Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #121
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    mida see hügieen loeb,
    ok, proovi mitte pesta oma hambaid 20 aastat ja tule tagasi. edu
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #122
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Mu naabri koer pole üle 10 aasta hambaid pesnud ja väga terved näevad välja. Mille poolest inimene ürgajal loomast erines? Toidu poolest kindlasti mitte, võibolla kasutas hambaid tööriistadena ja sellega lõhkus, aga kindlasti mitte standardina. Inimene on loodud ikka looduses edukalt eksisteerima, jamad hakkavad pihta siis, kui ta loodusest kaugeneb.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #123
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Ole nii kena ja võta see naabri koera väide ja viska võssa see. Jeebus küll:D.

        Terved hambad vähendavad teatuid haigusi seda peaks IGA Eesti inimene teadma. Koolis või hambaarsti ple siis tõesti seda sulle räägitud ?.
        Mu sõbra isa pidi südame opile minema aga öeldi enne ei saa opile minna kui hambad on korras.


        Inimene on loodud looduses elama ? ja probleemid tulevad siis kui nad loodusest kaugenevad?.
        Mis sa oled mingi 60ndatest pärit hipi ?.
        Sa ju ei saa ometi väita ,et ürginimesel oli parem oli kui tänapäeval keskmisel läänes riigis elavad inimesel ?.


        Hügieen loeb.
        Lapsest peale räägitud pese käed puhtaks pese nägu jne.
        Mitte ,et nad mustad on vaid siis vähem baktereid keha peal.
        Last edited by EestiAA; 11.10.12, 10:14.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #124
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Mu naabri koer pole üle 10 aasta hambaid pesnud ja väga terved näevad välja. Mille poolest inimene ürgajal loomast erines? Toidu poolest kindlasti mitte, võibolla kasutas hambaid tööriistadena ja sellega lõhkus, aga kindlasti mitte standardina. Inimene on loodud ikka looduses edukalt eksisteerima, jamad hakkavad pihta siis, kui ta loodusest kaugeneb.
          anna hundile toorest liha süüa ja siis proovi ise. vaata kas on samad hambad
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • minbetmillionaire
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 363

            #125
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
            Hügieen loeb.
            Lapsest peale räägitud pese käed puhtaks pese nägu jne.
            Mitte ,et nad mustad on vaid siis vähem baktereid keha peal.
            jep, kiht safeguardi peab alati peal olema.



            kas see on tegelt reaalselt ka teada, et koopainimese suuhügieen oli sitt ja nad näiteks puusöega oma hambaid ei puhastanud?

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #126
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Hambad: on teada, et ca 20 aastastel olid hambad lagunenud.
              Hambad on üheks sagedamaks raskete infektsioonide allikaks inimestel, hiljuti ilmunud artikkel: http://www.tartupostimees.ee/1000432...uohtliku-tove/

              Ja mis loll jutt see on, et raskeid infektsioone ei olnud varem ????? Hügieeni vajadusest saadi aru alles 19. sajandi lõpul. Enne seda ei pesnud keegi käsi niisama (ka. arstid).

              Muidugi liigne pesemine ja steriilsus ei ole head tänapäeva teadmiste kohaselt.

              Loomadega võrdlus on suht kohatu, sest kuigi vb mõne jaoks on koer ja inimene samasugune, siis tegelikkuses ei ole. Lisaks muidugi eluiga - ühel peavad hambad vastu pidama 15 aastat, teisel 80 aastat.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #127
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Õige kosmonaut.

                Ma lihtsalt ei saa aru kuidas keegi üldse saab teistpidi mõelda.

                See on ju puhas loogika.
                Last edited by EestiAA; 11.10.12, 10:57.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #128
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Ok, ma out. Ju me oleme erinevaid allikaid lugenud.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #129
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Mis te koera hambaid inimese omadega võrdlete- vaadake parem millised hambad hail on!

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #130
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      ok, proovi mitte pesta oma hambaid 20 aastat ja tule tagasi. edu
                      tänapäeva happeliste ja ülesuhkrustatud asjade söömisel suht võimatu, mingi aastaga jääks hammastest ainult puru järgi

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #131
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Nädal tagasi lahati ETV saates "Pealtnägija" juhtumit, kus kamp kontrolli alt väljunud joodikuid andis Viljandis peksa viiele politseinikule ja lisaks veel naabritele, kes politsei välja kutsunud olid. Sel 2011. aasta ööl oli kogu ümbruskond üleval ning helistas abi ootuses politseisse.



                        Naerda või nutta...ulme:D.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #132
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Uurimisorganid on üle kahe kuu suutnud saladuses hoida viimaste aastate üht jõhkraimat mõrva, kus 14-aastane poiss peksis Kohtla-Järvel õlle pärast tekkinud tülis kasteediga surnuks 17-aastase endise maadlustšempioni ja lõikas ohvri laibale hiljem oma eesnime tähe.


                          see on liiga sick et olla tõsi. olen ise ka töötanud noortega, kel on alkoholi- ja muud sõltuvushäired. haiged inimesed.

                          ja uus teema - surmanuhtlus. ja või ei?
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #133
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Maardu vanglas kongikaaslase tapnud 17-aastane noormees peab oma tegude eest vastust andma kohtus, kes aga võib tema senist üheksa-aastast karistust pikendada ainult seitsme kuu võrra.


                            Teadsin seda mõrtsukat veel isiklikult.
                            Vend ise teadis nahaalselt ,et ei saa mõrva eest mdiagi kuna on alaealine.


                            PS otsin veel seda kus üks 17 aastane tapis 7-9 inimest ja sai 10 aastat...Kohtus lubas veel veel kohtuniku maha lüüa.(ehk kellegil tuleb ette see juhtum)...nüüdseks on see mõrvar juba väljas ja kõnnib mööda tallinna tänavaid rahulikult.
                            Last edited by EestiAA; 11.10.12, 22:47.

                            Comment

                            • evari1
                              Julm Donk
                              • Sep 2012
                              • 43

                              #134
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Surmanuhtlus võiks olla lubatud, ma ei mõista tegelikult miks seda eriti ei praktiseerita. Inimõiguslased ütlevad, et see inimõiguste rikkumine, aga kui sa lööd maha juba mitu inimest, mis asi see sis on? Eluks ajaks vangi maksumaksja rahade eest saada on kah keeruline. Euroopas vist pole väga riike, kus "eluaegne" kestaks terve elu?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #135
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                anna andeks.. aga see ei ole selline teema mida saaks nii lühikese taustainfoga arutada.. võta kätte ja loe pikalt selle teemalisi arutelusid ja erinevaid teooriaid ja siis tule aruta mõnda konkreetset nüansi.. mitte ära tule partsata siia nullist, a la minu arvates võiks olla lubatud, sest 1+1=2

                                Comment

                                Working...