*** Oktoobri offtopic ***
Collapse
X
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
wiiiAlgselt postitas mikk2468 Vaata postitustKäpp!
Hollywood theme , teema üleval 1:30 ehk 8 min pärast !
Comment
-
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
ei tea, minu puhul on ikka nii, et kui ma kellelegi kainet sõitma lähen, siis ma juba arvestan sellega, et kui ma crashin siis maksan. Kui on norm sõber ja mõistab, siis maksab ta ise oma masina eest, aga üldjuhul olen valmis alati ise oma tagajärgede eest vastutama. Olgu juriidiliselt kuidas tahes, aga kui ise oled matsus süüdi siis ise maksad ka IMO.
Comment


Comment