Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Välisuudised - Eesti uudised.
Collapse
X
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
USAs Baltimore´i vanglas paljastus, et vanglat oma kontrolli all hoidnud vangist gängijuht rasestas neli korda naisvangivalvureid ning sundis neid narkokaubanduse ja rahapesuga tegelema.
An indictment unsealed Tuesday said the ring also involved sex between inmates and guards that led to four of the officers becoming pregnant by Tavon White, leader of a jailhouse gang called the Black Guerrilla Family.
Nüüd on rohkem kui põhjust väikeste pornosugemetega "The Wire" uus hooaeg käima lükata.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Paljud arvavad ,et seal on päris uudised mis on natukene masendav =D.Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
Osad meedia kanalid on sealt võtnud uudiselt tõsiselt.
Bush accidentally voted for Obama oli üks neist ..=D.Last edited by EestiAA; 26.04.13, 09:34.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Eestis on aeg legaliseerida eutanaasia ning seda moel, kus arstide eetikakomisjoni ja järeltulijate asemel hakkavad halastussurmaakti läbi viima elukaaslased ja sõbrad (näiteks vanurite kommuun), kirjutab Eesti Ekspressi ajakirjanik Andrei Hvostov Postimehe arvamusportaalis.
Mees tõmbas rahva täiega käima. Kusjuures Postimehe gallupis on 11 855-st vastanust 89,7% ühel või teisel viisil eutanaasia seadustamise poolt. Arstid jt. PM-is ja mujal arvamust avaldanud on aga pigem vastu või täiega vastu.
Ajakirjanik Andrei Hvostov kirjutas südantkriipiva loo oma insuldi läbi elanud ämmast. Sensatsioonimulli keskel jäi kõigil märkamata, kui halvasti Hvostov suhtub endast nõrgematesse, haigetesse ja neisse, kes ei saa endaga hakkama. Nad kõik tuleb tema arvates loojakarja saata.
Suurtes valudes elav 35aastane Toomas Reisalu on ainus eestlane, kes on kohtult palunud luba eutanaasiaks.
Täna siis ühe potentsiaalse patsiendi arvamus, kes on läbi teinud lausa imelise muutuse.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
siinkohal minul jookseb igasugune mõtlemine kokku. Kes on Toomas Reisalu või Hvostov ütlema, milline on minu elukvaliteet või elu väärtus. Sellist debatti lihtsalt ei saa lahendada mingi isikliku kogemuse järgi otsustades.Algselt postitas Potsataja Vaata postitusthttp://www.epl.ee/news/lp/andrei-hvo....d?id=66001958
Eestis on aeg legaliseerida eutanaasia ning seda moel, kus arstide eetikakomisjoni ja järeltulijate asemel hakkavad halastussurmaakti läbi viima elukaaslased ja sõbrad (näiteks vanurite kommuun), kirjutab Eesti Ekspressi ajakirjanik Andrei Hvostov Postimehe arvamusportaalis.
Mees tõmbas rahva täiega käima. Kusjuures Postimehe gallupis on 11 855-st vastanust 89,7% ühel või teisel viisil eutanaasia seadustamise poolt. Arstid jt. PM-is ja mujal arvamust avaldanud on aga pigem vastu või täiega vastu.
Ajakirjanik Andrei Hvostov kirjutas südantkriipiva loo oma insuldi läbi elanud ämmast. Sensatsioonimulli keskel jäi kõigil märkamata, kui halvasti Hvostov suhtub endast nõrgematesse, haigetesse ja neisse, kes ei saa endaga hakkama. Nad kõik tuleb tema arvates loojakarja saata.
Suurtes valudes elav 35aastane Toomas Reisalu on ainus eestlane, kes on kohtult palunud luba eutanaasiaks.
Täna siis ühe potentsiaalse patsiendi arvamus, kes on läbi teinud lausa imelise muutuse.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Teised tahavad ikka sinu eest otsuseid teha. Mina olen ühele veendumusele jõudnud ja see on see, et riik peab sind enda omandiks. Inimene on kaup, commodity, tükk liha ja kui on kasulikum sellelt tükilt lihalt tema otsustusvõime ära võtta, siis seda ka tehakse.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Inimene kes reaalselt surra tahab ei aja mingit eutanaasia jama. Teeb asja ära ja kõik. Kui on mingid põhimõtted et endale kätt külge ei pane siis vabasurma minek kellegi teise käe läbi on tegelikult sama asi, lihtsalt ise ollakse liiga pussy et asja ära teha.
Nõrgamõistuslike inimeste eutanaasiat anyways teised otsustada ei tohiks ja ei saagi, küll aga tuleks olla minuarust natuke nitpickida selle suhtes, et tõsise puudega lapsi ravimite najal elus hoitakse ja eksisteerimisvõimelisteks turgutatakse.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
kui ma jääks kaelast allapoole halvatuks, siis väga eluisu ei oleks. Mis moel saaksin ise "asja ära teha" nii et keegi teine ei peaks selle eest pärast vangi minema?Algselt postitas Maxi Vaata postitustInimene kes reaalselt surra tahab ei aja mingit eutanaasia jama. Teeb asja ära ja kõik. Kui on mingid põhimõtted et endale kätt külge ei pane siis vabasurma minek kellegi teise käe läbi on tegelikult sama asi, lihtsalt ise ollakse liiga pussy et asja ära teha.
Nõrgamõistuslike inimeste eutanaasiat anyways teised otsustada ei tohiks ja ei saagi, küll aga tuleks olla minuarust natuke nitpickida selle suhtes, et tõsise puudega lapsi ravimite najal elus hoitakse ja eksisteerimisvõimelisteks turgutatakse.
Comment
Comment