Septembri Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #151
    Re: Septembri Offtopic

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    muuseas, see isik, kellega see vestlus peetud on, on küll oma nime maha sodinud, kuid paremal üleval safari tabis on ta nimi siiski olemas, miski xxxxx :D
    xxxxx. Viktorija on ta sõprade seas kenasti esindatud.

    Üks sõbranna pimpib teist : D

    E: Nimi eemaldatud [22.01.2024], Ranka
    Last edited by Fabulous; 06.09.12, 20:00.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #152
      Re: Septembri Offtopic


      põhinali jäi panemata poistel siin..

      edit: fab oli kiirem

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #153
        Re: Septembri Offtopic

        Kust võtate neid screenshotte? o_0

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #154
          Re: Septembri Offtopic

          Kui keegi hea inimene teab mis looga on tegemist mis algab alates 0:32 võiks öelda: http://www.youtube.com/watch?v=ccbs8...eature=related
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #155
            Re: Septembri Offtopic

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Kui keegi hea inimene teab mis looga on tegemist mis algab alates 0:32 võiks öelda: http://www.youtube.com/watch?v=ccbs8...eature=related
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Äkki keegi tegi kerge mashupi ja viskas sinna taustaks ? Kindel, et see lugu eksisteerib ? :P

            Kui siit abi ei saa, siis äkki: http://forum.drumandbass.ee/

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #156
              Re: Septembri Offtopic

              Pole aimu kas eksisteerib tbh :D

              edit: sain trollitud vist, need kaks lugu samal ajal käima ja teeb sama välja,

              Last edited by qbj0hn; 06.09.12, 21:10.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #157
                Re: Septembri Offtopic

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Kui keegi hea inimene teab mis looga on tegemist mis algab alates 0:32 võiks öelda: http://www.youtube.com/watch?v=ccbs8...eature=related
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #158
                  Re: Septembri Offtopic

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Kust võtate neid screenshotte? o_0
                  sama küsimus, omalgi ühiseid tuttavaid.

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #159
                    Re: Septembri Offtopic

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    sama küsimus, omalgi ühiseid tuttavaid.
                    eks ikka internetist

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: Septembri Offtopic

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      Irwwww. Ikka pidin ta profiili üle vaatama feissaris. Eksisteerib...
                      Pildid





                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #161
                        Re: Septembri Offtopic

                        Endal facebook deleted aga keegi võiks küsida palju tunni eest tahab :D Ei tea mis ütleb.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #162
                          Re: Septembri Offtopic

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Kui keegi hea inimene teab mis looga on tegemist mis algab alates 0:32 võiks öelda: http://www.youtube.com/watch?v=ccbs8...eature=related
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Lihtsalt infoks, et nutitelefonidel on app (Soundcloud), mis "kuulab" laule ja tunneb neid ära. Võib-olla saab ka ilma telefonita.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #163
                            Re: Septembri Offtopic

                            Tean yep, aga ei kasuta nutitelefoni ja pole plaanis osta ka.
                            Kunagi ostsin hossilt ühe HTC siis sellel oli ka see progre peal yep.

                            Tho eriti ei usu, et see põlve peal tehtud muusikat ära tunneb :D.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #164
                              Re: Septembri Offtopic

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Tho eriti ei usu, et see põlve peal tehtud muusikat ära tunneb :D.
                              Lol, ma videot üldse ei vaadanud.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #165
                                Re: Septembri Offtopic

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Lihtsalt infoks, et nutitelefonidel on app (Soundcloud), mis "kuulab" laule ja tunneb neid ära. Võib-olla saab ka ilma telefonita.
                                Shazam on siiani ka igasuguseid über remixe ära tundnud.. julgen ka soovitada..

                                Comment

                                Working...