Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #841
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    Wow, pastilaa, et tulebki bänn, kui ei nõustu sinu vaadetega ja olla uhke oma päritolu üle?
    miks peaks siin lehel neonatside propagandasaitide linke laskma levitada? ütle üks hea põhjus sammal...1

    Comment

    • Herbert Sammal
      Jube Noob
      • Jul 2013
      • 165

      #842
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Sait saidiks, minu meelest see video seal on hostitud youtubes. Kui antaks link pereklubist selle sama teema ja videoga, oleksid automaatselt naine? Pealegi jagati seda FB-s kõikvõimalikel lehtedel. Muidugi võime kõik kokku leppida, et see on siiski pokkeri foorum ning kõik selle väline kuulub kustutamisele.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #843
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
        olla uhke oma päritolu üle?
        ma nüüd päris hästi ei saa aru, mille üle siin uhke olla?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #844
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
          Pealegi jagati seda FB-s kõikvõimalikel lehtedel. Muidugi võime kõik kokku leppida, et see on siiski pokkeri foorum ning kõik selle väline kuulub kustutamisele.
          erplander, ega mitte sina :D? ga vasta mu küsimusele palun. sepärast, et see oli facebookis või youtubes, oleks mõnus kui seda staffi siin rohkem liiguks jah?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #845
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Arusaadav. Miskipärast usun, et kui "vähemuslased" ühest sotsiaalsest klassist teise upitada, siis tekib veel suurem karistamatuse tunne kui kõik kandikul ette kantakse. Sarnane teema nagu laste kasvatamisega. Kui kõik ette taha ära teed, siis ei saa sa sellest mingit respekti lastelt, vaid pigem jäädki selleks, kes peab kõik ette taha ära tegema.
            Eesti kohta näiteid otsida pole ka kaugelt vaja. Meie riigi vähemuslased on vanglates oluliselt suurema populatsiooniga esindatud kui eestlased. Ja meie oleme pahad, et neil sitasti läheb ning tuleb kuritegevusega ennast ära elatada, sest muud võimalust ju pole. Et ise midagi selleks teha, et saada hea töökoht ja sissetulek jne on ju krt vaja pingutada. Diskrimineerimine on siin eestis ainult ju.
            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            by default ei ole "vähemuslased" need "putsikeerajad". by default võib "putsikeerajateks" pidada hoopis teatud sotsiaalsetesse klassidesse kuuluvaid inimesi. Tihtipeale kuuluvad madalasse sotsiaalsesse klassi aga teatud vähemusgruppi kuuluvad inimesed.

            Ja minu arvates ongi murekohaks põhjuslikkuse omistamine rahvusele või etnilisele päritolule, kui tegelikult peitub asi mujal.

            Seega minu arvates on kakahirmutise öeldus ja mõttelaadis tehtud juba eos väga põhimõtteline viga.

            Comment

            • Herbert Sammal
              Jube Noob
              • Jul 2013
              • 165

              #846
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              See võib kõlada väga uskumatult aga on neid, kes on uhked ja neid on palju.

              Pastilaa- Mul on üpris savi, mis linke siin levitatakse. Kas Ukraina porgandiuputusest või Turay poliitikukarjäärist. Teemaks on Uudised. Anti antud video foorumisse vaatamiseks. Video, mis sisaldas võigast intsidenti ja samas ka probleemi. Sina leiad, et sellistest asjadest ei tohiks rääkida. Ähvardad bännimisega. Ja siis oleme anti-fascism..

              Samas neid, nagu sa nimetad- "valge kõnts" rusikad õhus skinheade ei kannata mina ka mitte. On väga toredaid ja aatega mehi nende hulgas, paraku enamus siiski kannavad bomberit (mille seljalt on FALCK eemaldatud) ja pea on kiilas vaid seepärast, et "wanna be part of something". Neegrile molli vaid seepärast, et ta on neeger.. see on debiilsus. Samas müüvad ja teevad narkot, käivad Soomes või Rootsis tööl a vat, seda Poola ehitajat Eesti ei luba!
              Last edited by Herbert Sammal; 03.11.13, 16:35.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #847
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                meedia
                A 15-year-old boy and a woman were found dead in Ljungsbro in eastern Sweden on Saturday with a 33-year-old man in custody on suspicion of two counts of murder.


                vs.
                alternatiivmeedia:
                Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.


                Pastilaa, kumb on inforikkam artikkel?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #848
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  Eesti kohta näiteid otsida pole ka kaugelt vaja. Meie riigi vähemuslased on vanglates oluliselt suurema populatsiooniga esindatud kui eestlased. Ja meie oleme pahad, et neil sitasti läheb ning tuleb kuritegevusega ennast ära elatada, sest muud võimalust ju pole. Et ise midagi selleks teha, et saada hea töökoht ja sissetulek jne on ju krt vaja pingutada. Diskrimineerimine on siin eestis ainult ju.



                  Mitte-eestlaste kriminaalne aktiivsus Eestis oli eestlaste omast suurem ka
                  nõukogude ajal. Rahvuserinevused suurenesid 1990ndate teisel poolel: kui 1993.
                  aastal ületas mitte-eestlaste kriminaalne aktiivsus eestlaste oma 1,2 korda, siis
                  2000. aastal juba 1,9 korda ja 2001. aastal 1,8 korda. Mitte-eestlaste kriminaalne
                  aktiivsus ületab eestlaste oma eriti narkokuritegude osas (2001. aastal ligi 10
                  korda). Märgatavad erinevused ilmnesid ka vägistamiste, röövimiste, tahtlike
                  tapmiste, salajaste varguste jmt kuriteoliigi osas (loetelu oli antud langevas
                  järjekorras).22. Prostitutsiooniga tegelejatest on hinnanguliselt 80% mitte-eestlased.


                  Kusjuures stat.ee põhjal tundub, et meil lliigub asi paremuse poole, kuna "pealetung" lõppes juba 20+ aastat tagasi ära.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #849
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Uhke peaks olema selle üle mis saavutad jms, mitte geneetiline luckbox, et sierra leonesse ei sündinud.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #850
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      Arusaadav. Miskipärast usun, et kui "vähemuslased" ühest sotsiaalsest klassist teise upitada, siis tekib veel suurem karistamatuse tunne kui kõik kandikul ette kantakse. Sarnane teema nagu laste kasvatamisega. Kui kõik ette taha ära teed, siis ei saa sa sellest mingit respekti lastelt, vaid pigem jäädki selleks, kes peab kõik ette taha ära tegema.
                      Eesti kohta näiteid otsida pole ka kaugelt vaja. Meie riigi vähemuslased on vanglates oluliselt suurema populatsiooniga esindatud kui eestlased. Ja meie oleme pahad, et neil sitasti läheb ning tuleb kuritegevusega ennast ära elatada, sest muud võimalust ju pole. Et ise midagi selleks teha, et saada hea töökoht ja sissetulek jne on ju krt vaja pingutada. Diskrimineerimine on siin eestis ainult ju.
                      erinevatesse sotsiaalsetesse klassidesse ei upitata inimesi. Inimesed ise saavutavad vastava taseme/klassi. Küll on aga teatud inimestel nn tee sinna raskem. Nendeks on aga sageli vähemuslased. Seega on meie kõigi huvides, et olukord paraneks. Piiride kinnipanemine või rahvuste diskrimineerimine ei ole kahjuks see tee, mis olukorda parandaks. Sellest tulenevalt on vaja luua teatud tingimused, mis soodustaks vähemuslaste integreerimist ühiskonda.

                      Eelnevast tulenevalt peaks debatt olema selle üle, milline oleks kõige mõistlikum ning ka efektiivsem viis vähemuslaste integreerimiseks.

                      Ma ei vaidle absoluutselt vastu, et venelastest kurjategijate arv on protsentuaalselt suurem Eestis või mustanahaliste osakaal suurem nt USAs, kuid seal on siiski üsna ilmselged põhjused, miks see nii on.

                      Väide, et venelased ongi kriminogeenne rahvas by default ning seda ei saa justkui muuta on pehmelt öeldes imelik.

                      Ja loomulikult ma ei pea siinkohal ennast mingiks vooruse kehastuseks vms. Emotsionaalsel tasandil keen kindlasti keskmisest eestlasest rohkem üle ning sellest tulenevalt käitun ka üsnagi sageli viisil, mis ei ole kasvõi nn rahvuslikku debatti arvestades kõige õigem/intelligentsem.

                      Samuti ei pea ma õigeks ka pastilaa lähenemist, kes igat inimest, kes natukenegi julgeb kahelda lääne-euroopa integratsioonipoliitika efektiivsuses, natsiks ja rassistiks kutsub.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #851
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Uhke peaks olema selle üle mis saavutad jms, mitte geneetiline luckbox, et sierra leonesse ei sündinud.
                        + uhke võid olla enda/pere/spordi meeskonna/linna/riigi/sõprade/kaasmaalaste/kultuuri jne saavutuste üle ka.
                        Uhke olla oma nahavärvi üle, on kindlasti mööda.
                        Last edited by EestiAA; 03.11.13, 16:50.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #852
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Ma ei pidanud silmas ainult venelasi, vaid ka kõiki teisi vähemusi nn "mägilasi". Venelased on muidugi suurim grupp nendest. Siinkohal tuleb kindlasti eristada kahte sama emakeelt kõnelevat inimgruppi venelased ja tiblad. Ma olen rohkem kui pool elu elanud venelastega külg küljhe kõrval ning on palju neid kes saavad väga hästi hakkama, on viisakad kõikidega ja üldiselt intteligentsed inimesed. Teine osa on hoopis need kelle arvates oleme siiani tegeliikuses lääne venemaa. Noored inimesed kellele on selline mõttemaailm kujundatud oma vanemate poolt koos propagandamasinaga idast. Kui keegi oskab öelda kuidas nende inimeste mõttemaailma muuta selliseks, et nad suudaks aksepteerida mis on nende kodumaa ja kus nad elavad, siis oleks eesti väga ilus paik elamiseks. Kui ise ei taheta keelt õppida mis peaks olema basic skill, siis millisest integratsioonist me siin rääkima peaksime. Paneme hoopis koolidesse õpilastele 3x hetke koormusest vene keele tunde juurde ning hakkame härradega vene keeles asju ajama nagu nad tahavad.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #853
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Herbert, uhkus ajab upakile. Uhkus ja ennast teistest paremaks pidamine ei anna sulle mitte mingisugust olulist eelist teiste ees, pigem ei lase selge peaga mõtelda ja tekitab olukorra, kus sa hindad enda võimeid üle just oma uhkuse pärast. Pigem tasub olla väärikas, kanda väärikalt oma koht välja, mis iganes see ka poleks, eestlane vms asi. Võibolla aetakse tihtipeale uhkus ja väärikus omavahel sassi, vbl need segunevad mingil määral, kuid uhkus on selline pime emotsioon, kus inimene peab ennast paremaks ka siis, kui selleks reaalset põhjust pole. Selline endale rinnale tagumine ja ennast kõigist paremaks pidamine lõpeb kiiresti, kui asi indiviidi tasandile jääb ja peab reaalses elus reaalsete inimestega silm silma vastu olema.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #854
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Aiaiaiaiai, valus keskustelu ikka :)

                              Mul tekib tahestahtmata küsimus, et miks maailma edukaimad ja rikkaimad (mitte ainult majanduslikult) ühiskonnad, kus inimeste õnnekoefitsent on suurim, on suures enamuses kõik multikultuursed?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #855
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Aiaiaiaiai, valus keskustelu ikka :)

                                Mul tekib tahestahtmata küsimus, et miks maailma edukaimad ja rikkaimad (mitte ainult majanduslikult) ühiskonnad, kus inimeste õnnekoefitsent on suurim, on suures enamuses kõik multikultuursed?
                                Sest inimesed trügivad sinna kus raha juba ees ootab?

                                Comment

                                Working...