Välisuudised - Eesti uudised.
Collapse
X
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
BrünoAlgselt postitas Codecci Vaata postitustKas selliseid inimesi on kes on geid olnud ja siis heteroks saanud või isegi mitu korda swappinud ja reaalselt tundub, et räägivad õiget juttu?
Kui geil on mälukaotus kas ta on ikka gei sel perioodil?
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Too palun mõni fakt.Algselt postitas kallekusta Vaata postitustEt siis koerte maailmas ka humanfiilid
Aga 90% homodest on lihtsalt looduse poolt liiga väikese riistaga ja ei saa naistega normaalselt hakkama
Kui tõsiselt rääkida olen käinud homoklubides, ja olnud/on geisõpru ning ma tõesti ei tea miks nad geid on. Kas neil on väike riist või geenidefekt - ei tea, ega ausalt öeldes ei huvita ka niikaua kuni sõna otseses mõttes nad minu perset ei torgi.
Kunagi mõtlesin samamoodi nagu sina. Suht kitsasilmaringiga, aga siis ühel hetkel mõistsin, et maailm ongi kirju. On geisid, on lesbisid, on usklikke, on mitte-usklike, on parempoolsete maailmavaatega inimesi, vaskapoolse, on nohikuid, on peomeh jne. jne.
See mõistmine tuli tegelt ühes pokkeriga. Toona pokkerimängija oli väga hüljatud tegelane. Isegi mu vanemad ei mõistnud, et ma tegelen oskusmänguga, milles on suur gambling element, aga mina lähenen sellele matemaatiliselt ehk olen +EV. See tekitas täpselt samatunde, et kuidagi «tõugatud» oled ja null support.
Pm. sellest ajast peale ma ei lase end segada äärmustel. Nad on ja jäävad siia ühiskonda ning neid tuleb mõista nagu sina tänasel päeval mõistad pokkerimängijaid. Kui sinule ei meeldi see teema, sa ei pea ju sellega tegelema. Täpselt samamoodi nagu old-school emale ei meeldi pokker, aga siis ärgu tegelegu sellega, mitte ärgu loopigu tühju sõnu, mis omaala teadjatele paistavad lollina.
Sinu kommentaarid on siin teemas täpselt sama tasemega, kui suvalise online väljaande pokkeriuudise kommentaarid.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
http://www.youtube.com/watch?v=SQ3RzTLpMGc Ross Kemp küsib sama asja suht insane venna käest.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
ranka ega ma selle väikese riista teemaga kogemata mingile konnasilmale peale ei astunud?
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Algselt postitas kallekusta Vaata postitustranka ega ma selle väikese riista teemaga kogemata mingile konnasilmale peale ei astunud?
EDIT: tegelt otsisin seda
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Te ei teadnud siis vä, et kui riist nii väike et naisi ei saa, võtad mehed, ja kui nii väike et mehi ei saa siis loomad.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
selle teema populaarseks saamise tõttu viimasel nädalal olen rääkinud mitme gay-ga.Algselt postitas Codecci Vaata postitustKas selliseid inimesi on kes on geid olnud ja siis heteroks saanud või isegi mitu korda swappinud ja reaalselt tundub, et räägivad õiget juttu?
Kui geil on mälukaotus kas ta on ikka gei sel perioodil?
Nad kõik väidavad, et sünnitakse gayks. Mingil hetkel lihtsalt saadakse aru ja tunnistatakse endale ning ei pöörata tagasi(lihtsalt ei saa)
Mingil perioodil kui ollakse segaduses võidakse swappida.
Nad ei vali seda teed endale ise, vaid nad saavad aru, kes nad on. Tihti püütakse isegi nn vägisi olla hetero, kuid saades aru, et see elu ei ole neile õnnelik, tunnistatakse oma olukorda.
Minumeelest ei tuleks hukka mõista ja mutta tampida inimesi, kes on sellistena sündinud.
Lisaks ei oma keskkond gay-ks saamisele mingit mõju. Gayde peredes kasvavad tavalised heterodest lapsed. Ning ka vastupidi - tavalistest muster-peredest tulevad gay-d.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
üldiselt täiesti nõus su ja ka eelnevalt ranka poolt öelduga, kuid natukene n.ö. vaidleks vastu sellele su väljatoodud keskkonna mõjule. Võibolla ka natuke liigne norimine, kuid sinu poolt välja toodu kuulub pigem "kasvatus ei mõjuta", mitte "keskkond ei mõjuta" konstrukti. Kuna su väide viitab sellele, et tegemist peaks olema n.ö. kaasasündinud omadusega (mis strawberry hinnangul küll nii ei ole), siis iga asja avaldumist etc mõjutab keskkond siiski alati.Algselt postitas vsiu100 Vaata postitustselle teema populaarseks saamise tõttu viimasel nädalal olen rääkinud mitme gay-ga.
Nad kõik väidavad, et sünnitakse gayks. Mingil hetkel lihtsalt saadakse aru ja tunnistatakse endale ning ei pöörata tagasi(lihtsalt ei saa)
Mingil perioodil kui ollakse segaduses võidakse swappida.
Nad ei vali seda teed endale ise, vaid nad saavad aru, kes nad on. Tihti püütakse isegi nn vägisi olla hetero, kuid saades aru, et see elu ei ole neile õnnelik, tunnistatakse oma olukorda.
Minumeelest ei tuleks hukka mõista ja mutta tampida inimesi, kes on sellistena sündinud.
Lisaks ei oma keskkond gay-ks saamisele mingit mõju. Gayde peredes kasvavad tavalised heterodest lapsed. Ning ka vastupidi - tavalistest muster-peredest tulevad gay-d.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Märt Agu näiteks...Kas selliseid inimesi on kes on geid olnud ja siis heteroks saanud või isegi mitu korda swappinud ja reaalselt tundub, et räägivad õiget juttu?
Ja ma pigem arvan, et koerad keeravad üksteisele samal põhjusel nagu vangid...raske naiseta olla..mitte et nad oleks homokoerad!Last edited by privador; 23.03.13, 00:52.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
vaevalt Märt Agu hakkab tähtede seisust tulenevalt kord homoks ja siis heteroks. Tavaline biseksuaal, kes kord on mehe ja kord naisega lihtsalt sellepärast, et mõnel ajahetkel on teatud isik sümpaatne. Kuna meeldivad nii mehed kui naised, siis käibki nii edasi-tagasi. Ega siis seksuaalne orientatsioon sellepärast muutuma ei pea.Algselt postitas privador Vaata postitustMärt Agu näiteks...
Ja ma pigem arvan, et koerad keeravad üksteisele samal põhjusel nagu vangid...raske naiseta olla..mitte et nad oleks homokoerad!
ja koerad jooksuajal prügikastile ka.
Comment
-
Re: Välisuudised - Eesti uudised.
Aga miks enamus homosid tegelevad kultuuri ja kunstiga ? Liiv, Sander, Reikop, Agu, Priimägi jne jne.
Comment
Comment