Taksobiznes, aga ise ei sõida. Olnud üks taksofirma lühikest aega ja hetkel töötan ühes keskmise suurusega taksofirmas. Tööülesandeks - omaniku abi pmst. Turundus, arved ja muud nipet-näpet. Oman kontakte ja teadmisi enamustes Tallinna taksofirmades ja olen turuga läbi ja lõhki kursis.
Kui kellelgi mingi küsimus taksoturu kohta, laske käia. Samuti, kui keegi soovib investeerida antud turgu (taksoturg on väga tootlik investeerijaele), siis see võimalus on ka olemas (10k-100k eur).
Edit: Samuti, kui kedagi huvitavad kliendi õigused taksoga sõitmisel, siis andke teada. Olen aru saanud, et kliendid ei tunne väga hästi enda õiguseid, kui taksojuht hakkab näkku panema.
Kui kellelgi mingi küsimus taksoturu kohta, laske käia. Samuti, kui keegi soovib investeerida antud turgu (taksoturg on väga tootlik investeerijaele), siis see võimalus on ka olemas (10k-100k eur).
Edit: Samuti, kui kedagi huvitavad kliendi õigused taksoga sõitmisel, siis andke teada. Olen aru saanud, et kliendid ei tunne väga hästi enda õiguseid, kui taksojuht hakkab näkku panema.
Comment