Pokkeriprode foorumi mäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #61
    Re: Pokkeriprode foorumi mäng

    Kuu on jah liiga pikk aeg. Ei võta ajaliselt see mäng nii palju aega ka. Kord nädalas tundub täitsa okei, samas võime kompromissi mõttes iga 2 nädala tagant teha.

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #62
      Re: Pokkeriprode foorumi mäng

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Lisad enda CV-se need kõik ametid mis pakuti.
      kas just kõik, aga mõned võib-olla küll. enda lemmikud on sealt nimekirjast "kanamunade vabrikus tööl", "libetamine" ja "tegeleb lilleäriga" :)

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #63
        Re: Pokkeriprode foorumi mäng

        regulaarne Sheep, 12-15 küsimust, kord nädalas

        kuidas huviga on? võiks järgmisel nädalal teha

        maybe yes, maybe no, maybe rain, maybe snow, maybe you dont know?

        ---
        praegu olen aru saanud, et ca 3 inimest on siia teemasse "in" kirjutanud, võib arvata, et käigu pealt tuleb arvestatav number juurde, kuid oleks hea, kui siia mõned +1 veel satuks

        ---
        skeem on selline, et esmaspäevast reedeni saab teemas küsimuste üle arutleda/välja mõelda/kohandada ja vastamine toimuks laupäev+pühapäev
        see on praegu veel lahtine, kas 12 või 15 küsimust, vaatame, kuidas kvaliteetsem tuleb
        Last edited by Jeebus; 26.08.12, 14:04.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #64
          Re: Pokkeriprode foorumi mäng

          Ma arvan, et tõmba käima ja küll teised järgi tulevad.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #65
            Re: Pokkeriprode foorumi mäng

            Ma olen üpris kindel, et ma võtaksin osa sellest.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #66
              Re: Pokkeriprode foorumi mäng

              jep kindlalt osaleks ka.

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #67
                Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                +1

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #68
                  Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                  In.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #69
                    Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                    ka vastaks tõenäoliselt

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #70
                      Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                      teen teema ära

                      Comment

                      Working...