Re: Septembri Offtopic
Kui site on euroopa liidus litsenseeritud, siis sa ei pea makse maksma. Sest euroopa liidu siseselt topeltmaksustamine on keelustatud (sinu "maksud" makstakse juba ära kasiino litsentsi asukohariigis).
Algselt postitas q_q
Vaata postitust
Comment