Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kosmonaut
    Grinder
    • Feb 2010
    • 584

    #76
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Solid thread see siin ja väärt lingid. Panen ise ka ühe samaväärse uudise. Ise juba järgin siinseid juhendeid ja loodetavasti võtab kogu inimkond õppust:

    LINK
    Siinkohal sooviks südamest, et see artikkel on puhas level... Loodetavasti ta insenerina ei tööta.
    Muidu googeldades saab ka ühtteist aimu sellest tüübist.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #77
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Sadade loomade hulgas, kes tänavu inimesi rünnanud, on ka siil, orav, mäger ja hiir. Spetsialistide sõnul võib seda pidada inimese ja looma vaheliseks kommunikatsioonihäireks.

      Tänase päeva kõige olulisem uudis. Tra küll- kes suutis siili nii närvi ajada, et siil teda ründas?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Su väide võib ju paika pidada kulutuste osas (kuigi ma pole ka päris kindel ülaltoodud artikli legitiimsuses), aga terve inimese tootlikkus per lifetime ja väärtus majandusele on palju kõrgem kui suitsetaja oma, kes 55a pillid kotti viskab. Keskmine eluiga tõuseb pidevalt arenenud riikides, mistõttu ka rahvastik vananeb, lapsi ei sünni peale jne. Sellest tingituna, riigid peavad vastavalt oma pensionisüsteeme ka reformima, tõstma pensioniga jne. Erasektor koos tehnoloogia arenemisega peab oma töökeskkonda pidevalt nö ergonoomilisemaks muutma. Ehk et töötajad suudaksid võimalikult kaua tööl käia ja olla produktiivsed ka kõrges eas.
        Kuidas? Kui sa paned 55a pillid kotti, siis sa oled pm. terve elu riigile makse maksnud (eeldades average joed). Kui su vanaisa elab 95 aastaseks, siis viimased 30 aastat ta koormas ju süsteemi: pension, ravimine jne. ning ise riigile raha sisse ei toonud.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #79
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          http://www.e24.ee/1000088/anonymouse...eestit-runnata

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          lol viienda klassi inglise keel

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #80
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Solid thread see siin ja väärt lingid. Panen ise ka ühe samaväärse uudise. Ise juba järgin siinseid juhendeid ja loodetavasti võtab kogu inimkond õppust:

            LINK
            Kavatsen 100% lingil olevat teksti järgida, kuna sina juba jama ei tooda ega lingi.

            Comment

            • minbetmillionaire
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 363

              #81
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              lol viienda klassi inglise keel
              selle rünnakuga seoses oli mingi fb kommuun ka ja seal olidki 5 klassi lapsed, niiet seda asja ei maksa üldse tõsiselt võtta

              e:https://www.facebook.com/events/4186...ref=ts&fref=ts
              Last edited by minbetmillionaire; 09.10.12, 16:36.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #82
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                lamp see anonymous teema. Kas tõesti pole enda andeid kuhugi suunata kus asjad vähe hullemad.
                Isegi kui nad homme tõmbaks terve Eesti riigi netti maha see ei muudaks MITTE F-igi . Mis arvavad ,et laste toetus 2 kordistub tänu sellele vms .

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #83
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Neil ei ole ju andeid, lihtsalt massiga lammutavad (imo)?

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #84
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Midagi vist ikka oskavad lambi Joe ei oskaks nii nettis lammutada:D.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #85
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      Midagi vist ikka oskavad lambi Joe ei oskaks nii nettis lammutada:D.
                      lol. Ühte nuppu vajutada tõesti iga lambivello ei oska.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #86
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        ddos jaoks on vaja botneti vist, kuid tänapäeval peaks sellega iga nolk hakkama saama, eriti kuna vastavat teenust võib mõnelt osta nii et ise ei pea lillegi liigutama. See ka juttude põhjal, ise pole sellise asjaga kokku puutunud. Tekst kõlab natuke naiivselt ikka küll ja uskumatult palju kära on selle ümber. Ma loodan, et Stars töötab, ülejäänu on pohhui. Ja kui politsei.ee maha võetakse, siis gg.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #87
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kuidas? Kui sa paned 55a pillid kotti, siis sa oled pm. terve elu riigile makse maksnud (eeldades average joed). Kui su vanaisa elab 95 aastaseks, siis viimased 30 aastat ta koormas ju süsteemi: pension, ravimine jne. ning ise riigile raha sisse ei toonud.
                          Sellepärast see praegune süsteem vajabki muutmist. Oponeerides, seda näidet ei saagi nii üks ühele võtta. 55a võis ju mitte jalapealt surra, vaid pikaajalise haiguse tagajärjel, mille ravikulud on päris kõrged. Teisalt, aga 95 aastane papi, tõstetud pensioniea puhul maksaks palju kauem makse ning koormaks süsteemi ainult nt. 15 aastat jne.
                          Last edited by inward; 09.10.12, 19:00.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Sellepärast see praegune süsteem vajabki muutmist. Oponeerides, seda näidet ei saagi nii üks ühele võtta. 55a võis ju mitte jalapealt surra, vaid pikaajalise haiguse tagajärjel, mille ravikulud on päris kõrged. Teisalt, aga 95 aastane papi, tõstetud pensioniea puhul maksaks palju kauem makse ning koormaks süsteemi ainult nt. 15 aastat jne.
                            No nii ei saa võtta. 50-60a töötada alright aga peale seda kipub inimestel tervis ära minema, tuleb pension peale ja inimesed muutuvadki laisaks ning vinguvaks ning koormavad ikka süsteemi. Samamoodi see 95 aastane ei sure jalapealt ära - pigem seda teeb 55a aastane. Liskas 95a külastab selle ülejääva 40 aasta jooksul arste tunduvalt tihedamini, kui 55a oma eelneva eluea jooksul.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #89
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              No nii ei saa võtta. 50-60a töötada alright aga peale seda kipub inimestel tervis ära minema, tuleb pension peale ja inimesed muutuvadki laisaks ning vinguvaks ning koormavad ikka süsteemi. Samamoodi see 95 aastane ei sure jalapealt ära - pigem seda teeb 55a aastane. Liskas 95a külastab selle ülejääva 40 aasta jooksul arste tunduvalt tihedamini, kui 55a oma eelneva eluea jooksul.
                              Saab võtta küll. Ma räägin siiski olemuslikust aspektist vanuse suhtes. Üldiselt ma peangi silmas, et pensionisüsteem vajab reformimist kui rahvastik vananeb ja keskmine eluiga tõuseb. Üheks majanduskriisi põhjuseks Euroopas on just see iganenud "paksu riigi" poliitika (mitmed muud põhjused ka). Kas sa tahad väita, et siis majanduslikult kasulik oleks kui me 55a kõik ilma pensionikka jõudmist maha sureksime ? See ei päde.
                              Kauem elades maksame palju kauem makse, loome rohkem lisandväärtust jne. Vaadates arenenud ja jõukaid riike, siis nende kõrge eluiga on nende näitajatega korrelatsioonis. Pideva tehnoloogia arenguga on võimalik ka kauem produktiivset tööd teha kõrges eas.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #90
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Saab võtta küll. Ma räägin siiski olemuslikust aspektist vanuse suhtes. Üldiselt ma peangi silmas, et pensionisüsteem vajab reformimist kui rahvastik vananeb ja keskmine eluiga tõuseb. Üheks majanduskriisi põhjuseks Euroopas on just see iganenud "paksu riigi" poliitika (mitmed muud põhjused ka). Kas sa tahad väita, et siis majanduslikult kasulik oleks kui me 55a kõik ilma pensionikka jõudmist maha sureksime ? See ei päde.
                                Kauem elades maksame palju kauem makse, loome rohkem lisandväärtust jne. Vaadates arenenud ja jõukaid riike, siis nende kõrge eluiga on nende näitajatega korrelatsioonis. Pideva tehnoloogia arenguga on võimalik ka kauem produktiivset tööd teha kõrges eas.
                                Majanduslikult oleks kindlasti kasulik kui kõik 55a maha sureks. See "kauem elades maksame palju kauem makse" ei päde, sest pensioniiga ei saa 80a peale tõsta, rääkimata isegi 75'st. Põhikooli matemaatikast näite tuues kui 60-70 vanuses töötaja maksab 10a eest x-arvu makse, mis mingi ime läbi on 20% suurem kui 50-60 vanuses makstud maksud(tõenäoliselt ei ole), siis meditsiini jms. kulud kasvavad oluliselt rohkem kui 20% selles vanuses. Sellest tulenevalt hakkavad kulud selles vanuses maksutulusid ületama.
                                Last edited by Spewmonkey; 09.10.12, 19:56.

                                Comment

                                Working...