Re: *Ametlik taksoteema*
Lihtsalt infona taksosõitjatele, et juhul, kui teil tekib mingi probleem/vaidlus taksojuhiga, siis kõige efektiivsemalt saab sellised probleemid lahendada sellega, et helistate dispetserile. Taksojuhtidele see ei meeldi (kui nad on ise mingis asjas süüdi), kuna kui dispetser saab teada, et taksojuht rikkus reegleid (küsib rohkem raha, jõudis üle viie minuti hiljem kohale, ilma, et sulle oleks teada antud), siis dispetseril on õigus taksojuhil eeter karistuseks kinni lükata.
Endal olnud nii, et sõidad sõbraga, viskad sõbra ära ja siis taksojuht pani taksomeetri kinni ja siis pärast sõitsime edasi, siis ta pani uuesti sõidualustus tasu ehk 2x sõidualustustasu ühel sõidul. Sellistel juhtudel hea dispetserile helistada ja ta klaarib ise taksojuhiga probleemi ära.
Lihtsalt infona taksosõitjatele, et juhul, kui teil tekib mingi probleem/vaidlus taksojuhiga, siis kõige efektiivsemalt saab sellised probleemid lahendada sellega, et helistate dispetserile. Taksojuhtidele see ei meeldi (kui nad on ise mingis asjas süüdi), kuna kui dispetser saab teada, et taksojuht rikkus reegleid (küsib rohkem raha, jõudis üle viie minuti hiljem kohale, ilma, et sulle oleks teada antud), siis dispetseril on õigus taksojuhil eeter karistuseks kinni lükata.
Endal olnud nii, et sõidad sõbraga, viskad sõbra ära ja siis taksojuht pani taksomeetri kinni ja siis pärast sõitsime edasi, siis ta pani uuesti sõidualustus tasu ehk 2x sõidualustustasu ühel sõidul. Sellistel juhtudel hea dispetserile helistada ja ta klaarib ise taksojuhiga probleemi ära.

Comment