Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ussdoktor
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 76

    #421
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Hmmmm..
    Ma jätsin vist vale mulje ,ma ei vaidle su pointidele vastu ega ei irvita nende üle.

    Viskasin selle pronksiöö vandenõu doki kuna see on haigelt ajuvaba.
    Kui vaadates selle doki laike ja komme siis paljud eestlased usuvad seda s*tta.(mõtlesin vb keegi siin ka usub seda doki ,ja hakkab vastu vaidlema ,et see dok jumala õige jne)
    oi selliseid värdjaid on meil sitaks, kes sellist asja usuvad :D

    ps: mitte foorumis, vaid üldse Eestis.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #422
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Ah üldse hakkad neid vandenõu doke uskuma siis neil pole põhja all. KÕIK nad toovad alati NÖ faktid välja ,alusta kuu maandumisest ja lõpeta elektri pirnidest IGAL POOL on vandenõu.
      Fck mind ajab nii närvi kui keegi jagab neid vandenõus pahna fb-s.

      Kõige haigem sheerimine FB-s mis olen näind.
      Mingi 5 minutiline video ,et kus näitas ,et tegelt osama ja obama on sama inimene ja seda oli mingi paar tuhat korda sheeritud WTF!!!!.

      PS: ei ütle ,et oled mingi nutjob kui usud mõnda või mõni juhtum tekitab küsimus.
      Last edited by EestiAA; 28.03.13, 22:05.

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #423
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Kas siis Obama ja Osama ei olegi samad inimesed? Mõlemad hakkab ju O tähe pealt ja nimes on 5 tähte.

        Aga tõsiselt hea dokk, mis paneb hoopis teist moodi mõtlema koolis õpitud ajaloo ja inimkonna pärinemise kohta.

        Kaks tundi head vaatamist koos eesti supikatega.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #424
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
          Kas siis Obama ja Osama ei olegi samad inimesed? Mõlemad hakkab ju O tähe pealt ja nimes on 5 tähte.

          Aga tõsiselt hea dokk, mis paneb hoopis teist moodi mõtlema koolis õpitud ajaloo ja inimkonna pärinemise kohta.

          Kaks tundi head vaatamist koos eesti supikatega.

          http://www.youtube.com/watch?v=UfMz10iNDDA

          Olen näind seda kunagi koperdasin peale kui tuli history pealt...vaatab vb võtab täna ette =).

          Siis kui Osama maha lasti sai naerda kui teatud uudiseid vahtisin.
          Kõik ajasid Obama ja Osama sassi.

          Obama killed Obama jne

          http://www.youtube.com/watch?v=6o87eKK-OHo siin väike kokku pandud klipp blooperitest. :D

          Obama shot and killed by Obama.

          news: CIA makes killing Obama number one priority. jne

          news: president Obama talking from east room of the white house , telling the nation and the world that president Obama is dead.
          Last edited by EestiAA; 28.03.13, 22:28.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #425
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Tahaks sitaks vene keelt osata, aga jube raske keel mida õppida imo... Inglise keel savi, 50% Interneti-elust on inglise keelne, aga kuidas sa vene keelt õpid? Vene naist ei võta või Lasnamäel ei ela siis ikka päris raske, see koolis Tom ili Tooma ja mjagkii snakki õppimine mõttetu, rääkida tuleb osata, mitte kirjutada.
            Torkad maxil silma välja solvangu eest, lähed istud kinni paar aastat ja vene keel suus nagu naksti. Uhked nakollid pealekauba :D

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #426
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
              Kas siis Obama ja Osama ei olegi samad inimesed? Mõlemad hakkab ju O tähe pealt ja nimes on 5 tähte.

              Aga tõsiselt hea dokk, mis paneb hoopis teist moodi mõtlema koolis õpitud ajaloo ja inimkonna pärinemise kohta.

              Kaks tundi head vaatamist koos eesti supikatega.

              http://www.youtube.com/watch?v=UfMz10iNDDA
              Ma loodan sa teed nalja, keegi kunagi juba postitas ka siia lingi, kus oli mingi osa ancient aliensi semiväljamõeldud kräppi ümber lükatud, näe http://ancientaliensdebunked.com/. Neil on seal suht pohhui ikka asjadest, okei, eks osa nende jutust on ka tõsi, aga sihilikult on mainimata jäetud asju, mis on nende argumentidele vastukaaluks ja sihilikult on oma argumente ja järeldusi ilustatud jne. Ma ei suuda seda saadet enam küll tõsiselt võtta ja suht naljakas imo, et seda üldse näidatakse.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #427
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Tahaks sitaks vene keelt osata, aga jube raske keel mida õppida imo... Inglise keel savi, 50% Interneti-elust on inglise keelne, aga kuidas sa vene keelt õpid? Vene naist ei võta või Lasnamäel ei ela siis ikka päris raske, see koolis Tom ili Tooma ja mjagkii snakki õppimine mõttetu, rääkida tuleb osata, mitte kirjutada.
                Vene keele kursusi võta. Ise õppisin tho pikalt. Olen üleminekuaja laps ja vene keelt alustasin teisest kuni 12-ndani. Alguses läks hästi, aga lõpus enam ei viitsinud ning vene keel jäi väga halvale tasemel. Lohistasind end sõna otseses mõttes läbi.

                Siis tuli kaitsevägi, kus rohkem venelaste koos oldud ning nats paranes. Räägin sitalt, aga üldiselt saan aru, mida räägitakse ja oskan midagi vastu ka öelda. Ehk teisisõnu kui visata mind Vene külla, kus keegi ei oska inglise keelt, siis suudaksin ikka elementaarse ära rääkida.

                Vene keel mulle meeldib ja tegelt kahetsen, et koolis nii vähe õppisin.

                Väike hint ka: õpi ära roppused. Vene keel on ainus keel, kus saab isegi kõik ärid ajada ära roppude sõnadega. Ei levelda :)

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #428
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  ah vene keel lihtne. Seal mingi 23 sõna kokku üldse. Oskaks ainult õigeid vorme lõppu panna, maru naljakas kukub välja kui räägid. Kui mingi sõna meelde ei tule ütled mõne ropu sõna vahele.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #429
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    ah vene keel lihtne. Seal mingi 23 sõna kokku üldse. Oskaks ainult õigeid vorme lõppu panna, maru naljakas kukub välja kui räägid. Kui mingi sõna meelde ei tule ütled mõne ropu sõna vahele.
                    Või kui keegi venekeeles sinuga räägib siis lihtsalt vastad "bläääät" ja noogutad viisakalt :D

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #430
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Väike hint ka: õpi ära roppused. Vene keel on ainus keel, kus saab isegi kõik ärid ajada ära roppude sõnadega. Ei levelda :)
                      Ma suhtlesin 20-ndate eluaastate alguses üsna palju venelastega (seejuures nii suhteliselt intelligentsete indiviidide kui pättidega Lasna keldribaarides) ning võin öelda, et üks asi mis neid kõiki eestlaste juures ärritas, oli sage venekeelne ropendamine. Eriti kui üldine vene keele oskus oli kesine ning peale üksikute "bl...","hu..."ja "bi..." tulistamise valimatus kontekstis suurt midagi muud öelda ei osatud. Selles nähti lugupidamatust venelaste ja vene keele vastu ning olen näinud, kui selle eest on ka kolakat saadud. Muidugi (roppudest) väljenditest arusaamine tuleb igati kasuks :).

                      Aga üldiselt ma samuti soovitan vene keelt kindlasti õppida. Enamikul eestlastest on sellest nii nüüd kui tulevikus kõvasti rohkem kasu kui näiteks saksa, itaalia, prantuse, rootsi vms. keeltest, mida hetkel väga populaarseteks peetakse. Ka töökohti, mis eeldavad mingitki suhtlemist, on ilma vähemalt kesktasemel vene keele oskuseta väga raske saada.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #431
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                        Ma suhtlesin 20-ndate eluaastate alguses üsna palju venelastega (seejuures nii suhteliselt intelligentsete indiviidide kui pättidega Lasna keldribaarides) ning võin öelda, et üks asi mis neid kõiki eestlaste juures ärritas, oli sage venekeelne ropendamine. Eriti kui üldine vene keele oskus oli kesine ning peale üksikute "bl...","hu..."ja "bi..." tulistamise valimatus kontekstis suurt midagi muud öelda ei osatud. Selles nähti lugupidamatust venelaste ja vene keele vastu ning olen näinud, kui selle eest on ka kolakat saadud. Muidugi (roppudest) väljenditest arusaamine tuleb igati kasuks :).

                        Aga üldiselt ma samuti soovitan vene keelt kindlasti õppida. Enamikul eestlastest on sellest nii nüüd kui tulevikus kõvasti rohkem kasu kui näiteks saksa, itaalia, prantuse, rootsi vms. keeltest, mida hetkel väga populaarseteks peetakse. Ka töökohti, mis eeldavad mingitki suhtlemist, on ilma vähemalt kesktasemel vene keele oskuseta väga raske saada.
                        Seda ma ei tea, kas neid ärritab - ei ole probleemi kunagi olnud, aga nende endi suust tuli küll roppusi ning selle lähedasi slänge väga palju. Arvan, et see ropedanmise probleem tuleneb sellest, et paljude sõnavara piirdubki sõnadega nagu kui urot, blet, idiot, nahui, pazjol tõ jne, mis tõesti ei ole ilus. Sama, kui väliseestlane oskaks 30-40 sõna ja ainult roppusi (tho tean selliseid)

                        Teiseks ei ole ropendamine mitte üheski kultuuris auasi ja oma märkusega pigem illustreerisin keelt, et tõesti on vene keeles roppusi ja selle lähedasi sõnu väga-väga palju.

                        Comment

                        • Carl
                          FPP Pro
                          • Jul 2010
                          • 213

                          #432
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          Ah üldse hakkad neid vandenõu doke uskuma siis neil pole põhja all. KÕIK nad toovad alati NÖ faktid välja ,alusta kuu maandumisest ja lõpeta elektri pirnidest IGAL POOL on vandenõu.
                          Fck mind ajab nii närvi kui keegi jagab neid vandenõus pahna fb-s.

                          Kõige haigem sheerimine FB-s mis olen näind.
                          Mingi 5 minutiline video ,et kus näitas ,et tegelt osama ja obama on sama inimene ja seda oli mingi paar tuhat korda sheeritud WTF!!!!.

                          PS: ei ütle ,et oled mingi nutjob kui usud mõnda või mõni juhtum tekitab küsimus.
                          Nõus, nagu mingi fucking cancer levib see pask. Iga päev tekib igasugu uusi "maailmaparandajaid" ja "valgustatud" persoone.
                          Õhku tuleks lasta need Vanglaplaneedid ja Ulmefilmid.

                          Ma ei väida, et kõik esitatu nende filmides on vale, kuid näiteks seda USA rahatrükkimis-süsteemi õpetatakse ülikoolis kõige algelisemas majandusloengus. Aga need poisid lisavad "Matrixi" soundtracki video taustaks ja esitlevad seda informatsiooni justkui oleks tegu millegi ilgelt salapärasega.

                          Siis kiruvad praegust maailmakorda, ning pakuvad alternatiiviks süsteemi, kus masinad peaksid inimeste eest kogu töö ära tegema ja kõik maailma inimesed elaks rikkuses, harmoonias(ulmefilm.ee). Naiivsuse tipp.
                          Last edited by Carl; 29.03.13, 10:46.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #433
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Algselt postitas Carl Vaata postitust
                            Nõus, nagu mingi fucking cancer levib see pask. Iga päev tekib igasugu uusi "maailmaparandajaid" ja "valgustatud" persoone.
                            Õhku tuleks lasta need Vanglaplaneedid ja Ulmefilmid.

                            Ma ei väida, et kõik esitatu nende filmides on vale, kuid näiteks seda USA rahatrükkimis-süsteemi õpetatakse ülikoolis kõige algelisemas majandusloengus. Aga need poisid lisavad "Matrixi" soundtracki video taustaks ja esitlevad seda informatsiooni justkui oleks tegu millegi ilgelt salapärasega.

                            Siis kiruvad praegust maailmakorda, ning pakuvad alternatiiviks süsteemi, kus masinad peaksid inimeste eest kogu töö ära tegema ja kõik maailma inimesed elaks rikkuses, harmoonias(ulmefilm.ee). Naiivsuse tipp.

                            Täpselt jh =).
                            Kõik jahuvad oma New World orderist-ist.
                            Panevad sellele scary soundtracki ja kõigil paranoia laes.
                            (new world order on tulnud minevikus ja tuleb ka tulevikus ning alati on asjad paremuse poole liikund üleüldises mõttes).

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #434
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              sesmõttes on mõttetu paanitseda, sest me ei saaks väikeste könnidena enivei aru, kui New World Order aktuaalseks saab. kõrgemates sfäärides käib selline mäng, millest meie kunagi teada ei saa.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #435
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Don't worry be happy.

                                Comment

                                Working...