Septembri Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #856
    Re: Septembri Offtopic

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    klge kuidas seadustega on kui m2ngida saitidel kus eestis litsentsi pole? maksud n stuff
    Kui site on euroopa liidus litsenseeritud, siis sa ei pea makse maksma. Sest euroopa liidu siseselt topeltmaksustamine on keelustatud (sinu "maksud" makstakse juba ära kasiino litsentsi asukohariigis).

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #857
      Re: Septembri Offtopic

      mkay tnx

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #858
        Re: Septembri Offtopic

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Kui site on euroopa liidus litsenseeritud, siis sa ei pea makse maksma. Sest euroopa liidu siseselt topeltmaksustamine on keelustatud (sinu "maksud" makstakse juba ära kasiino litsentsi asukohariigis).
        Jup.

        Eesti maksuamet võib sind "trahvida" maksmata maksude eest aga Euroopa kohtus täpselt sama casele surudes suure tõenäosusega võidaksid.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #859
          Re: Septembri Offtopic

          aga kui ma panen mb>swed raha kas keegi j2lgib seda ja v6ib kysida selle kohta? sissetulekut muidu pole

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #860
            Re: Septembri Offtopic

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            aga kui ma panen mb>swed raha kas keegi j2lgib seda ja v6ib kysida selle kohta? sissetulekut muidu pole
            Ei, kui sai $10m ei liiguta ja isegi siis on pohhui.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #861
              Re: Septembri Offtopic

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #862
                Re: Septembri Offtopic

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                aga kui ma panen mb>swed raha kas keegi j2lgib seda ja v6ib kysida selle kohta? sissetulekut muidu pole
                vaevalt sa nii suuri summasid liigutad, et keegi midagi küsima hakkaks. kui iga kuu kuuekohalisi summasid liigutad, siis vb.

                Comment

                • kallekusta
                  Grinder
                  • May 2012
                  • 603

                  #863
                  Re: Septembri Offtopic

                  kust kohast ma saan vaadata, et millised pokkeritoad on Euroopas (Euroopa liidus) litsentseeritud ?

                  Comment

                  Working...