Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #871
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/2582210/pilt...joneid-eurosid

    Huvitav, millal umbes inimesed kunsti teemal ära pöörasid?
    Kunsti puhul ma arvan suures osas paneb turg ikkagist asja paika... Vaevalt isegi mingi kunstifriik sellist asja lambist kuskil näeks ja mõtleks kohe "hmm, see küll $1M+ väärt".

    Eks hunnik vendi pakub $35-40M, üks pakub lõpuks $45M ja scoopib. Osalt ehk meelelahutuseks, teisalt investeeringuna, hakkab kellelgi sügelema maksab äkki 2a pärast $55M jms. Vaevalt kunsti puhul mõne asja value asjas endas seisneb, pigem ikka inimeste huvis ja soovis seda asja omada.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #872
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Tihtipeale kannab kunst endas teatud ajatuid väärtusi, kunstnik väljendab ennast kas valitseva riigikorra, tavade, normide vms suhtes, väljendab mingit keerulist sisevõitlust enda sees või jumal teab mida. Vbl see teeb asjale nii suure väärtuse tihti, et need tööd kipuvad üsna ainulaadsed olema, sest on ainult üks inimene maailmas või siis üks vähestest, kes sarnase mõtte/idee on teatud viisil suutnud väljendada, Keegi teab paremini äkki? Tihti võib kunstis peituda ju mingi tagamõte või sisu, mida tava moel ei saaks edastada, sest jagatakse point lahti ja tsensuur kargab peale, mõne töö väärtus kasvab vbl just tänu sellisele väga unikaalsele ja hästi väljendatud samas hästi varjatud tõele. Kunsti teeb unikaalseks ja seega ka kallimaks ilmselt asjaolu, et enamus kunstist, mis ei ole nt. digitaalkujul, vaid mingil pärgamendil on raskem säilitada? Kui teos on ikka läbi mingi ime sadu aastaid säilinud, siis juba selle unikaalsus tõstab hinda jne.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #873
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        New York photographer Sebastian Montalvo traveled the nation to document the growing trend of children's MMA - witnessing children as young as five locked in a cage to fight.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #874
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.



          Kaadri voolavus tänavu

          • Prisma 25%

          • McDonald’s 66%

          • Statoil 56%


          Mina veel mõtlesin, et Statoilis makstakse meie tingimustes suhteliselt normaalset palka.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #875
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            http://www.tarbija24.ee/2593058/klie...sust-hoolimata

            Kaadri voolavus tänavu

            • Prisma 25%

            • McDonald’s 66%

            • Statoil 56%


            Mina veel mõtlesin, et Statoilis makstakse meie tingimustes suhteliselt normaalset palka.
            Statoilis on võibolla hea palk aga mul on jäänud tunne, et seal peavad müüjad tegema peale tavalise kassiiri töö veel müügitööd ka. Külastan Statoili umbes korra-2 nädalas ja iga jumala kord määritakse pähe igast kraami. Kui võtad hot dogi, siis oled kohustatud võtma ka Coca-Cola. Võtad ühe, siis pakutakse 2, kuna 2e saab siis 50% soodsamalt. Ostad suitsu, siis pakutakse sulle tikke ja tsäkse, sest nad teavad et sul tuld nagunii ei ole. Kui juba kütust läksid ostma Statoili, siis ilmselgelt on sul ka vaja klaasipesuvedelikku. Kuna taaskord saad teise odavamalt kui võtad 2, siis tuleb võtta 2. Lähed niisama näksi ostma, siis tuleb insta küsimus müüjalt, et: ehk soovite ka siit letist midagi või äkki siit??

            Suht kindel, et iga töötaja on saanud mingisuguse müügikoolituse või vähemalt käsu inimestele igast tavaari pähe määrida.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #876
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Kurb, aga tõsi. Paradoksaalselt tänapäeva vabas ühiskonnas ja internetiajastul, kus info teiste riikide palkade ja töökohtade jne kohta on hõlpsasti kättesaadav on see lihtsalt paratamatu. Pole ju midagi imestada, et noored välja rändavad. See on muidugi vaid ühe faktori järelm, aga probleem iseenesest jääb.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #877
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Üldiselt saaks ma aru McDonald’si kuni 50% kaadrivoolavusest, aga 66% on juba räige, rääkimata Statoili 56-st protsendist.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #878
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Ma saaks aru 100% kaadrivoolavusest, kuna kotlettide flippamine peaks ikka teekonna osa olema, mitte sihtkoht.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #879
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ma saaks aru 100% kaadrivoolavusest, kuna kotlettide flippamine peaks ikka teekonna osa olema, mitte sihtkoht.
                    Eks soomes võid hea haridusega burgeri flippimisest saada peakontorisse tööle mis on väga nuts koht,lõuna pausi ajal käid jõusaalis ja saunas jne

                    Eestis ei tea kas neil üldse korralik peakontor on,silma pole jäänud kuskil

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #880
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Eks soomes võid hea haridusega burgeri flippimisest saada peakontorisse tööle mis on väga nuts koht,lõuna pausi ajal käid jõusaalis ja saunas jne
                      tundub äge

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #881
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        lukoilis töötades saab tasuta sokid.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #882
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Positiivne, huvigruppide surve kandis vilja.

                          Reformierakonna ja IRL-i fraktsioonid otsustasid täna võtta menetluses olevatest käibemaksuseaduse ja tulumaksuseaduse eelnõudest välja kogu ettevõtluses soetatavate sõidukite regulatsiooni.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #883
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Ärimees Oleg Gross testis reedel Hummerit, mille ostis tema ettevõte OG Elektra oma juhatuse liikmete jaoks.


                            Tõesti tore, et ka edaspidi saavad töötajad liigse maksukoormuseta luksusautodega sõita ning tööasju ajada.

                            Muidu ma ise sõitsin ümmarguselt kümme aastat sentigi autole ja kütusele kulutamata, aga ma ei saa senini aru, miks liigagi sageli on mingitele vähegi tähtsamatele mutrikestele üldse ametiautot vaja, kui nende tööaeg möödub 90%+ ulatuses kontoris.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #884
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Kasutatud auto puhul tuleb hinnvahe isegi üle 60% kallim, kui eraisikuna osta auto võrreldes firmaga. See ikka rohkem banaanivabariigi tunnus, et mingisuguste skeemide abil elavad osad paremini kui teised, kes ei oska/taha skeemitada.
                              Inimese elukvaliteet peaks tõusma ikka selle tõttu, et ta loom rohkem lisandväärtust, mitte selletõttu, et ta oskab omale elustiilifirma luua ja oma kulud-tulud riigist mööda kantida.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #885
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Auto on Eestis "palgalisa", meie ühiskond on ju nii vaene.

                                Ise liigun uuele töökohale, kus saan jällegi auto + palka juurde, rehkendan, et sissetulek kasvab ca 600€.
                                Luksusautodel võiks IMO mingi maks juures küll olla.

                                Seaduse idee oli küll õige, aga lahendama hakati valest otsast. Peetida tuleb neid käibeta firmasid, millel on autod arvel;
                                aga mitte tööinimesi.

                                Comment

                                Working...