste kemikaalidega, et teie persekarvad ära söövitada, et vajadusel oleks lihtsam anaalsondi pärakusse saata? Krt, ma vist teen oma päeviku või blogi vms siia.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #122
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
      kella poole viiest üleval ja käisin Soomes lähetuses täna, praegu kontoris ja teen homme hommikuks deadlinega tööd, naine pahane (mitte selle pärast et maja külm on vaid seepärast, et ma nii vähe kodus olen ja temaga quality time veedan).

      FML, parem quitin töö ja lähen vabaduse väljakule kerjama homsest
      Palju maksad, ma võin quality time'i pakkuda nii, et suust ja silmadest hakkab kapsaputru välja ajama.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #123
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #124
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          aitab ehk.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #125
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            See on juba acid vms, potist asi kaugel.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #126
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              näha on kui süütu see kanep on
              Last edited by harryahven; 04.10.12, 20:08.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #127
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                näha on kui süütu see kanep on
                Head, inglise huumorit lasin.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #128
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Kõik kes siin Vandalari üle vinguvad võivad ***** minna, **** see on offtopic, siia võib kõike kirjutada!

                  Go Vandalar, mina pühin perset ajalehega

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #129
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    Kõik kes siin Vandalari üle vinguvad võivad ***** minna, **** see on offtopic, siia võib kõike kirjutada!

                    Go Vandalar, mina pühin perset ajalehega
                    siin võid kõike kirjutada. Ollikas võid ka purjus suurele ossipurakale kõike öelda, aga kas on mõtet?

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #130
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Ja ütlengi


                      peace i´m out
                      Last edited by Tarmonator; 05.10.12, 07:14. Põhjus: keeleline korrektuur

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #131
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Coca fänn, http://www.iha.ee/users/Vostro25
                        solid e-mail
                        Juudas. Viimane pilt on Lasnamäe halli jõukas tehtud, seal käin ise ka. Neid vendasid jõukas näha tekitaks küll, ma ei tea...

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #132
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          On tunda, et keegi näppis elektriradikat.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #133
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Haha Relamz.


                            Teemaväliselt, kas on mingid statistikat mis kuudel eestis kõige rohkem suicide/mõrvasi toime pannakse?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #134
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Haha Relamz.


                              Teemaväliselt, kas on mingid statistikat mis kuudel eestis kõige rohkem suicide/mõrvasi toime pannakse?
                              Siit saad välja selgitada, kui lappama hakkad erinevaid raporteid. Enesetappude statistika Eestis on päris masendav. Viimaste aastate jooksul on küll vähenemas, kuid maailmas oleme selles osas ühed "eesrindlikumad". 2011. Ulme mõelda, et näiteks 2001. aastal iga päev vähemalt üks inimene võttis endalt elu. Nüüd iga kahe päeva tagant.
                              Last edited by inward; 04.10.12, 21:21.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #135
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                                On tunda, et keegi näppis elektriradikat.
                                loooooool

                                Comment

                                Working...