Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud
Viljandis on üldse väga vajalik see takso teema ju :D igalepooel viskad jala . Männale , paala , uuekale . Vb jah kui mingi viiratsi noormees või kuskilt holstrest.
Viljandis on üldse väga vajalik see takso teema ju :D igalepooel viskad jala . Männale , paala , uuekale . Vb jah kui mingi viiratsi noormees või kuskilt holstrest.
TC
Comment