*Ametlik taksoteema*

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #121
    Re: *Ametlik taksoteema*

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kui reaalne see on, et taksojuhid sõidavad Tallinnas regulaarselt 10 000km+ kuus?
    Päris 10k vist täis ei tule (kui just räme grinder pole). tean näiteks 2 taksoautot 2006 aasta omad, millel mingi 600k läbisõitu :-) avensis ja opel astra mõlemad 06 aasta omad

    Nägin paar kuud tagasi Tulika taksoautot müügis auto24. Kleepsud ja platfoonid muidugi maha võetud, polnud sõnagi, et oli olnud taksoauto ja läbisõit ka alla keritud, valge opel.
    Väga õnnetu oleks ikka niimoodi taksoauto peale sattuda (kui ostad turu õige hinnaga)
    Last edited by eddi; 02.02.13, 11:59.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #122
      Re: *Ametlik taksoteema*

      Igakord tuleb see vid meelde kui taksodest ja umbkeelsetest jutt, http://www.youtube.com/watch?v=R9SbHiIIAcw

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #123
        Re: *Ametlik taksoteema*

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Igakord tuleb see vid meelde kui taksodest ja umbkeelsetest jutt, http://www.youtube.com/watch?v=R9SbHiIIAcw
        Haha, see päris hea :D

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #124
          Re: *Ametlik taksoteema*

          Algselt postitas eddi Vaata postitust
          Päris 10k vist täis ei tule (kui just räme grinder pole). tean näiteks 2 taksoautot 2006 aasta omad, millel mingi 600k läbisõitu :-) avensis ja opel astra mõlemad 06 aasta omad
          kas autodele tehakse üldiselt korralikult hooldust või laseb vasja kuskil garaasis haamriga kui miski asi otsad annab?

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #125
            Re: *Ametlik taksoteema*

            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
            kas autodele tehakse üldiselt korralikult hooldust või laseb vasja kuskil garaasis haamriga kui miski asi otsad annab?
            Üldiselt hoolitsevad ikka ilustil. Mõistlikud juhid (kellel enda auto, aga neid vähe) lasevad ikka ilusti kõik korda teha ja regulaarselt hooldavad.

            Enamus juhtidest rendivad autosi ehk auto omanikeks on siis kindlad investorid (kas taksofirma omanik või keegi muu) ja nemad ikka jälgivad ja sunnivad juhte iga väiksema loksuga garaazi tulema, kuna taksoauto saab ikka korralikult vatti. Eriti veel, kui auto on kahe peale (12h vahetustega) ehk auto sõidab 24/7 aasta läbi, siis peab väga täpselt ja hoolikalt hooldama, muidu üks hetk viskab auto sussid püsti ja siis passib nädal aega remondis ja kõik kaotavad raha (taskojuht, rendileandja ja taksofirma) et üldiselt ikka üritatakse sellist juhtumit vältida.

            Aga jah muidugi on juhte, kes ei saa aru, et see on nende põhitöövahend ja kui tahad, et see töövahend hoolitseks sinu eest ja tooks sulle sisse siis sa pead ikka tema eest ennem hoolitsema.
            Last edited by eddi; 02.02.13, 14:24.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #126
              Re: *Ametlik taksoteema*

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #127
                Re: *Ametlik taksoteema*

                Igasugustes parima auto testide toppides on alati tugevalt esindatud sellised autod, mida tavainimesed üldjuhu vastupidavaks ei pea, nagu koreakad ja prantslased. Taksode hulgas jällegi mitte nii väga esindatud mudelid. Et pole ikka nii head autod?

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #128
                  Re: *Ametlik taksoteema*

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Igasugustes parima auto testide toppides on alati tugevalt esindatud sellised autod, mida tavainimesed üldjuhu vastupidavaks ei pea, nagu koreakad ja prantslased. Taksode hulgas jällegi mitte nii väga esindatud mudelid. Et pole ikka nii head autod?
                  Testijal ja testijal on vahe.

                  Eesti parima auto võitis vist Opel vms, no tule taevas appi.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #129
                    Re: *Ametlik taksoteema*

                    imo enamus testid on rigged, olgu need rehvi, auto, viirusetõrje vms testid .. Alati on kallutatud sinna poole kes tellis testi..

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #130
                      Re: *Ametlik taksoteema*

                      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                      Testijal ja testijal on vahe.

                      Eesti parima auto võitis vist Opel vms, no tule taevas appi.
                      Opelid on kusjuures väga head taksoautod.
                      Toyotad on väga vastupidavad, tublid tööloomad, aga kui midagi läheb, siis ikka maksad ka.
                      Kui kolm kõige efektiivsemad autofirmat võtta taksonduses, siis opel, WV ja toyota imo (järjestus suvaline)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #131
                        Re: *Ametlik taksoteema*

                        Aga mersu?

                        Comment

                        • kardpleier
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 699

                          #132
                          Re: *Ametlik taksoteema*

                          daciad ka teemas

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #133
                            Re: *Ametlik taksoteema*

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Aga mersu?
                            Mersu ka hea yep. Kui neli kõige paremat firmat taksonduses siis oleks mersu see neljas kindlasti (järjestus suvaline). Aga mersudega kui saad endale natuke ebaõnnetu mersu siis käib see sul ikka väga tihti paranduses pluss mersul elektroonika nii high tech, et kui see jupsima hakkab siis probleeme küllaga.

                            Aga kalli hinna tõttu reeglina taksofirmad ei taha väga uuemaid mersusi võtta. Saksa Taksos siin ainukesena vist keskmise hinnaklassi taksofirmana ostetakse 2007+ aasta mersusi, mujal mitte. Seda siis kvaliteedi ja promo mõttes.Saksas peaks olema mingi 5tk 07 aasta mersut (viiest üks on väga problemaatiline näiteks, koguaeg käib paranduses. pluss on veel 2tk 2010 aasta E klassi ning 1tk 2011 aasta E, nende obv pole mingeid probleeme veel tekkinud
                            Last edited by eddi; 02.02.13, 18:40.

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #134
                              Re: *Ametlik taksoteema*

                              Algselt postitas adam_q
                              ma ei tea millest te räägite, viimase poole aasta jooksul olen iga kuu vähemalt 2x Tallinn---> Viimsi, taksot tellin KUTSU TAKSO äppiga (superstuff, soovitan), niiet seinast seina on firmad olnud JA mitte kordagi ei ole keegi ohkinud. Eile öösel oli arve 7.70 Kesklinnast, sihtkohaks 3km Viimsi keskusest edasi.
                              Selle äppiga sellised lood, et said nii odavalt, kuna see äpp promob ainult odavamaid taksofirmasid, kuna keskmise hinnaklassiga ei ole nõus neile reklaamiraha maksma (mingi 5-10senti iga kõne pealt küsivad taksofirma käest). Selle kui sa seal nüüd lappad, siis märkad, et kõik taksofirmad, mis seal üleval on, on odavad kõik. Ehk kui tahad neiuga sõita ja muljet avaldada autoga, siis keri heaga kõige lõppu seal

                              Comment

                              • kallekusta
                                Grinder
                                • May 2012
                                • 603

                                #135
                                Re: *Ametlik taksoteema*

                                See peab küll level olema, et neiule TAKSOGA muljet avaldada.

                                Comment

                                Working...