*Ametlik taksoteema*

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #46
    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
    Kus sa treenerina töötad?
    Bc Stars, naiste koondisega on ka seotud

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

      Mingi FB petition vms ehk nende taksode teemal teha, ehk on v2ike v6imalus inimesed taha saada, meediasse p22seda ja poliitikute t2helepanu k8ita?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #48
        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

        Ma ei tea, aga need peavad ikka tõelised idikad olema, kes neid taksosi jäljendavad. Samahästi võiks teha panga SwedPulk v
        Samut ei saa aru, miks seda ei reguleerita piisavalt. Võtku seadused vastu, pange inspektorid liikvele. Need, kel paberid pole korras trahvid ja inkassod peale
        Kui äri on pettusega loodud, siis see kaua ei kesta anyway

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #49
          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Sa jätsid adresseerimata küsimuse, miks Tallink Takso nii palju raha põletab. S.t. nad on alates firma asutamisest olnud suures kahjumis ja omanikud on järjest raha juurde pidanud panema. What's the catch?
          pole eriti tallinkiga sõitnud kuid sellest paarist korrast mis olen on 1-2 korda kohe mustalt pakkumine mulle tehtud. äkki tallink maksab ametlikku palka juhile ja see laseb omaniku üle?

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #50
            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
            pole eriti tallinkiga sõitnud kuid sellest paarist korrast mis olen on 1-2 korda kohe mustalt pakkumine mulle tehtud. äkki tallink maksab ametlikku palka juhile ja see laseb omaniku üle?
            Jep, nii ongi. Tallinki taksojuhid on tööl fikseeritud kuupalgaga.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #51
              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

              Tallink maksab jah kuupalka.

              Aga see piraadiäri ajab närvi küll. Järgmine kord kui on aega ja juhtub mõni läheduses olema, vestlen selle juhiga pikemalt.
              Lihtsalt, et aru saada tema aju-ehitusest.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #52
                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                Tallink maksab jah kuupalka.

                Aga see piraadiäri ajab närvi küll. Järgmine kord kui on aega ja juhtub mõni läheduses olema, vestlen selle juhiga pikemalt.
                Lihtsalt, et aru saada tema aju-ehitusest.
                In b4 piraattakso juht lükkab gaasipüstoli kõhtu kui ta töö kohta pärima hakkad.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #53
                  Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                  lol. lihtsalt tahan küsida, miks ta sellel kohal töötab?
                  vaevalt ta rohkem teenib, kui muidu taksot sõites. samuti ei ole see ju selline töökoht nagu lehma seemendaja, et keegi PEAB seda tööd ka tegema.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #54
                    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    lol. lihtsalt tahan küsida, miks ta sellel kohal töötab?
                    vaevalt ta rohkem teenib, kui muidu taksot sõites. samuti ei ole see ju selline töökoht nagu lehma seemendaja, et keegi PEAB seda tööd ka tegema.
                    Teenivad vist rohkem küll. Tassivad litsimajadele ette, sebivad öösel alkoholi ja v.o. muud kraami, ripivad paar korda kuus rämedalt mõnd purjus turisti paarisaja euro ulatuses jms. Sealjuures auto hoolduskulu ja kütusekulu on väike. Osa seltskonda pidid ka sellised olema, kes muidu on ausad inimesed, aga nädalalõpul ajavad oma pilli välja ja tulevad lolle jahtima.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #55
                      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      Lihtsalt, et aru saada tema aju-ehitusest.
                      huvitav mis seal nii viltu saab siis olla, kui inimene soovib raha teenida ja on keskmisest leidlikum ja seadust ei riku (enamasti) :)

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #56
                        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                        kõik ongi jokk. enamasti. lihtsalt nn korralikelt taksodelt võetakse töö ära. ja seadust rikutase ka, kuna enamasti ei ole tsekki anda.
                        kui nv linna lähen, siis teen eskperimentaal-sõidu mööda linna. kui tsekki ei tule, siis ei maksa.
                        eks paista, mis kaliiber kõhtu suunatakse.

                        "
                        Taksojuht on kohustatud andma taksoteenuse kasutajale taksomeetri printeril trükitud kviitungi (kindlasti küsige sõidu lõppedes taksojuhilt taksomeetri printeri väljatrükki).

                        Rikkis taksomeetri ja printeri puhul on sõitjal õigus arve maksmisest keelduda (taksojuhil on keelatud teenindada sõitjat rikkis taksomeetri või printeriga).
                        "

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #57
                          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Mingi FB petition vms ehk nende taksode teemal teha, ehk on v2ike v6imalus inimesed taha saada, meediasse p22seda ja poliitikute t2helepanu k8ita?
                          Idee on hea kusjuures. Soomes peaks olema väga kõvasti reguleeritud taksoturg (fixed price). Sellise reguleerimise tagajärg - kvaliteet tõuseb lakke, kuna hinnaga nad enam endale eelist luua ei saa ja siis muutubki kvaliteet esmatähtsaks. Eestis annab kvaliteet kõvasti soovida (räägime siis ikka keskpäraste hinnakirjadega taksofirmadest)

                          Vsiu, Tallinn takso kohta, ripoff takso täielik ning kui rahvas veel ei tea, siis antud takso on koostöös Tulika Taksoga. Ei tea nüüd, mis seos neil omanikega on (kas samad omanikud või lihtsalt teevad koostööd), aga tihti olnud, et helistad Tulikasse ja saadavad sulle Tallinna Takso järgi.

                          Ning sellised ripoff taksojuhid teenivad ikka kõvasti rohkem keskmise hinnaga taksojuhtidest ning kusjuures usu või mitte - enamus rip off taksojuhtidel ei ole mingi probleem tseki väljastamisega (kui taksomeeter on sees, mis on siiski enamustel olemas).

                          EDIT: Äkki teeme eraldi taksoteema? :-)
                          Last edited by eddi; 10.09.12, 16:03.

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #58
                            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                            taksod taksod,mis on Tallinna odavate taksode numbrid....

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #59
                              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #60
                                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                                fixed price oleks üli eht tallinnas, ise ka tallinnas sõitmisega suht taha saanud, ka selle global takso käest parki eest
                                viljandi norm väike koht, siin on suht igal firmal enam vähem sama hind ja on hea mugav, ei pea ever põdema, et mingi idi00t tsurka sul ette sõidab või 20eur pead maksma paari kilomeetrise otsa eest. taksojuhid on enamused normaalse jutuga lahedad vanad.

                                Comment

                                Working...