Pokkeriprode foorumi mäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1

    Pokkeriprode foorumi mäng

    Hei,

    Lugesin 2+2s ühte threadi ja tuli mõte teha seda ka meil.

    Mängu kirjeldus ja eesmärk

    Peab vastama all olevatele küsimustele. Vastused tuleb saata mulle PM'ina (vastused üksteise all) järgnevalt:

    Blabla
    Suvalinetekst
    Näide3
    jne

    Eesmärgiks on vastata nii, nagu enamus inimesi vastab. Näiteks, kui on küsimus, et mis on kõige tugevam preflop käsi ja 7 inimest ütleb, et AA ja 14 inimest, et 78o, siis saavad rohkem punkte need, kes vastasid 78o.

    Punktid ja võitja

    Punkte saab täpselt nii palju, kui palju inimesi vastas sinuga sama moodi. Ehk ülalpool toodud näites saaksid 78o öelnud inimesed 14 punkti ja AA öelnud inimesed 7 punkti.
    Võidab see, kes saab kõige rohkem punkte.

    Võitja saab endale vabalt valitud underline (nt nagu on pokkerihai, räme fish jne).

    Mängu kestvus

    Mäng algab täna ja vastuseid saab saata homme õhtu (neljapäev) kella 24.00ni.

    Küsimused

    1. Kes on kõige parem mängija foorumis?
    2. Kellega foorumist tahaksid kõige rohkem pidu panna?
    3. Kes on foorumi kõige suurem perv?
    4. Kes on kõige närvidelekäim postitaja?
    5. Kõige epicum scammer?
    6. Mitme päeva jooksul avaneb FT ja inimesed saavad raha tagasi? (+-10 päeva)
    7. Kes võiks rohkem postitada?
    8. Millega tegeleb pokkerisheriff päriselus?
    9. Mis riigis elavad kõige suuremad fishid?
    10. Kellel on kõige suuremad tildiprobleemid?
    11. Kes on kõige lahedam postitaja?
    12. Kellel on kõige lahedam päevik?
    13. Codecci vs Andu_andu FR'is. Kes teeniks rohkem kuu aja jooksul?
    14. Lemmikstardikäsi?
    15. Kas Cashmer on mees või naine?
    16. Mis koha saab FC Pokkeriprod IV liiga Ida tsoonis?

    That's it. Gogogogogogogogo!

    6. küsimuse ranged on:
    0-9
    10-19
    20-29
    jne
    Last edited by nikitheone; 22.08.12, 20:32.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: Pokkeriprode foorumi mäng

    In b4 vibutaja rage @ 15 rofl.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Pokkeriprode foorumi mäng

      16. vastus on easy. viimase, kui mõni võistkond eemaldatakse siis eelviimase :D

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Pokkeriprode foorumi mäng

        kui kellegil on mõni hea küsimus, võite kiiresti öelda. äkki jõuab lisada enne esimest vastajat :P
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: Pokkeriprode foorumi mäng

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          16. vastus on easy. viimase, kui mõni võistkond eemaldatakse siis eelviimase :D
          Infoks ka, et hetkel 8ndal ja kokku on 12 meeskonda :) - http://jalgpall.ee/league.php?b=IV.E&page_id=46
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Pokkeriprode foorumi mäng

            17. Kellel läheb foorumis kõige rohkem rinnalt?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: Pokkeriprode foorumi mäng

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              In b4 vibutaja rage @ 15 rofl.


              aga tegelikult ma ei saanud 'vibutaja' killule pihta.. tõlget plz.

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #8
                Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                haruldane kokkusattumus, nädal tagasi sattusin esmakordselt POG foorumisse mõttega kas Sheepi või Werewolfi mängida ning käis endal mõte peast läbi, et siin võiks midagi taolist olla.

                hea töö!

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                  neli inimest vastanud hetkeseisuga. rofl, mis vastused mõned on :D. epic
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #10
                    Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                    loodan, et juba esimene mäng on success ja sellest kasvab välja regulaarne ajaviide

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust


                      aga tegelikult ma ei saanud 'vibutaja' killule pihta.. tõlget plz.
                      Ei läinud see post tõesti grammatilise ja sisulise pärli peale välja:(

                      Hmm, vibutaja ja cashmer austavad üksteise mängu lihtsalt rohkem, kui mina julgeks ühegi teise foorumlase oma austada.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #12
                        Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                        Btw 24.00? Sellist aega ei ole IMHO.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Btw 24.00? Sellist aega ei ole IMHO.
                          on küll.. sõltub millist kuupäeva rõhutada tahad..

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                            Vastasin ka. Otsus põhines +EV kalkulatsioonidel - nimelt erivalikulise tiitli seadistamine võtab rohkem aega, kui küsimustele vastamine, seega nit nagu ma olen ei suutnud gämmelda ning võtsin kindla spoti.

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #15
                              Re: Pokkeriprode foorumi mäng

                              Vastatud. Krt, hea oleks teada, mis sorti rahvas on vastanud või kavatseb seda teha. Tänu sellele 'vasta nagu enamus vastab' reeglile tulid osad vastused ikka üsna raske südamega.:D

                              Comment

                              Working...