Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #556
    Re: Augusti offtopic

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    miks yldse mingis maximas poes k2ia lol
    kõige lähem pood atm ja teise argumendina, jeap tõmba selverisse ja maksa iga toote eest üle.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #557
      Re: Augusti offtopic

      hea pilt artikli juures - http://www.e24.ee/951206/professorid...e-pakub-kaifi/
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Loksutaja
        Õpihimuline Mängur
        • Jun 2010
        • 448

        #558
        Re: Augusti offtopic

        võmp letti

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #559
          Re: Augusti offtopic

          Võmba pilt letti or confirmed alaealine!

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #560
            Re: Augusti offtopic

            http://www.facebook.com/video/video....05019776222938 :D

            Comment

            • Heroiin
              Bännitud
              • Jul 2012
              • 198

              #561
              Re: Augusti offtopic

              Jälgin igavusest Roman Abramovitchi mängu ja mõtlen kui hea tunne võib olla kui see mees sulle lauda istub. Hetkel mängib major sunday turnasi... J5 taoliste kätega 45bb pf shovemine jne :P

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #562
                Re: Augusti offtopic

                Tsekid mingit live'i vms? Kui jh, võid lingi saata... :P

                Comment

                • Heroiin
                  Bännitud
                  • Jul 2012
                  • 198

                  #563
                  Re: Augusti offtopic

                  Ei mitte live, Sun mil, sun 500 jne

                  Comment

                  • Heroiin
                    Bännitud
                    • Jul 2012
                    • 198

                    #564
                    Re: Augusti offtopic

                    Poker Stars $200+$15 No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds + t120 - 9 players - View hand 1869700
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    scout326 (BB): t37759 M = 13.11
                    caioapaixao (UTG): t236539 M = 82.13
                    n1bbe (UTG+1): t74197 M = 25.76
                    kageybee (UTG+2): t38965 M = 13.53
                    dpeters17 (MP1): t42516 M = 14.76
                    blondass (MP2): t55702 M = 19.34
                    motoleve (CO): t57158 M = 19.85
                    PingoPingwin (BTN): t52592 M = 18.26
                    DigitalDmn (SB): t39720 M = 13.79

                    Pre Flop: (t2880)
                    6 folds, PingoPingwin raises to t2400, DigitalDmn calls t1800, scout326 raises to t14400, 1 fold, DigitalDmn raises to t39600 all in, scout326 calls t23239 all in

                    Flop: (t78758) 4 3 K (2 players - 2 are all in)

                    Turn: (t78758) A (2 players - 2 are all in)

                    River: (t78758) 8 (2 players - 2 are all in)

                    Final Pot: t78758
                    scout326 shows K 6 (a pair of Kings)
                    DigitalDmn shows T J (high card Ace)
                    scout326 wins t78758

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #565
                      Re: Augusti offtopic

                      Lol

                      Raamatupoest leiab kümneid raamatuid, mis õpetavad naisi koristama, moosi keetma või lapsi kasvatama. Soolise võrdõiguslikkuse voliniku sõnul ei peaks kodutööd olema valdavalt naiste pärusmaa.


                      EDIT, huvitav, vaatan, et riiulis seisavad Saunaehitaja käsiraamat ning ahjud-pliidid-kaminad. Mõlemad "suunatud" meestele. Ma arvan, et kisa tõstmise koht ilmselgelt. No krt, ei ole võimalik ikka :D
                      Last edited by Kotkas1000; 27.08.12, 08:43.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #566
                        Re: Augusti offtopic

                        Keegi ülikooli 1. kursuse matti hästi jagab võiks ühendust võtta. Annaksin kellegile 20€ kui viitsiks aidata 4 ülesande lahendamise näol. Tegu täpsemalt mat.analüüsiga ja funktsioonide uurimisega.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #567
                          Re: Augusti offtopic

                          Häid soodsaid hotelle Riia vanalinna/kesklinna lähistel, kus ka parkida saaks?

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #568
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            Häid soodsaid hotelle Riia vanalinna/kesklinna lähistel, kus ka parkida saaks?
                            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                            ->
                            [X]

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #569
                              Re: Augusti offtopic

                              Kas ok isend?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #570
                                Re: Augusti offtopic

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Keegi ülikooli 1. kursuse matti hästi jagab võiks ühendust võtta. Annaksin kellegile 20€ kui viitsiks aidata 4 ülesande lahendamise näol. Tegu täpsemalt mat.analüüsiga ja funktsioonide uurimisega.
                                Olen kuulnud, et Pahvak oskab 10 piires peast liita ja lahutada. Foorumis pole küll teda kaua näinud.

                                Comment

                                Working...