*Ametlik taksoteema*

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #91
    Re: *Ametlik taksoteema*

    mis mõttes P.Grünthal ja Farmi gABRIEL. Mõlemad on bustos või?

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #92
      Re: *Ametlik taksoteema*

      Peeter sõidab juba ammu. Ta kühveldas kunagi live cashist stabiilselt ikka kokku, aga 2005a durrr ei ole juba mitu-mitu aastat durrr.......samas auto, maja viimsis(vist?) jms jooksvad kulud tahavad katmist ju.........

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #93
        Re: *Ametlik taksoteema*

        lihtsalt naljakas, et temasuguse IQ-ga inimene sõidab taksot. Ma kujutasin ette, et taksojuhid ikka sellised tyybid, kes muud midagi teha ei oska/ei viitsi. Ilmselt taksojuht rohkem oma aja peremees kui kontorirott.
        Keegi võiks talle öelda, et samal ajal kui ta taksoga raha kokku kühveldab (reede-laupäeva öösel), siis on lauad kõige FISHISEMAD.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #94
          Re: *Ametlik taksoteema*

          Peeter kühveldas 2000 alguses cashis suht hästi. Nüüd uued durrid cashis ilmselt

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #95
            Re: *Ametlik taksoteema*

            Ilmselt taksojuht rohkem oma aja peremees kui kontorirott.
            sellepärast ta sellel tööl ongi + ta harjunud öise eluviisiga.

            Peeter kühveldas 2000 alguses cashis suht hästi. Nüüd uued durrid cashis ilmselt
            olen samuti nii kuulnud.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #96
              Re: *Ametlik taksoteema*

              ok, riid oli paigas

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #97
                Re: *Ametlik taksoteema*

                Vanaisa oli Tallinnas mingi 5a taksojuht kunagi. Peale seda quitis ära kui lasnamäel sai mingilt kliendilt pussitada kaela ja veenidesse. Vend midagi ei röövinud ka, lampi lihtsalt lendas peale ja siis pani jooksu.

                Seoses takso sõiduga tuleb veel humoorikas lugu meelde kui Ghost0-iga kunagi linnas mälus olime ja sadama ligidal võtsime takso. Tahtsime kuhugi hotelli saada (vist ütlesime koha ka, täpselt ei mäleta), üllatus oli suur kui vend pani meid literally samas kohas maha kust peale võttis, arve oli ka semi-kirves. Umbes tiirutas lihtsalt ja tõi samma kohta tagasi :D.

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #98
                  Re: *Ametlik taksoteema*

                  Meil siin foorumis üks nö crusher ka endine taksist :)

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #99
                    Re: *Ametlik taksoteema*

                    vsiu vastas ära jah juba, et Guyana. Siin on 60% autodest taksod, unustasin mainida tunnihind on neil 7.5$. :D

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #100
                      Re: *Ametlik taksoteema*

                      Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                      vsiu vastas ära jah juba, et Guyana. Siin on 60% autodest taksod, unustasin mainida tunnihind on neil 7.5$. :D
                      Bangkoki taksode hulk ja hinnad suht samasse auku :).

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #101
                        Re: *Ametlik taksoteema*

                        jah Spewmonkey aga riisi süüakse siin rohkem LOL.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #102
                          Re: *Ametlik taksoteema*

                          wtf, mida sa seal guijaanas teed :D? miks just selline valik ?

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #103
                            Re: *Ametlik taksoteema*

                            millegipärast Hong Kongis ja Singapuris suudetakse stabiilse kvaliteediga ja SOODNE taksoteenus käima panna, aga meil on mingid Globalid ja muu pornograafia
                            Last edited by metsnik; 12.09.12, 03:07.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #104
                              Re: *Ametlik taksoteema*

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              wtf, mida sa seal guijaanas teed :D? miks just selline valik ?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Simmo
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 760

                                #105
                                Re: *Ametlik taksoteema*

                                Algselt postitas noname Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Mystery solved.

                                Comment

                                Working...