Pokkeriprode foorumi mäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #46
    Re: Pokkeriprode foorumi mäng

    Mnjaa, päris huvitav oli. Veidi üllatav viimase küsimuse enamike vastused. Foorumlastel pole meisse ilmselgelt usku, isegi selle reegli tõttu :D.

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #47
      Re: Pokkeriprode foorumi mäng

      Napilt ITM. :D Tean paari küsimust, millega rappa panin täiega. Top 3 oli lähedal. Tänud nikitheone vinge ettevõtmise eest.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #48
        Re: Pokkeriprode foorumi mäng

        Väga lahe ettevõtmine jah!
        Sellist asja võiks uuesti proovida lähemal ajal, kui pool aastat. (ise olen tõesti nii loll ja laisk et seda ei viitsiks/suudaks ette võtta)

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #49
          Re: Pokkeriprode foorumi mäng

          väga lahe, kahjuks jäin vastamisega hiljaks.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #50
            Re: Pokkeriprode foorumi mäng

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Mnjaa, päris huvitav oli. Veidi üllatav viimase küsimuse enamike vastused. Foorumlastel pole meisse ilmselgelt usku, isegi selle reegli tõttu :D.
            siin oli see ka, et vastati nii, nagu enamus vastab. kuna suur osa foorumist ei teagi meid ja meid tuntakse, kui "luusereid", siis see oli suht safe bet :). reaalsuses - viimasest 9st punktist 7 koju toonud, sh panime pähe nt neljandal kohal olevale meeskonnale :P
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #51
              Re: Pokkeriprode foorumi mäng

              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
              Väga lahe ettevõtmine jah!
              Sellist asja võiks uuesti proovida lähemal ajal, kui pool aastat. (ise olen tõesti nii loll ja laisk et seda ei viitsiks/suudaks ette võtta)
              +1 mäng ise on lahe ning seda saab erinevatel teemadel teha või kombona

              näiteks võiks olla 2 küsimust foorumi teemal/ pokker/ filmidest/ muusikast/ söögist/ rahast/ geograafiast/ kultuur/ naised ... mingi 20 küsimust kokku

              imo võiks regulaarselt mängida. kui niki ei viitsi enam, siis mul palju vaba aega, võin korraldada.
              Last edited by Jeebus; 24.08.12, 08:36.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #52
                Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                võid teha küll ise. suht fun on :)

                ps! soovitan kasutada google docsi. võidad palju aega arvutamisega :)
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #53
                  Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  võid teha küll ise. suht fun on :)

                  ps! soovitan kasutada google docsi. võidad palju aega arvutamisega :)
                  ty
                  ma tean, excel on mul gf asemel

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #54
                    Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                    siin foorumis pole ühtegi regulaarset foorumimängu aga nüüdsest võiks seda muuta. kindlasti oleks huvilisi. andke märku!

                    teeme regulaarse Sheep-i, nagu niki siin pioneeris

                    mõningad mõtted hetkel :
                    -teeks näiteks ühe nädalas : alguses mõtleks 5 päeva küsimusi välja ja siis näiteks laupäev/pühapäev oleks mäng ja esmaspäeval 00:00 läheks kinni ja reveal
                    -võiks olla kokku 20 küsimust. et asja huvitavana hoida, võiks olla 2-3 küsimust ühe teema kohta, niiet võiks olla kusagil 5-10 erinevat teemat. hetkel algelised mõtted (foorum;pokker;elustiil;filmid;muusika;söök;raha;n aised;geograafia)

                    ---
                    andke aga märku, kel huvi ja mis mõtteid teil on!

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #55
                      Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                      - üks kuus IMO oleks fine
                      - 20 jah selline piiripealne, rohkem juba ei viitsiks vastata + häid ja värskeid küsimusi võib muidu nappima hakata.
                      - 5-10 teemat tundub fine.

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #56
                        Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        - üks kuus IMO oleks fine
                        imo üks/kuus probleem on, et ei paku piisavat mobiilsust + kaotab effekti, paljud ei viitsiks pikemat aega ühe asja kallal jaurata.
                        1/nädalas oleks kerge, esmaspäevast reedeni postitaksime mõtteid küsimuste kohta, siis laupäev/reede vastamine ja gg - nädalaga tehtud, need, kes ilma jäid, saavad järgmisel nädalal uuesti. + nädalavahetusel väike 15 min meelelahutus juures
                        ma pakun, et kui praegu oli vist ca 70 osalejat, siis mingi 20+ ikka mängiks regulaarselt
                        Last edited by Jeebus; 24.08.12, 10:30.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          mõttetu mees. see kes pakkus, et 40-aastane, elab emaga ja kommenteerib päevad otsa delfis, oli isegi täpsem.
                          Lisad enda CV-se need kõik ametid mis pakuti.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #58
                            Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                            20 küsimust läheb paljuks. 15 on selline hea paras.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #59
                              Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                              ei tea, kes viitsiks seda kord nädalas teha. ma pakuks ka kord kuus ja 10-15 küsimust
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #60
                                Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                                15 tundub jah parem

                                miks ma olen nädala poolt:
                                -tehnilise poole pealt on mängu korraldamine kerge ega nõua palju aega (imo pm-ide copymine programmi ja punktide copymine võtab <20min), seega võiks ta iga nv vabalt joosta
                                -mäng ise kestab ju ca 15min, saadad 15 vastust ära ja tehtud

                                ega ei peagi ju iga nädal mängima, kohustust pole. lihtsalt kui tekib soov, siis tead, et nv on see võimalus olemas.
                                Last edited by Jeebus; 24.08.12, 11:51.

                                Comment

                                Working...